Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
25. čer 2009
jsi fakt sikovna evco 😉
evulebobule
25. čer 2009
no právě, je to jedno, stejně tam v pondělí musím. 😉
evulebobule
25. čer 2009
sandři: no nevím, jsem dost sebekritická, tak vidím, co bych mohla udělat líp, ale taková jsem já.
Nechceš taky jednu pro Jůlinku, když máš takový starosti, tak bych ti taky udělala radost. 😉
sayastautor
25. čer 2009
kdyz se budes nudit, tak budu rada x-)
sayastautor
25. čer 2009
prumer hlavicky mame 39 🙂
sayastautor
25. čer 2009
holky,ja jsem tak rada ze vas mam, jste moc hodne, dekuju vam za podporu x-)
evulebobule
25. čer 2009
sandři: my jsme taky rády, že tě máme. 😉
Určitě nějakou vymyslím 😉
ninus81
25. čer 2009
I JÁ JSEM RÁDA 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
kadel
25. čer 2009
Teda Evi, ty seš pletařka 🙂 já umím tak háčkovat, a to ještě špatně. Tak se aspon učím pořádně vařit, dneska jsem dělala segedín a krtka.
sayastautor
25. čer 2009
kato,ja neumim ani plest,ani hackovat,ani sit, ani varit :-N :-N :-N 8-( 8-( 8-( 8-( 😃 😃 😃 😃 😃
kadel
25. čer 2009
holky, nemáte někdo zkušenost s 3D UTZ? Já jsem volala Razakovi, že bych ho chtěla udělat a natočit na DVD, aby to taky manžel viděl, když už se mnou nemohl jet na tu genetiku do ČB - sestřička mě ani nepustila ke slovu a řekla, že ve 21 TT bude ještě houby vidět a že mám zavolat ve 27 TT. Než jsem stačila neco vykoktat, tak mi položila telefon.
evulebobule
25. čer 2009
Káťo, všechno je to háčkovaný. Plést taky umím, ale to háčkování mě teď baví víc.
Jo segedínek ten bych si dala 😃 a krtka taky.
evulebobule
25. čer 2009
káťo, výstižní popis sestřičky. 😃
evulebobule
25. čer 2009
je to maminka mé spolužačky 😉
kadel
25. čer 2009
paní od rány, na to že jsem docela ukecaná tak mně uplně vzala vítr z plachet 😃
evulebobule
25. čer 2009
Káťa: jojo. 😃 A to chceš jet do Blatný na ten ultrazvuk nebo ho mají v porodnici u vás?
ninus81
25. čer 2009
Holky já umím Číst,psát ( občas s hrubkama ), počítat 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Jinak háčkovat neumím, plest jo - jenom hladce - to jsem segře upletla kdysi i šálu 😉 😉 😉 měla 2 metry 😃 😃 😃 a trochu vařit a péct
evulebobule
25. čer 2009
nin: tak vidíš, taky jsi šikulka. Takovou dlouhou šálu uplést, to muselo stát úsilí. 😃
A co sestra, byla aspoň ráda? 😃
ninus81
25. čer 2009
To se Evi zeptej jí to už je strašně dávno tenkrát byla ještě v anglii a tady byla na kukačku tak jsem měla tu šálu hotovou za 2 dny, pamatuji si že měla 2 barvy a třásně 😃 😃 😃 😃
evulebobule
25. čer 2009
nin: tak to jsi byla taky rychlík. 😃 Za dva dny dvoumetrovou šálu 😃
ninus81
25. čer 2009
Holky mažu na Ordinačku malej usnul tak snad jí uvidím 🙂
Copak asi Anička moc na ní myslím
ninus81
25. čer 2009
ale pak se zase ukážu 😃 😃
kadel
25. čer 2009
jo jo šála byla dobrá, Nina jí měla uštrikovanou cobydup 😃 tady ve strakách prý mají 4D, ale někdo mi říkal, že s ním tam nikdo neumí 8-(
evulebobule
25. čer 2009
Káťa: tak pojedeš do Blatný?

nin: já jdu taky na ordinačku.

Sandři: koukni do alba, mám tam novou čepičku, líbila by se ti? Kdyžtak bych ti udělala stejnou. 😉
evulebobule
25. čer 2009
kvikvicek: ty se taky mrkni. Udělala bych ti na ní ještě tu kytičku jestli chceš a hlavně tedy v bílém provedení. 😉
petulka12
25. čer 2009
ahoj holky bylo to tu dneska divoký, taky myslim na Ani,snad je vše v pořádku,ani se nepřipojila na icq |-|
Káťo sestra u razaka je dost rázná :-S ,mě dělal 3d utz při každý poradně ale opravdu v 21tt by toho moc vidět asi nebylo,našla sem že má mimi kolem 400g a ve 27tt už kolem 1kg

evi já nosim taky čočky a dokonce sem s nima rodila 😃 nějak jsem na ně zapoměla a pak už je nestihla vyndat :-N ale žádný vyšetření jsem kvůli tomu taky neměla
evulebobule
25. čer 2009
peti, tak to ani nevím, že máš taky čočky. No a vidíš, zmákla jsi to taky viď?
Ale když to tedy chtějí to potvrzení,tak to tedy vyřídím no.. :-S
kadel
25. čer 2009
teda Evi, čepička luxusní 🙂
Péto - tak já t 🙂 da počkám ještě měsíc a pak tam naběhnu 😃 Jinak, už jsem koupila kočárek, Ninuš mi ho pomohla najít na internetu, stojí 13500 po 1 dítěti, doufám, že to nebude nějaká šmucka 😃 jo a autosedačku mám taky, růžovou Maxi Cosi, aby ladila. Řekla jsem manželovi, že mám maxi kozy, tlemil se a řekl "to teda máš" 😃 vůl jeden 🙂
evulebobule
25. čer 2009
Káťo, tak hoď odkaz na kočárek, ráda se mrknu.
Jinak děkuju za pochvalu, jsem červená až na zadku... 😃
petulka12
25. čer 2009
holky mě už ta ordinačka ani nebaví, Anička mě navedla na mimibazar,to mi teda ukázala věc 🙂 teď nedělam nic jinýho než čumim na něj a mimiaukci a už dražim 5 věcí, a nic z toho nepotřebuju že :-N

Začni psát odpověď...

Odešli