• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jo evi ty si fakt šikovná :wink: já sem na tohle byla vždycky levá :fearful:
Káťo 3d utz je bomba,můžeš si to nechat nahrát i na dvd, já si to nenechala a teď mi to sere,nemam z něj ani fotku protože se Adam nechtěl nikdy vyfotit,ale anička má krásný fotky kluků detailně obličeje,to je krásný to normálně vidíš jak bude mimi vypadat
25. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě nám hoď odkaz na kočárek jakej si vybrala, to sem zvědavá :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: díky za pochvalu, snažím se no :grinning:
25. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě jsem chtěla napsat to mo icq 423639876
25. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já neumím házet odkazy, na to je profík Nina. Je to bugaboo cameleon, má světle růžovou střechu a šedej spodek.
Jojo, mimibazar taky beru útokem :grinning:
25. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko cepicky jsem zkoukla, jsou uzasny, necham to na tobe, jen at je to bile, dekuji za spolupraci, koukala jsem, ze mas bezvadny box na plinky, odkud ho mas? ma to i kolecka, to budes jezdit s plinkama po byte, to se hodi :grinning: az to bude plny a tezky :grinning:
25. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem z Ordinace viděla velkou p.ču :grinning: :grinning: :grinning: malej sice usnul ale ve čtvrt na devět přišla tchýně a jak si odemykala ten náš debilní pes začal štěkat a malého vzbudil :frowning2: ted už malej spinká takže z ordinačky jsme toho viděla hodně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dohledám ten kočárek a hodím odkaz ale nevím jestli tam ješte bude
25. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bude asi tenhle viď? je pěknej a sehnala si ho za super cenu :wink: ,jinak je teda pěkně mastnej :grinning: http://shopiq.cz/bugaboo-cameleon-komplet--tm.seda-zakladna-s-ruzovou/
25. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mam tak rychlej internet že mě z toho omejou
25. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24164853 to je přesně on
jinak o mimibazaru mě ani nemluvte mě se tam líbí tolik věcí a samozdřejmě kolikrát dražím i to co nepotřebuji :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je krasnej Kaci, ultra moderni :slight_smile: :wink: myslim ze jsem ho videla nazivo ve Strakach, je pekny, ale me by tady na vsi upadly ty male kolecka :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21195588&tab=0 holky já zbožnuju tuhle bundu chci jí malému koupit ale ta cena je echt :frowning2: :frowning2: mín jak za 500,- nošena není - ZLODĚJI - je v barve hnědě, zelené, černé, modré :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mě se ten kočárek taky líbí ale přesně to co mě na něm vadí jsou ty malý kolečka
25. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snadruš tu ani není???
Anička taky ne??????? No snad to holky mají doma OK :wink:
25. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to je on. Mně se moc líbí, doufám, že bude OK :slight_smile: a ještě chci koupit fusak a tašku, ale počkám na Evičku až mi uplete nějakou černou hučku a budu muset vykrást banku :grinning:
25. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já chci taky černou hučku ale velikost XXXXXXXL a vyrazíme s KÁtou na tu banku - holky přidáte se některá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, jen si poroučej, jak by se ti ta čepička líbila. Musí být podle tvých představ. :wink:
fusak je 2000 a taškA 2400 :unamused:
Káťo, tak tobě taky čepku? A černou vlnu tu mám, tak se klidně do toho dám. :grinning:
25. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem ještě hodit odkaz ohledně těch sestry MAXI KOZ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale inzerát jsem našla ale fotku už ne tak bohužel ( myslím holky tu autosedačku samozdřejmě )
25. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jo ty maxi kozy jsme ještě neviděli. :grinning:
25. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko, jak je mas v tom albu, tak ty se mi libi, ta prvni bila asi nejvic :slight_smile: :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, kdybys mi jí upletla tak k ramenum, jenom s dírama na oči - to by bylo super :grinning: Pak se šábnem na půl, ale jestli mně chytnou tak v tom jedeš se mnou jako komplic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak asi dopadla Anicka :pensive: :confused: snad u nich nelitaj talire :confused: a co San, asi taky ted neco resi jinak by tu asi byla :pensive:
25. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, nezávidím holkám, ale veřím že je to ok :slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nad tím přemýšlím co ty naše holky, oni jsou ale asi dneska nějaké erupce naslunci ten muj je taky příjemnej jako vosina v prdeli ale co mám ho na háku :slight_smile: jsem z malým v pokojíčku a vesele si koníkuji takže ke štestí mě chybí akorát vyhrát zítra v impulsovích těch půl milionu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus :grinning: :grinning: :grinning: ja chci takyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: Nin jeste si mi nenapsala jestli ti dosly prasule na ucet, doufam ze jo :confused: a jake jsou ty fusaky? jsou pekne?
25. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak to dopadlo s tema hrackama? nic se jeste neobjednavalo,ze?
25. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakrys sem musim pustit manzu,se stridame po deseti minutach :angry:
25. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžu sem nepouštej jojo Káťo penízky mě přišli já už myslela že jsem ti to psala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Hračky jsem ješte neobjednávala ale chystám se k tomu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Fusaky jsou super - snad tě ho i Peťe dám než půjdeme do nemocnice a pokud to nestihnu tak až po propuštení
25. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek