• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
nn,on neni doma. ja vyuzila chvile co julca usnula a byla ve sprse. zas se citim jako clovek :sweat_smile: :grinning:
uvidime, ted zas pise normalne. i volal. jen je nastvanej na moji mamku,ale myslim si ze bezduvodne. on je typicky beran :rolling_eyes:
25. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beran tak to je můj Honzulka a můj táta ale takovouhle povahu respektive můj tatka nemá u malého se ještě neví :grinning: :grinning: :grinning:
Já si taky myslím že je naštvanej bezduvodně hlavně nepolev a něřekni mu že má pravdu
25. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ne,uz se nedam a on to asi taky pochopil ze uz prestrelil a ze uz si to libit nenecham. uz mi pretekl pohar :sweat_smile:

ale ja jsem proste clovek co si necha srat na hlavu. ja neumim byt razna a spoustu veci co a jak muzu rict mi dojde az kdyz je pozde. ja neumim argumentovat. mela jsem to tak i vpraci. jedna kolegyne byla takova zvlastni, ja si nechala vse libit a pak doma brecela. kazdej rikal proc ji neco nereknu, i jsem pak se chystala ze uz si to libit nenecham. ale prijde na lamani chleba a clovek me naprosto uzemni ze se nezmuzu na nic :rolling_eyes:
25. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
san:já jsem na tom podobně,taky mě ta správný argumenty napadají až pak,ale je důležitý,že te´d už víš jak na to
25. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem přesně opak na hlavu si srát nenechám a hned vše řeším :wink:
25. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky snažím řešit,jen ty správný hlášky mě napadaj až potom :wink:
25. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,co bych dala za to mit hubu jak ty :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jste zlaty holky :dizzy_face: . dekuju
25. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky stejně vám musím říct,že vás strašně obdivuju,já ve vašem věku byla nezodpovědný,užívající si trdlo a vy jste tak skvělý mamči a holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dik :wink:
i mamka rika ze na to jak jsem mlada, tak opravdu zodpovedna a ze se snazim. a pro me neni vetsi odmeny nez julci usmev a slyset takovou vetu :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím,mě to moc často nikdo neříká a taky bych to potřebovala občas slyšet,holt v mým věku se to bere asi jako samozdřejmost
25. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus, holky jsem Petr, manžel anny84 a už se nemůžu dívat na to jak vás taky moje drahá polovička všechny blamutí (asi tak jako mě doma) ...

ano problém máme a sama Ani moc dobře ví, kde ten problém je a kdo je jeho původce ....
z posledních pár vět co tu napsala je mi opravdu na blití a těšim se domů až si to vyříkáme a jestli máte rádi Itálii tak se k nám klíďo přijeďte podívat, protože to bude stát za to ....

až díky této diskusi, jsem přišel na to v jaké lži a přetvářce doma žijem :frowning2:

to že moji rodiče na kluky se...ou je naprostý nesmysl, jen se moje rodiče nechtějí vnucovat a nechávají to všechno na nás a't si to sami mezi sebou vyřešíme, a né jako tchýně, která ze začátku diktovala co a jak má být, co a jak bychom měli dělat, až jeden den to přešvihla a já to nevydržel a od té doby bohužel s ní nevycházím a to Ani nemůže překousnout a tak teď dělá uraženou na moje rodiče....

Ani si sr**aní na kluky vykládá tak trochu jinak než to je ve skutečnosti ... to že moji rodiiče do nás nehrnou peníze horem dolem, protože nemají (oba důchodci) tak to je španý ... :frowning2:
neříkám že se nelíbí, že z druhé strany je finanční podpora (nejen finanční, ale ta je i z druhé strany)
pomoc od rodičů je pěkná, ale všeho s mírou (odsud posud)
a to bohužel Ani nechce připustit, ono je totiž strašně pohodlný vzít telefon a: "tatí, potřebuju tohle a tohle, mamí co o víkendu vaříš?" apod... občas to je úžasná pomoc- to ano, ale když tohle trvá skoro rok (né-li dýl) tak to se už fakt nedá, je potřeba se začít snažit sami a né furt čekat a spoléhat se na druhé
když jsem už dřív na tohle upozorňoval, tak Ani "zafungovala" dobře, byla snaha a pohoda na obou stranách, jenže do týdne to všechno bylo zpět (a to je i z doby, kdy jsme spolu "jen" bydleli a kluci na světě nebyli)

ano sám se nechovám zrovna předpisově jako "americký, usměvavý" taťka, ale snažím se v rámci možností být OK a v pohodě a Ani s klukama pomoct, protože to rozhodně není "med" starat se 24hod denně o ty dva špunty, ale když pak člověk přijde na tyhle "kecy" tak jde veškeré snažení o pohodu bokem a věřím, že by tenhle lživej podraz, ubral elán každému ...

to co tu píšu vám všem klidně odpřísáhnu a podepíšu se pod to

"čest práci, rukám klid" :slight_smile: ať vám prckové rozstou jako z vody a minimum starostí
Petr
25. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já už taky nejsem nejmladší letos 28 :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ted je venku krásně škoda že dneska není srazík :frowning2:
25. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peto, ani o tobe vzdy mluvila krasne :wink:
a holt ze ma jinou predstavu chovani se ze strany tve rodiny, to se obcas stane :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini.to bych ti nehádala ani náhodou :slight_smile:

petře.myslím si,že je to problém toho,že spousta věcí je podaná jen z jedný strany,do nás babi s dědou taky peníze necpou,i když svátky,narozky,vánoce atd... peníze dávaj,je to spíš daný tím,že jsou to ze strany franty důchodci a moc se nevyznaj,tak radši přispějou,ať si koupíme,co je potřeba :wink: ,nemůžu se teď zastávat ani tebe ani aničky,ale chápu,že vypětí s dvojčatama musí být enormní,moje nejlepší kamarádka je má taky a taky vím,že je u nich občas dusno,asi fakt bude nejlepší,když si to vyřešíte mezi sebou,u san je problém jinej,eda to řešit nechce na tvý straně je vidět zájem

mrzí mě.že naše debata sklouzla právě sem,ale snad je to všechno tím špatným počasím a doufám,že s tímhle sluníčkem se zase rozjasní dny nám všem :slight_smile: :slight_smile:

jinak dopoledne řeka opadávala,teď koukám z okna a vody je stále víc a víc a teče rychlejc,tak buď nahoře prší nebo upustili husineckou přehradu
25. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: jenže ta její "představa" a změna chování k mojí rodině je od letošních Velikonoc, kdy jsem už nepobral její mamku a změnil k ní svoje chování ... takže prostě takovej naschvál a defakto kvůli ničemu (nikdy nebyla jediná věc kdybychom se spolu npohodli kvůli mojí máti) :confounded:

né vždy se každý zachováme správně a tak jsem to i přecházel, ale když tu teď vidím co tu vykládá za žvásty, tak bych fakt blil ...

a její argument, že se k jejím rodičům taky nechovám nejlíp (taky kdo by se choval stejně po tom co se u nás odehrálo) mě vždy akorát rozesměje (jak jsem už psal, pomoc je dobrá a vždy vítaná, ale odsud posud).... chtěl jsem to už přejít a nechat za sebou, ale po tomhle to půjde velice těžko ...
25. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petře souhlasím stím co napsala saysat Anička o tobě na srazech mluvila vždycky krásně, chválila tě jak jí pomáháš z klukama, že nechodíš do hospody ( to jsem jí mimochodem nahlas záviděla )
Myslím že nikdo nechce aby jsi se choval jako předpisový tatka takovej snad ani není, ale myslím si že řešit to tím že jak jsi psal bude doma ,,itálie,, se mi zdá přehnané jste oba snad dospělý a rozumný lidi a hlavně rodiče dvou užasných chlapečků, člověk musí v životě spoustu věcí překousnout a prostě jít dál, třeba Aničku trápí přístup tvých rodiču - zeptej se jí na to, promluv si sní o tom ale bez křiku a v klidu. Věřím že je pohodlné vzít telefon u nás je to taky tak pokud něco potřebuji, pokud potřebuji radu zavolám komu - no přece svým rodičum - tak jsem byla od malička vychovávana že rodiče mě vždycky pomohou at už finančně ( pokud samozdřejmě mohou ) nebo psychicky, penězma nebo radou na koho jiného se má člověk obrátit???????????????????
A to že její mamka (tchýně) myslím si že nediktovala jen chtěla Aničce protože je to její máma poradit a zaléží jen na Aničce jestli se radami bude řídit nebo ne, mě moje mamka taky radí co jak bych měla a já si to vyslechnu a bud to tak udělam nebo si to udělám po svém.
25. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jotady se dejou veci :confused: , ja jdu s malou ven kdyz vylezl oskar, vecer jsem tu jak na koni
25. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo vid taky se tomu nestačím divit :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
já taky porazím za chvilku ven malej mě ted usnul tak čekám kdy se probudí a vyrazíme
25. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda tady se to rozjelo

say mrzí mě to,nech edu vycukovat,srovná si to v hlavě a uvidíte časem, hlavně neplakej, julča by to poznala a byla by mrzutá a hodně plačtivá
25. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tady to je uplná divočina :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,já se překonala a k obědu byly tvarohový knedlík s jahodovou omáčkou,nejvíc si pochutnal taťka,dětičky v tomhle asi budou po mě a sladký teplý jídla jim nejedou,tak se dorazily polívkou,tu maj rádi oba :wink:

k večeru jdeme popřát neteři ke 12.narozeninám,to je mazec,poznala jsem ji,když jí byly 4 roky a ona už je z ní slečna
25. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to úplně zírám co to tady je :grinning: :sweat_smile:

já jsem dneska dělala zapečený těstoviny s mletým masem a zeleninou :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám vařeno za včerejška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale co zítra nevím juknu na mimibazar pro inspiraci :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin:jestli přijedete,můžeš si odvízt výborný řízky,já pro ně půjdu,protože honzík říkal,že chce řízek :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
od Písku zataženo,hřmí,snad nás to nespláchne,husinec přetejká,takže už máme 2.stupeň povodńový aktivity :frowning2:
25. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krista děkujeme za informaci :wink:
25. čer 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám taky vařeno i na zítra,tak už přemýšlím co o víkendu, já jsem dnešní těstovinky dělala s domácím špenátem a smetanou a tím mletým masem a to byla mňamky,taťka chválil :sunglasses:
25. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zitra "varim" testoviny z pytliku kure na paprice, se mi nechce nic varit :unamused: nebo spis nevim co :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem nejaka unavena, Kacenka nejak te trpi na prdy a to jim to co vzdycky, dost place, pres den mi nespinka, a strka si rucicky dopusinky a slinta, zuby to bejt nemuzou,ze ne?! :confused: ted hlida malou tatka, no hlida, vyplazuje na ni jazyk a deka certa a zpiva skakal pes :grinning: ale kdyby se pocurala, tak nastupuje mama do akce :angry:
25. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek