• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
jsi fakt sikovna evco :wink:
25. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě, je to jedno, stejně tam v pondělí musím. :wink:
25. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři: no nevím, jsem dost sebekritická, tak vidím, co bych mohla udělat líp, ale taková jsem já.
Nechceš taky jednu pro Jůlinku, když máš takový starosti, tak bych ti taky udělala radost. :wink:
25. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kdyz se budes nudit, tak budu rada :dizzy_face:
25. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
prumer hlavicky mame 39 :slight_smile:
25. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky,ja jsem tak rada ze vas mam, jste moc hodne, dekuju vam za podporu :dizzy_face:
25. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři: my jsme taky rády, že tě máme. :wink:
Určitě nějakou vymyslím :wink:
25. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
I JÁ JSEM RÁDA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Evi, ty seš pletařka :slight_smile: já umím tak háčkovat, a to ještě špatně. Tak se aspon učím pořádně vařit, dneska jsem dělala segedín a krtka.
25. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kato,ja neumim ani plest,ani hackovat,ani sit, ani varit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, nemáte někdo zkušenost s 3D UTZ? Já jsem volala Razakovi, že bych ho chtěla udělat a natočit na DVD, aby to taky manžel viděl, když už se mnou nemohl jet na tu genetiku do ČB - sestřička mě ani nepustila ke slovu a řekla, že ve 21 TT bude ještě houby vidět a že mám zavolat ve 27 TT. Než jsem stačila neco vykoktat, tak mi položila telefon.
25. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Káťo, všechno je to háčkovaný. Plést taky umím, ale to háčkování mě teď baví víc.
Jo segedínek ten bych si dala :grinning: a krtka taky.
25. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
káťo, výstižní popis sestřičky. :grinning:
25. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
je to maminka mé spolužačky :wink:
25. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
paní od rány, na to že jsem docela ukecaná tak mně uplně vzala vítr z plachet :grinning:
25. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Káťa: jojo. :grinning: A to chceš jet do Blatný na ten ultrazvuk nebo ho mají v porodnici u vás?
25. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já umím Číst,psát ( občas s hrubkama ), počítat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak háčkovat neumím, plest jo - jenom hladce - to jsem segře upletla kdysi i šálu :wink: :wink: :wink: měla 2 metry :grinning: :grinning: :grinning: a trochu vařit a péct
25. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: tak vidíš, taky jsi šikulka. Takovou dlouhou šálu uplést, to muselo stát úsilí. :grinning:
A co sestra, byla aspoň ráda? :grinning:
25. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
To se Evi zeptej jí to už je strašně dávno tenkrát byla ještě v anglii a tady byla na kukačku tak jsem měla tu šálu hotovou za 2 dny, pamatuji si že měla 2 barvy a třásně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: tak to jsi byla taky rychlík. :grinning: Za dva dny dvoumetrovou šálu :grinning:
25. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mažu na Ordinačku malej usnul tak snad jí uvidím :slight_smile:
Copak asi Anička moc na ní myslím
25. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ale pak se zase ukážu :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo šála byla dobrá, Nina jí měla uštrikovanou cobydup :grinning: tady ve strakách prý mají 4D, ale někdo mi říkal, že s ním tam nikdo neumí :rolling_eyes:
25. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Káťa: tak pojedeš do Blatný?

nin: já jdu taky na ordinačku.

Sandři: koukni do alba, mám tam novou čepičku, líbila by se ti? Kdyžtak bych ti udělala stejnou. :wink:
25. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
kvikvicek: ty se taky mrkni. Udělala bych ti na ní ještě tu kytičku jestli chceš a hlavně tedy v bílém provedení. :wink:
25. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky bylo to tu dneska divoký, taky myslim na Ani,snad je vše v pořádku,ani se nepřipojila na icq :pensive:
Káťo sestra u razaka je dost rázná :confounded: ,mě dělal 3d utz při každý poradně ale opravdu v 21tt by toho moc vidět asi nebylo,našla sem že má mimi kolem 400g a ve 27tt už kolem 1kg

evi já nosim taky čočky a dokonce sem s nima rodila :grinning: nějak jsem na ně zapoměla a pak už je nestihla vyndat :sweat_smile: ale žádný vyšetření jsem kvůli tomu taky neměla
25. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
peti, tak to ani nevím, že máš taky čočky. No a vidíš, zmákla jsi to taky viď?
Ale když to tedy chtějí to potvrzení,tak to tedy vyřídím no.. :confounded:
25. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
teda Evi, čepička luxusní :slight_smile:
Péto - tak já t :slight_smile: da počkám ještě měsíc a pak tam naběhnu :grinning: Jinak, už jsem koupila kočárek, Ninuš mi ho pomohla najít na internetu, stojí 13500 po 1 dítěti, doufám, že to nebude nějaká šmucka :grinning: jo a autosedačku mám taky, růžovou Maxi Cosi, aby ladila. Řekla jsem manželovi, že mám maxi kozy, tlemil se a řekl "to teda máš" :grinning: vůl jeden :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Káťo, tak hoď odkaz na kočárek, ráda se mrknu.
Jinak děkuju za pochvalu, jsem červená až na zadku... :grinning:
25. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
holky mě už ta ordinačka ani nebaví, Anička mě navedla na mimibazar,to mi teda ukázala věc :slight_smile: teď nedělam nic jinýho než čumim na něj a mimiaukci a už dražim 5 věcí, a nic z toho nepotřebuju že :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek