• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nikde nikdo, si umim vybrat cas :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tady je živo, málem jsem z toho spálila krtka (dort :grinning: )
25. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem byla dneska na očním a monitoru. Monitor dobrý, ale sestřička mi říkala, že si musím ještě zařídit potvrzení od očaře, že mám v pořádku nitrooční tlak, nosím totiž čočky a možná bude problém s přirozeným porodem. Doufám, že tedy ne a že budu rodit normálně, ale do porodnice musím s sebou vzít lejstro, že rodit přirozeně můžu. Takže mě čeká v pondělí běhání ve Strakonicích. Nejdřív na oční a pak zase na monitor. Budu teď chodit 2x týdně.
25. čer 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,jsem tu zas :grinning: :grinning: :grinning:

evco, to je neprijemny :frowning2:
25. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je, já jsem právě o tom četla, ale dneska jsem si na to blbec nevzpomněla. Mohla jsem si ušetřit cestu. :unamused:
Po tobě tohle vyšetření nechtěli?
25. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nn,po me nikdo ocni vysetreni nechtel :sweat_smile:
25. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a porodila jsem normalne a bez komplikaci, az na tu placentu
25. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je zajímavý. Tak nevím, mně právě sestřička říkala, že to ve strakonický porodnici chtívají a že by mi to řekla včas, ale že nevěděla, že nosím čočky. No mělo mě to napadnout. Zítra tam zkusím zavolat. Je fakt že mi nitrooční tlak nezkouší. Jen přečtu tabuli a prohlídne mi oční pozadí. Toť vše
25. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu taky, jen jsem koupala a ted krmím :wink: :wink: :wink:
sandři, kolik máš dioptrií?
nin: ahojky :wink: tak to jste šikulky
25. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš, kde je madr? je u tebe?
autor
nin,ja nakonec nekoupu,jeste, mala spi pri otevrenem balkone :grinning:

evco, tak treba to bude tim ze ja cocky nenosim, ale fakt to po me nikdo nechtel a ani jsem o tom neslysela :sweat_smile:
Evi ahoj ono když nosíš brýle tak musí být oční vyšetření?????
25. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco, na jedno oko mam 1,25 + uhel 165 stupnu a na druhem oku 1,75 dioptrie. na dalku
25. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káto mamka už jela k tobě :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: no klidně je na porod vyndám, to by nebyl problém, ale tady asi půjde o něco jiného.
Já jsem už o tom četla, že je to potřeba, jenže jsem si na to nevzpomněla. Holt těhudemence.

nin: no mělo by být, prý to porodnice chtějí.
25. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak to máš málo já mám 4,5 na dálku a někde jsem právě četla, že by od určitých dioptrií měl být císař. Ach jo, snad se do toho vejdu, chci rodit normálně.
25. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já brýle nenosím ale kolikrát mám pocit že blbě vydím a to vždycky když přijdou SLOžENKY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: TY SVINĚ RŮŽOVÝ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to ja jsem nikdy neslysela a ani se me zadny dr neptal kolik mam dioptrii
25. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
na to mi ty bryle taky kolikrat nestaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jo to obvykle u těch sviní vidím taky daleko hůř :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: to je jedno, radši si to zařídím, než abych pak měla třeba v Písku oplejtačky. :confounded:
25. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je jasny, kdyz ti o tom rekli tak jo :wink:. ja o tom fakt slysim prvne. a ze me vzdycky videli s brylema, tak se nikdo nezeptal kolik mam dioptrii. to je zvlastni, fakt asi zalezi na doktorovi
25. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: asi jo, už jsem i tady objevila diskuze na tohle téma. No uvidíme. Prý ale spíš než s dioptriema to má co dělat s tím tlakem a očním pozadím. Zítra snad budu moudřejší. Ideální by bylo, kdyby mi napsali lejstro a já si ho jen vyzvedla. Chceme jet právě taky příští týden do porodnice do Písku, dá se tam už v 38 tt sepsat anamnéza, co se dělá, když jedeš do porodnice rodit. Můžeme si to vyřídit předem, aby se pak nemuselo odpovídat na otázky během bolestí.
25. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je super, anamneza v bolestech se mi diky vyvolavanemu porodu netykala :slight_smile:
nitroocni tlak mam ja i vsichni v rodine v poradku. jak je to u vas?
25. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je, tak proč toho nevyužít že jo. Rovnou bych tam zanesla to rozhodnutí o těch očích.
To je běhání, už mi z toho asi hrábne. Já nevím, nedělali mi ho. Ale taťkovi ho dělají a ten to má v pořádku. Zrovna dneska mu ho dělali, byli jsme se Strakonicích spolu, jenže jemu to dělají kvůli tomu, že měl úraz a přišel o čočku v jednom oku
25. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha,tak to jo. tak nevim, kdybyste meli nejake problemy v rodine,tak pochopim,ale takhle. prijde mi to zbytecny. ale nenadela clovek nic :slight_smile: :sweat_smile:
25. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dokončuju další čepičku. Začala jsem jí kvůli Kátě, aby měla představu a normálně se mi zlomil háček v půlce, asi jsem na něj moc divoká nebo co. No tak jsem ho zafáčovala a jedu dál :grinning:
25. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek