• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Aničko to je super že vám to dobře dopadlo moc gratuluji a tiše závidím
24. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, Evicko, ciste bilou, jedeme na svatbu, tak aby ji Kacenka mohla mit ke vsemu a nevadi ze to nebude stejny :wink: :slight_smile: Az bude priste srazik, prinesu ti ukazat zase nejake plinky ty cuddle alis čudly jak rika jedna holcina z latkarek :grinning: uz jsem prisla na chut separackam, jak ted Kacka kaka dvakrat do tydne, tak mame jen pocurane plinky, tak jak ji dam tu separacku celulozovou, tak ma fakt tu prdelku v suchu, alekdyby tam byl hovnajs, tak to nema efekt, proto me tak zklamaly ty separacky na zacatku. Jak pojedu ted do Ostravy, chystam se koupit v Ikei fleesovou deku jmenuje se Irmaa udelam z ni fleesove separacky. Onoje to fakt znat ta separacka, mimi ti nerve pri kazdem cvrnknuti do gati a je v suchu. A ty cuddle plinky jsou krasny :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mate icq?
24. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jo Káťo mám moje je 252704287
Četla jsem co jsi psala Evičce a jsem nějak mimo mísu to jsou ty vaše látkovky přijde mě to strašně složitý máš muj obdiv :wink:
24. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Káťo já tě obdivuju s tím látkováním, já jsem chtěla taky ale jak jsme měli ze začátku problémy tak jsem to vzdala a byla jsem ráda za jednorázovky

moje icq je 562277940
24. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moje icq 271551945

ani,gratuluju :slight_smile:

lucy,ja muzu kdykoliv, co ty,nin,jak se domluvime?

holky,me to moje manzelstvi ubiji :pensive:
24. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani zapomněla jsem ti pogratulovat ke kontrole,to už jste byli dneska naposledy nebo ne?

say copak se stalo?
24. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky, jsem fakt stastna, nastesti jsme byli naposledy.
Jeste zitra zmaknout tu hexu.

Jo, a taky preju ke svatku Honzikum vse nej :slight_smile:

Ja sem teda taky pridam icq :grinning: :grinning: :grinning: 230867366
24. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani tak ať zítra zvládnete hexa očkování

my dokud jsme byli malý tak to šlo a ani neplakal,za to teď je to hrozný naštěstí jsme byli minulý týden na posledním a jdeme až ve 3 letech, teda pokud odsouhlasí prevenar a bude zadarmo tak ho nechám naočkovat a taky už letos přemýšlím o klíšťovce,ale to je ještě času dost
24. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo: není problém. Zkusím tedy sehnat tu bílou přízi. Dám vědět, jak jsem pořídila.

Dneska jsem dokončila další čepičku, zítra vyfotím. :grinning:
No na ty čudly jsem fakt zvědavá, koukala jsem na ně na netu. Jsou boží.
24. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja verim, ze to kluci zmaknou, hlavne, aby nemeli nejakou reakci, ale jsou to silni klučíci :slight_smile: :slight_smile:
A to jsou 4 ty injekce? Jak jsou za sebou?
Jako nebylo by spatny, kdyby prevenar schvalili, ale o tom pochybuji
24. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako Evi, ty si to fakt rozjela ve velkym :grinning: :grinning: :grinning:
Jsi mela zacit driv, a mohla sis privydelat :wink:
24. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: no ještě zdaleka všechno neovládám, ale učím se za chodu.
24. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
abys za chvili nestala se stankem na trhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
myslim, ze tyhle hackovany capky by sly na odbyt
24. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: to asi ne, ale zatím mě to baví. Za chvilku už na to asi nebude tolik času, až ten náš Dejví vyleze :grinning:
24. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorší je, že netipnu velikost, myslím v průměru. Tuhle poslední jsem dělala asi 11-12 cm v průměru. Chci aby mu byla v létě. Tak snad jsem se trefila. Vůbec nedokážu odhadnout, jak velkou kebulku bude mít. :grinning:
24. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasi kluci, kdyz se narodili, tak meli obvod hlavicky 33cm, koukala jsem se ted do prukazu, myslim, ze to bude u vsech miminek obdobny, takze se podle toho muzes zaridit :wink: a v 6ti týdnech jsme meli 37, a ted jsem jim hlavicky merila kvuli takovym ksiltovkam, tak maji oba 40cm, ve 3. mesicich
24. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani do 1 roku dostanou klucí 3 hexa a potom je přeočkování po roce od tý poslední a jdou po sobě většinou v rozmezí 1 měsíce +- pár dní
24. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a průměr víš? Já tu nemám krejčovský metr, tak to těžko změřím ten obvod, ale průměr změřit jde. :grinning:
24. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, to bude neco...Ja na ty vcelky moc nejsem, samotnou me to vzdycky boli :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak prevenar prý mají odsouhlasit zdarma,protože prý léčení vyjde dráž a tak dají očkování zadarmo a nechají prý poplatky, takhle mi to řekla známá v sobotu, takže nevím jestli je to pravda,ale čekám co z toho vyleze
jinak jsem četla o ton synflorexu a tak ještě zjistím pár info a kolik to stojí a když tak naočkujeme ten
24. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted kdyz maji obvod 40cm, tak je prumer 20cm, ne?
24. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme k dnešnímu dni dostali už 8 injekcí ale teď už nám to povinný skončilo
24. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze pri narozeni kdyz meli 33cm, tak by jim byla cepicka o prumeru 16,5cm
myslim teda, ze to tak je :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brdo, tak to teda dost, tolik jsem jich ani necekala

o tom prevenaru jsem taky slysela, bylo by to fajn, uvidime co se z toho vyklube
24. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
venoušek měl obvod hlavy 32 cm při narození a v šesti týdnech měl 33 cm
24. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no průměr by měl mít asi novorozenec kolem deseti cenťáků ne? Já fak nevím, jsem vedle jak ta jedle.To je jedno, snad to nějak unosí no... :grinning:
24. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, fakt? to mu moc nevyrostla za 6. tydnu
Tak je to u kazdeho teda uplne jinak
24. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
obvod jsem tedy baj voko změřila a vyšlo mi to na 35 cm nebo tak nějak...
24. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak kdy bys měla jít na jaký očkování máš napsaný v průkazce v těch informacích pro rodiče
24. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek