Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
24. čer 2009
Aničko to je super že vám to dobře dopadlo moc gratuluji a tiše závidím
kvikvicek
24. čer 2009
Hm, Evicko, ciste bilou, jedeme na svatbu, tak aby ji Kacenka mohla mit ke vsemu a nevadi ze to nebude stejny 😉 🙂 Az bude priste srazik, prinesu ti ukazat zase nejake plinky ty cuddle alis čudly jak rika jedna holcina z latkarek 😃 uz jsem prisla na chut separackam, jak ted Kacka kaka dvakrat do tydne, tak mame jen pocurane plinky, tak jak ji dam tu separacku celulozovou, tak ma fakt tu prdelku v suchu, alekdyby tam byl hovnajs, tak to nema efekt, proto me tak zklamaly ty separacky na zacatku. Jak pojedu ted do Ostravy, chystam se koupit v Ikei fleesovou deku jmenuje se Irmaa udelam z ni fleesove separacky. Onoje to fakt znat ta separacka, mimi ti nerve pri kazdem cvrnknuti do gati a je v suchu. A ty cuddle plinky jsou krasny x-)
kvikvicek
24. čer 2009
holky mate icq?
ninus81
24. čer 2009
jo jo jo Káťo mám moje je 252704287
Četla jsem co jsi psala Evičce a jsem nějak mimo mísu to jsou ty vaše látkovky přijde mě to strašně složitý máš muj obdiv 😉
mikesova25
24. čer 2009
teda Káťo já tě obdivuju s tím látkováním, já jsem chtěla taky ale jak jsme měli ze začátku problémy tak jsem to vzdala a byla jsem ráda za jednorázovky

moje icq je 562277940
sayastautor
24. čer 2009
moje icq 271551945

ani,gratuluju 🙂

lucy,ja muzu kdykoliv, co ty,nin,jak se domluvime?

holky,me to moje manzelstvi ubiji |-|
mikesova25
24. čer 2009
ani zapomněla jsem ti pogratulovat ke kontrole,to už jste byli dneska naposledy nebo ne?

say copak se stalo?
anny84
24. čer 2009
Holky diky, jsem fakt stastna, nastesti jsme byli naposledy.
Jeste zitra zmaknout tu hexu.

Jo, a taky preju ke svatku Honzikum vse nej 🙂

Ja sem teda taky pridam icq 😃 😃 😃 230867366
mikesova25
24. čer 2009
ani tak ať zítra zvládnete hexa očkování

my dokud jsme byli malý tak to šlo a ani neplakal,za to teď je to hrozný naštěstí jsme byli minulý týden na posledním a jdeme až ve 3 letech, teda pokud odsouhlasí prevenar a bude zadarmo tak ho nechám naočkovat a taky už letos přemýšlím o klíšťovce,ale to je ještě času dost
evulebobule
24. čer 2009
káťo: není problém. Zkusím tedy sehnat tu bílou přízi. Dám vědět, jak jsem pořídila.

Dneska jsem dokončila další čepičku, zítra vyfotím. 😃
No na ty čudly jsem fakt zvědavá, koukala jsem na ně na netu. Jsou boží.
anny84
24. čer 2009
Ja verim, ze to kluci zmaknou, hlavne, aby nemeli nejakou reakci, ale jsou to silni klučíci 🙂 🙂
A to jsou 4 ty injekce? Jak jsou za sebou?
Jako nebylo by spatny, kdyby prevenar schvalili, ale o tom pochybuji
anny84
24. čer 2009
Jako Evi, ty si to fakt rozjela ve velkym 😃 😃 😃
Jsi mela zacit driv, a mohla sis privydelat 😉
evulebobule
24. čer 2009
anny: no ještě zdaleka všechno neovládám, ale učím se za chodu.
anny84
24. čer 2009
abys za chvili nestala se stankem na trhu 😃 😃 😃 😃 😃
myslim, ze tyhle hackovany capky by sly na odbyt
evulebobule
24. čer 2009
anny: to asi ne, ale zatím mě to baví. Za chvilku už na to asi nebude tolik času, až ten náš Dejví vyleze 😃
evulebobule
24. čer 2009
nejhorší je, že netipnu velikost, myslím v průměru. Tuhle poslední jsem dělala asi 11-12 cm v průměru. Chci aby mu byla v létě. Tak snad jsem se trefila. Vůbec nedokážu odhadnout, jak velkou kebulku bude mít. 😃
anny84
24. čer 2009
Nasi kluci, kdyz se narodili, tak meli obvod hlavicky 33cm, koukala jsem se ted do prukazu, myslim, ze to bude u vsech miminek obdobny, takze se podle toho muzes zaridit 😉 a v 6ti týdnech jsme meli 37, a ted jsem jim hlavicky merila kvuli takovym ksiltovkam, tak maji oba 40cm, ve 3. mesicich
mikesova25
24. čer 2009
ani do 1 roku dostanou klucí 3 hexa a potom je přeočkování po roce od tý poslední a jdou po sobě většinou v rozmezí 1 měsíce +- pár dní
evulebobule
24. čer 2009
a průměr víš? Já tu nemám krejčovský metr, tak to těžko změřím ten obvod, ale průměr změřit jde. 😃
anny84
24. čer 2009
Tak to jo, to bude neco...Ja na ty vcelky moc nejsem, samotnou me to vzdycky boli 🙂 🙂
mikesova25
24. čer 2009
jinak prevenar prý mají odsouhlasit zdarma,protože prý léčení vyjde dráž a tak dají očkování zadarmo a nechají prý poplatky, takhle mi to řekla známá v sobotu, takže nevím jestli je to pravda,ale čekám co z toho vyleze
jinak jsem četla o ton synflorexu a tak ještě zjistím pár info a kolik to stojí a když tak naočkujeme ten
anny84
24. čer 2009
Tak ted kdyz maji obvod 40cm, tak je prumer 20cm, ne?
mikesova25
24. čer 2009
no my jsme k dnešnímu dni dostali už 8 injekcí ale teď už nám to povinný skončilo
anny84
24. čer 2009
takze pri narozeni kdyz meli 33cm, tak by jim byla cepicka o prumeru 16,5cm
myslim teda, ze to tak je 😃 😃 😃
anny84
24. čer 2009
ty brdo, tak to teda dost, tolik jsem jich ani necekala

o tom prevenaru jsem taky slysela, bylo by to fajn, uvidime co se z toho vyklube
mikesova25
24. čer 2009
venoušek měl obvod hlavy 32 cm při narození a v šesti týdnech měl 33 cm
evulebobule
24. čer 2009
no průměr by měl mít asi novorozenec kolem deseti cenťáků ne? Já fak nevím, jsem vedle jak ta jedle.To je jedno, snad to nějak unosí no... 😃
anny84
24. čer 2009
Zdeni, fakt? to mu moc nevyrostla za 6. tydnu
Tak je to u kazdeho teda uplne jinak
evulebobule
24. čer 2009
obvod jsem tedy baj voko změřila a vyšlo mi to na 35 cm nebo tak nějak...
mikesova25
24. čer 2009
jinak kdy bys měla jít na jaký očkování máš napsaný v průkazce v těch informacích pro rodiče

Začni psát odpověď...

Odešli