• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

no a ve 3 měsících jsme měli 40 cm
24. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
to Dejvímu bude
24. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
venoušek když se narodil byl hrozně malinkatej a potom jak jsme první 3 měsíce hodně zvraceli tak ani moc nerostl a málo přibíral ale pak jsme přešli k jiný pani doktorce a už to bylo lepší
24. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, na to jsem jeste nekoukala :sweat_smile:

Tak ve 3 jste to meli stejne jako my :slight_smile:
Jsem na zitra zvedava, kolik teda budou vazit
24. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak jsem tu tatka mě zabral PC a já měla absták :slight_smile: Zdeni kam jsi mi zmizela na ICQ
já jsem dneska doma sama a co vy?
já na icq jsem pořád přihlášená ale nin ty tam nejsi nebo jo? já tě teda nemám aktivní
24. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no já už si venouška teď musím vážit sama a tak jsme naposledy navážili 14 kg,už je hrozně těžkej a on chce poslední dobou chovat
dneska jsme mrzutý jako pr...e :frowning2: zřejmě reakce na očkování z minulýho týdne :pensive:
24. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem dala tu druhou čapku do alba :wink:
24. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: jojo absťák to je věc, taky znám :grinning:
24. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem přihlášená Zdeni ty sis mě vyhledala a já si tě přidala a za boha tě nemužu dohledat ve svém seznamu
24. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
evi ty jsi opravdu šikulka, čepičky jsou krásný a svetřík nádhernej, škoda že já to neumím, hned bych se do toho pustila,bych se aspoň nenudila

dneska jsem vygruntovala celej barák, jsem byla ráda že nemám už zavázanou ruku, manža když přišel domů tak povídal koho čekám že je tak naklizeno :grinning: :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, parada :slight_smile:

Holky, jdu si lehnout, dobrou vsem :wink:
já jsem pod beruška27 a číslo 562277940 tak zkus znova
ani dobrou :slight_smile:
24. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni: děkuju, ten svetřík mám ještě min. jeden v plánu. Nějakej do oranžova, aby ladil ke kočárku. :grinning:
Jinak na háčkování není nic těžkého, to by ses naučila za chvilku.
24. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
anny: taky děkuju a jdu taky chrupkat. Mějte se hezky a dobrou noc všem.
24. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandří copak se stalo????? Je vše ok????
evi dobrou
say napsala ale od tý doby tady nebyla,tak doufám že je všechno v pořádku a doma dobrý :frowning2:
24. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
halo halo,kde jste všichni?
u nás konečně neprší :slight_smile:
bohužel na moravě jsou záplavy,babička už volala že je to tam hrozný :frowning2: je mi líto těch lidí :pensive:
25. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky,
ja uz vcera rovnou vypla pc. ale s.ere me. bud nemluvi vubec a kdyz uz mluvi, tak chce vse resit, pitvat do detailu, porad jedno a to samy dokola. chyta se kazdy moji formulace a slova. cozpak takhle se da o necem bavit? mamku rad nema, to mi dost vadi, protoze ta by nam snesla modry z nebe. vcera si po navsteve u babi dovolila zavolat,po tom co jsme odesli, jestli je vse v pohode a ze se ji moc nelibi jak se eda chova, ke me. tak u edy hned ohen na strese, co se mezi nas plete :frowning2:. pritom az julca bude velka, tak ja se taky budu zajimat, budu chtit aby byla stastna. to je snad normalni.
se svoji mamou se od nedele nebavi, protoze si dovolila rict, ze jsem hodna a on se podle toho nechova :sweat_smile:. no, hned ohen na strese. Ach jo. ja uz vubec nevim co to je, si jentak hezky popovidat, nechytat se za slovo a zasmat se :cry:
to mu taky vadilo, ze jsem se u babi bavila a s nim pak uz ne. nenechal si vysvetlit ze kdyz je na me protivny a rve, tak ze mu ochotne s usmevem odpovidat nebudu :rolling_eyes:

evco, jsi sikulka :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Halo halo já sem zde my se z Honzíkem valíme v posteli na co vstávat když je hnusně :grinning: :grinning:

Sandři on si tě nezaslouží já bych ho nakopala :angry:
25. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ted jsem to ja, kdo se ten vztah snazi udrzet,ale nevim. popravde si neumim moc predstavit byt sama. sama usinat, nemit ke komu se pritulit...
na druhou zas vim, ze by mi mozna bylo lip :sweat_smile: :pensive:

ja vcera jezdila s julcou i v tom destiku a bylo to docela fajn :slight_smile:. taky to melo sve kouzlo :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
san:je to prostě mladej kluk a je na něj najednou moc zodpovědnosti a on se s tím asi neumí poprat,tak reaguje takhle,hlavně se nenech rozhodit,tak přijedete zítra? NIn?

já se pořád snažím stáhnout ty fotky ale je to strašný,nějak se nám spomalil počítač a těch fotek je moc,takže než to po jedný přetahám,protože jinak to nejde,tak to trvá strašně dlouho,jsem někde těsně za půlkou :rolling_eyes:
25. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandruš to jsi se měla zastavit nebo napsat a já bych se připojila :wink: ve dvou se trápení snáší lépe
25. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři: díky.

Tak to je tedy situace, to by mě taky štvalo.A je jasný, že má mamka starost, to asi každá mamka.
25. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin, to jsi moc hodna :slight_smile:. on uz ale byl i blby cas
ninusko,tak co, udelame si zitra vylet? :grinning:
25. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Zítra by jsme mohli domluvím se z Honzou až se vrátí a písneme si musím se ho zeptat jestli nebude potřebovat auto nevím jestli pojede rozvoz nebo do skladu - kdyby měl sklad tak si bere auto :frowning2: u nich je to taky rozhodnutí z hodiny na hodinu
25. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandruš příšte to je jedno at je třeba večer :wink:
25. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek