• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jo jo, Nin, to je pekna cena i s ponoztickama :slight_smile: ty uz taky mame

chces prejit na Hipp?
25. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přemýšlela jsem že tu 2 mliko bych zkusila ten Hipp ale zatím nevím
Blbci k tomu dávají ružové ponožtičky
25. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame modre :slight_smile:

ale pokud bys prechazela, tak bys nemela naraz, ale treba prvni den 1 davku Hippu, zbytek nutros, dalsi den 2, az prejdes uplne
25. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin:tak jsme byly venku,mrkla jsem do lékárny,my tačínaly tou kaší od nutrilonu,co je na ní napsáno první kaše,je tam psáno obilno-mléčná a je na ní kreslená kukuřice,tu míša zbožňovala,asi tím,že pije nutrilon

jinak kdybyste viděly tu radost dítěte,že jde ven,musela jsem se tomu až smát,normálně spokojený dítě :wink:
25. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se to u nas asi rozseklo
mamka mi napsala zpravu,ze ji mrzi jak to mezi nama je,ze by se eda mel ke me chovat lip,eda si to precetl a je ohen na strese. pry ze mi k.rvit zivot nebude. neuzna ze ma pravdu. radsi odejde :pensive:
25. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
san on vychladne,neboj a hlavně moc nebreč juli to pozná, a má kam jít?
25. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to mě moc mrzí :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
ale mamina má pravdu, pokud on své chování nezmění nezaslouží si tvou lásku a natož aby jsi se trápila vždyt sním není kloudná řeč
25. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pry dokud se nam mamka neprestane plest do veci tak se nezmeni. nenecha si vysvetlit,ze tim ze mi napsala svuj nazor, tak ze to neni pleteni.
on se chova tak zle. me uz to nebavi. fakt uz to asi prodluzovat nebudu. nejhorsi je, ze jsme meli pujcku na svatbu,ale ta je psana na me. jak ja to z matersky uplatim. + byt, poplatky,juli. on je bez prace,takze zadne slusne alimenty cekat nemuzu. je mi z toho spatne :pensive:
muze jit k mame nebo ke kamaradovi, nejakymu

pise:mrzi me to. ja te miluju,ale takhle to dal nejde.
ted jsem zas ta spatna ja a moje mama. pritom ta nic neudelala.
25. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na tu zpravu jsem neodpevedela,ted dalsi. miluju te strasne moc, ani nevis jak
25. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jelikoz jsem neodpovedela,tak dalsi zprava:tak nepis, nebudu ti na obtiz
25. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš všechno se dá řešit pokud by jsi se rozhodla že se rozejdete - rozvedete je spoustu možností máš maminu ta tě určitě podpoří
Asi bych mu na sms neodpovídala nechala bych ho vycukat.Tvoje mamina se do ničeho neplete si její dcera a má o tebe starost a to je normální ale chlapům to nevysvětlíš
25. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: to je tedy situace, to ti povím. :frowning2:
25. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeho rodiče jsou na čí straně?nemohli by taky oni taktně naznačit,že jeho chování není správný?
Nechala bych ho vydusit
25. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus to je hrozny :pensive:
já bych taky neodpovídala na ty sms, stejně mi přijdou, že tě psychicky vydírá. Proč by ti měl být na obtíž? Nechápu....
Tak to je u těch chlapů snad normáln když nereaguješ na jejich sms je zle a jsou urážlivý
Asi by koukal kdyby jsi mu odpověděla něco peprného ?? Mě přijde že tě citově vydírá
25. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ted jsem vas docetla a pridala jsem sivas k ICQ, moje je 92167257, mame s manzou jedno, tak kdybych neodpovidala, tak tam je asi manza ale to by mi rekl, ze mi pisou nejaky zensky :grinning:
25. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, on nevi co chce :confounded:
25. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem si tě přidala ale jsi off line
25. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo on by potřeboval dostat přes čumák :angry: :angry: :angry: :angry: aby jsi uvědomil svoje priority a nežárlil bezdůvodně
25. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeho mama je na me strane a toho stve. ze pry vsichni si mysli jaky jsem andilek a on ten spatny. pritom ja za posledni rok kam chodim jster jen vy,ted,a mamka s babi a tetou. takze neni to o tom ze bych ja nejak vyskakovala
nevim,asi ceka ze bude protivny,jen si stezovat a ja ho budu s usmevem obskakovat,mila a drzet pusu. nebo fakt nevim
25. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zarli na julcu, to rekl u mamky svoji v nedeli a bylo zle,pohadali se tam,jeho mama na me strane, ja jen brecela
25. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyz vecer reknu ze jsem unavena, tak pry z ceho a ze jsem furt unavena. no,ja jsem asi z nej,jinak to nevidim
jinak priznavam,nevarim a extra neuklizim, protoze me to nebavi. clovek se stejne nezavdeci,tak proc se snazit
25. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
san bohužel je to otomco jsem už psala,je hodně mladej a žárlí na to,že už ho tak neobskakuješ,je to strašně těžký,bu´d si to musí uvědomit sám nebo...,tebe může těšit ,že i jeho mamka stojí při tobě a to znamená,že si tě váží
je to horká hlava,která potřebuje vychladnout a ty nemáš zapotřebí,aby tě psychicky vydíral
25. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři mě je to tak líto on je fakt na ránu - žarlí na malou to snad není možný se nedivím že je jeho máma na tvé straně vždyt jsi skvělá holka a máma :wink:
A to uklízení a vaření je to poslední - pamatuj si víš co se říká byt není výkladní skřín tak proč piglovat každej den :wink:
A ť se zkusí 24hod starat o malou, ať se v cítí do tvé kůže ona to nemusí být fyzická unava ale psychická
25. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijde mě že by si přál být na prvním místě před Juli aby jsi ho obskakovala - ale ty nejsi jeho služka ty jsi jeho partnerka - rovnocená
25. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ten mě nasral :angry: :angry: :angry: :angry:
25. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
san bohužel to jsou chlapi,opravdu by potřeboval,abys mu na celej jeden den nechala juli samotnou,ať si poradí,ono by ho to přešlo,ten můj taky občas zkouší,co e tady dělám,že je tu nepořádek,pak se snaží poklidit a zjistí,že mu to míša z druhý strany zase rozhazuje,takže už pochopil,jestli se mu nechce dospět,když už si pořídil dítě,tak ty nemáš zapotřebí starat se o děti dvě :frowning2:
25. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš Lucka má bohužel pravdu :frowning2:
25. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
san:musím uvařit oběd,ale hned pak budu zpět,jo a kdyby tvoje drahá polovička měla nějaký narážky ve stylu,že si necháváš radit od nějakých"pipin",tak mu vyřiď,že jsem o 10 let starší hlavní pipka,která mu to vytmaví :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek