• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
ok :slight_smile:. holky, ja uz normalne vyradila i body 68 :sweat_smile:. ale teplacky 62 nam stale jsou :slight_smile:
ninusko,jsi moc hodna :dizzy_face:
25. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu vyřazovat bodýčka newborn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už nám jsou jen tak tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co je myšleno od ukončeného 4 měsíce ( to je jako začátek 4m nebo 5m )??????????????????????????????
25. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten muj raubíř uplně zbožnuje když má okolo hlavičky plenku (látkovou)
25. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ukonceny 4. mesic je zacatek 5. :wink:

nin,co ja bych za to dala,mi vetsinu ani neunosili :rolling_eyes:
25. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini tohle jsem taky nikdy nevěděla :frowning2: ,já vždycky čekala na půlku měsíce :grinning: :grinning: :grinning:

nám stačí dát vědět,že vyrážíte :wink:
Dobre rano,
Ja uz taky vyrazovala oblecky newborn :grinning: :grinning: pomalu zaciname velikost 62.
Ninus, to je zacatek 5. mesice. Pro nas to bude pristi mesic po 26., to presne ukoncime 4. mesic. A vy 27. :slight_smile:

Sandrus, mrzi me, jak to ted doma mas. Ja mam ted neco podobneho. Zase jsme se vratili na zacatek, jako pri prichodu z porodnice. Ale ted vim, ze jsem mnohem silnejsi nez kdy jindy.
Aha děkuji já jsem z toho vždycky jelen proč ty blbci na to nenapíšou od 5 měsíce to by pochopil i takovej blbec jako já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Viděla jsem právě v lékarně že jsou kašičky od ukončeného 4m bud od hami a nebo nutrilonu ( ta je rýzová) tak jssem říkala že bych na jednu z nich najela a dával jí malému třeba na noc?????????????????????????????
25. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,ty taky :frowning2: . to me mrzi. vzdyt jsi rikal jak ti manza se vsim pomaha. to me je fakt lito a ty chlapi nechapu :cry:
25. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko to bude až v srpnu nééééé???????????????
25. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,tak ted jsem z toho taky jelen :sweat_smile:. ale asi mas nin pravdu. ted vlastne 3. mesic teprve zacinate,nekoncite
25. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
san já říkala,že máte růstový spurt,ale neboj,te´d vám chvilku jedna velikost vydrží,ono i záleží na výrobci,některý věcičky vůbec neodpovídají velikostem,který jsou na nich uvedený,konkrétně next u holčiček většinou bývá menší než by měl být
25. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani ty máš taky trápení stím svým holky at mě neserou neb je dojedu nakopat takhle vás trápit :angry: :angry: :angry:
Já zatím musí zaklepat u nás je to v pohodě a Honza je milionovej hodně nás semkli zdravotní problémy malého
25. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy, ja si jen vzpomnela, jak jsem se ptala jestli mas body 68 a ted uz chci rovnou to vetsi jestli mas :sweat_smile:. ja uz i v sekaci nakupovala 6-9 mes. no to jestli uz nam aspon 2 mesice nebude tak nevim
25. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to souhlasím my máme od nestu pro Honzíka mikinku je tam napsáno od 3 měsíců a už jí budu vyřazovat protože začínají být krátké rukávy, pak máme uýasnou sadu tepláky mikinka od disney a ta je mu krásně a to je newborn 4.1 kg :grinning: s tou se budu těžko loučit
25. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ted musim edu zas pochvalit, dojel na socku s tim rodnym listem abych tam nemusela. to on zas takhle pomuze kdyz potrebuju. tak nevim jestli taky nemam hledat chyby spis u sebe :sweat_smile:
25. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
san,něco se tu určitě najde :grinning: ,jak říkám některý 68 máme větší než 74,no podíváte se a vyberete nebo nevyberet,aspoň se odreagujete :wink:
25. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,ja mam znamou, ta pred lety trpela anorexii a bulimii, z toho se ji vyvinula schizofrenie, ted byla tehotna, v 7 m dostala deprese, tak ji zavreli do cb na psychiatrii, vyvolali ji porod vic jak o mesic driv a ona ma ted nejspis laktacku. je ji 25 ? jejimu priteli 21, ten se chudak o to maly chce starat,ale nemuze, protoze nevedeli ze musi obehat matriku, tak neni uveden jako otec. no mazec, toho kluka je mi lito :frowning2:
25. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsi hodna lucy :slight_smile:. to by bylo fajn posezeni, ukazala bys nam fotky, povypravela :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm, tak to nevim. tak se poradit v lekarne co by doporucili nebo objednat vsechny a vyzkouset prubezne :sweat_smile:
25. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sanruš o tom jsem taky přemýšlela že bych je jako střídala ono to balení zase není tak velké 225g ale řekla bych že tu rýžovou asi ne rýže staví tak aby malej pak neměl problém s kakáním ???? Tak musím říct maturita proti tomuhle byla brnkačka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin nám se osvědčila jako první ta nutrilon rýžová,ze začátku jsou lepší ty nemléčný :wink:

san to je síla,co si s námi to zdraví dokáže udělat

nemyslím si,že chyba je v je v tobě,tedy určtě není,jen je prostě mezi vámi najednou někdo třetí a ti chlapi to nemůžou kousnout
25. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady zese nikdo není když jsem tu já :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a já si myslela že jsem tu sama :grinning: :grinning: :grinning:
ale u všech píšou mlečná???? když čtu ty odkazy????
25. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ted v patek ukoncime 3.mesic, takze v cervenci 26. ukoncime 4.mesic. A taky zacnu s prikrmama

Jo, pomaha, to nemuzu rict, ale problem je, ze ja neprekousnu, jak jeho rodice na kluky uplne ser.... a on na just dela, ze nasi jsou nejhorsi na svete.
25. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko ted si mě v tom udělala pěknej bordel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si zakouřit a přemýšlet?????
25. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už si to moc nepamatuju,ale měla by být ze začátku aspon ta rýžová,já mrknu u nás do lékárny a pak dám vědět

půjdeme chvíli ven,normálně se tady klube mozol,tak toho půjdeme využít

any,to je strašný,když babi s dědou prdí na takový krásný drobečky,s tímhle my problém nemáme,u nás jsou všichni odvařený z obou,vlastně u franty všech tří,i s neteří,ale asi je to daný tím,že má franta děti až v pozdějším věku
25. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek