Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
kvikvicek
25. čer 2009
nikde nikdo, si umim vybrat cas 😃 😃 😃
kadel
25. čer 2009
teda, tady je živo, málem jsem z toho spálila krtka (dort 😃 )
kvikvicek
25. čer 2009
😃 😃 😃
evulebobule
25. čer 2009
Ahoj tak jsem byla dneska na očním a monitoru. Monitor dobrý, ale sestřička mi říkala, že si musím ještě zařídit potvrzení od očaře, že mám v pořádku nitrooční tlak, nosím totiž čočky a možná bude problém s přirozeným porodem. Doufám, že tedy ne a že budu rodit normálně, ale do porodnice musím s sebou vzít lejstro, že rodit přirozeně můžu. Takže mě čeká v pondělí běhání ve Strakonicích. Nejdřív na oční a pak zase na monitor. Budu teď chodit 2x týdně.
sayastautor
25. čer 2009
holky,jsem tu zas 😃 😃 😃

evco, to je neprijemny 😞
evulebobule
25. čer 2009
to je, já jsem právě o tom četla, ale dneska jsem si na to blbec nevzpomněla. Mohla jsem si ušetřit cestu. :-|
Po tobě tohle vyšetření nechtěli?
sayastautor
25. čer 2009
nn,po me nikdo ocni vysetreni nechtel :-N
sayastautor
25. čer 2009
a porodila jsem normalne a bez komplikaci, az na tu placentu
evulebobule
25. čer 2009
tak to je zajímavý. Tak nevím, mně právě sestřička říkala, že to ve strakonický porodnici chtívají a že by mi to řekla včas, ale že nevěděla, že nosím čočky. No mělo mě to napadnout. Zítra tam zkusím zavolat. Je fakt že mi nitrooční tlak nezkouší. Jen přečtu tabuli a prohlídne mi oční pozadí. Toť vše
ninus81
25. čer 2009
já jsem tu taky, jen jsem koupala a ted krmím 😉 😉 😉
evulebobule
25. čer 2009
sandři, kolik máš dioptrií?
evulebobule
25. čer 2009
nin: ahojky 😉 tak to jste šikulky
kadel
25. čer 2009
ninuš, kde je madr? je u tebe?
sayastautor
25. čer 2009
nin,ja nakonec nekoupu,jeste, mala spi pri otevrenem balkone 😃

evco, tak treba to bude tim ze ja cocky nenosim, ale fakt to po me nikdo nechtel a ani jsem o tom neslysela :-N
ninus81
25. čer 2009
Evi ahoj ono když nosíš brýle tak musí být oční vyšetření?????
sayastautor
25. čer 2009
evco, na jedno oko mam 1,25 + uhel 165 stupnu a na druhem oku 1,75 dioptrie. na dalku
ninus81
25. čer 2009
Káto mamka už jela k tobě 😃 😃
evulebobule
25. čer 2009
sandři: no klidně je na porod vyndám, to by nebyl problém, ale tady asi půjde o něco jiného.
Já jsem už o tom četla, že je to potřeba, jenže jsem si na to nevzpomněla. Holt těhudemence.

nin: no mělo by být, prý to porodnice chtějí.
evulebobule
25. čer 2009
sandři: tak to máš málo já mám 4,5 na dálku a někde jsem právě četla, že by od určitých dioptrií měl být císař. Ach jo, snad se do toho vejdu, chci rodit normálně.
ninus81
25. čer 2009
Holky já brýle nenosím ale kolikrát mám pocit že blbě vydím a to vždycky když přijdou SLOžENKY 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 TY SVINĚ RŮŽOVÝ 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
25. čer 2009
tak to ja jsem nikdy neslysela a ani se me zadny dr neptal kolik mam dioptrii
sayastautor
25. čer 2009
nin 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
na to mi ty bryle taky kolikrat nestaci 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
25. čer 2009
nin: jo to obvykle u těch sviní vidím taky daleko hůř 😃 😃
evulebobule
25. čer 2009
sandři: to je jedno, radši si to zařídím, než abych pak měla třeba v Písku oplejtačky. :-S
sayastautor
25. čer 2009
to je jasny, kdyz ti o tom rekli tak jo 😉. ja o tom fakt slysim prvne. a ze me vzdycky videli s brylema, tak se nikdo nezeptal kolik mam dioptrii. to je zvlastni, fakt asi zalezi na doktorovi
evulebobule
25. čer 2009
sandři: asi jo, už jsem i tady objevila diskuze na tohle téma. No uvidíme. Prý ale spíš než s dioptriema to má co dělat s tím tlakem a očním pozadím. Zítra snad budu moudřejší. Ideální by bylo, kdyby mi napsali lejstro a já si ho jen vyzvedla. Chceme jet právě taky příští týden do porodnice do Písku, dá se tam už v 38 tt sepsat anamnéza, co se dělá, když jedeš do porodnice rodit. Můžeme si to vyřídit předem, aby se pak nemuselo odpovídat na otázky během bolestí.
sayastautor
25. čer 2009
tak to je super, anamneza v bolestech se mi diky vyvolavanemu porodu netykala 🙂
nitroocni tlak mam ja i vsichni v rodine v poradku. jak je to u vas?
evulebobule
25. čer 2009
to je, tak proč toho nevyužít že jo. Rovnou bych tam zanesla to rozhodnutí o těch očích.
To je běhání, už mi z toho asi hrábne. Já nevím, nedělali mi ho. Ale taťkovi ho dělají a ten to má v pořádku. Zrovna dneska mu ho dělali, byli jsme se Strakonicích spolu, jenže jemu to dělají kvůli tomu, že měl úraz a přišel o čočku v jednom oku
sayastautor
25. čer 2009
aha,tak to jo. tak nevim, kdybyste meli nejake problemy v rodine,tak pochopim,ale takhle. prijde mi to zbytecny. ale nenadela clovek nic 🙂 :-N
evulebobule
25. čer 2009
tak dokončuju další čepičku. Začala jsem jí kvůli Kátě, aby měla představu a normálně se mi zlomil háček v půlce, asi jsem na něj moc divoká nebo co. No tak jsem ho zafáčovala a jedu dál 😃