• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
alco,povleceni krasne :wink:
16. led 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :slight_smile: .
Tak u nás postýlku montoval taťka když jsem byla v porodnici :sweat_smile: .
16. led 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre dopoledne holky,
tak ja doufam ze postylku stihnem rozlozit pred porodem a to hlavne proto abysme zmerili a mohli koupit novou matraci a povleceni :grinning:. ne ze bych to chtela nechavat na posledni chvili, ale prijde mi to zatim brzo a nechci to tim privolat. prinejhorsim to zvladne manza az budu v porodce :grinning:
Jinak vcera jsme byli na plese, bylo to super,i s tehulkama se tam roztrhl pytel :slight_smile:. Ale uz to byla asi moje posledni velka akce. Byli jsme temer do konce, tak jsem pak byla rada ze jsem padla do postele :slight_smile:
17. led 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

máte moc hezké kočárky. Mně se líbí Inglesina. Je moc hezká, ale uvidíme, zatím jen pokukuju :wink:
18. led 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotaz. Dá se udělat někde ve Strakonicích 3D ultrazvuk?
Jedu tedy ve 20 tt. do ČB k Čutkovi na detailní ultrazvuk, ale asi 3D nebude.
18. led 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Evulko, kdyz jsme objednavali kocarek, tak tam zrovna meli uplne novou Iglesinu, je moc krasna, rozhodovali jsme mezi ni a Roanem, nakonec mame Roana, jednak i kvuli penez, je skoro o 4 tis. draz., myslim, ze je to i znackou, Roan je polsky kocarek a Iglesina spanelsky. Me vadilo, ze jakoby nema hlubokou korbicku, je to sportacek na lezato, do ktereho musis dokoupit novorozeneckou vlozku. Ale jinak je to fakt krasny kocarek a ta cena neni nakonec tak strasna, kdyz to clovek srovna s tema hodne drahejma.
18. led 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: a to mají v Labuti? Já bych se na něj ráda dojela podívat, jen tak informativně.
Zatím se mi líbí na obrázkách. Tak uvidíme, co skutečnost. O té nov.vložce jsem četla.
Tenhle kočárek je fakt láska na první pohled. Uvidíme, ale zatím vyhrává.
On se dá na netu sehnat levněji, jen chci vidět, jak vypadá ve skutečnosti. I loňská kolekce
je úplně to samé a je to zase o trochu levnější.
18. led 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji ho v labuti, uz je prodanej, ale pani ho tam nechala do porodu, je krasnej, je to olivova barva :slight_smile:
18. led 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pani rikala, ze uz je to nova kolekce, nova barva a za 11990
18. led 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: děkuju za informace. Jojo vím, že je taky zelená, na netu vypadá nic moc, ale třeba
je ve skutečnosti hezčí. Mně se líbí červenej a tmavě modrej.
18. led 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát škoda, že nemají víc neutrálních barev. Nechceme vědět pohlaví, tak je ten výběr docela těžký.
18. led 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se u vyberu kocarkutak narozcilovala, zadny neni ideal, clovek musi delat kompromisy a ty barvy nejsou tak hrozny, cekame holcicku a kocarek mame modry s kostickou, ja bych mela strach kupovat cerveny.
18. led 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: je to asi opravdu jedno, vyberu ten co se mi bude momentálně nejvíc líbit a tečka.
18. led 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Evulko: ohledně toho 3D ultrazvuku tak ten mají od prosince nově ve Strakonické nemocnici dole na gynekologii já tam chodím k Dr. Štetkovy
19. led 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky tak jsme dneska objednali můj vysněný kočárek - Foto v profilu tak jak je vše na fotce tak to budeme mít + pláštenky a také sítku jsem ráda že jsem na tenhle set narazila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
Nin,je moc peknej,i barva je nadherna :dizzy_face: . Inglesina je taky hezka. na roan jsme taky koukali, ale pak jsem jich ve meste videla strasne moc, tak jsem koukala dal. my firkona vybrali hned snad ve 3. mesici a pak uz jsme dal nehledali a meli jasno. a jsem za to rada, protoze kazdej ma neco,klady i zapory a asi bych se z toho musela zblaznit :rolling_eyes: . Na firkonu jsme se s manzou shodli kupodivu hned :grinning:
19. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: a to tam můžu jít i když chodím k Topinkovi?
Kočárek opravdu moc hezkej.
sayast:souhlasím s tebou, každý má své klady a zápory. Nemá cenu nějak dlouho přemýšlet a váhat.
Taky se mi ta Inglesina líbí už dlouho, tak do ní jdu a je mi jedno, co kdo na to řekne.
19. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus dobrý výběr :slight_smile: . Také mám tento kočárek, ale v červené barvičce. Jezdí se sním dobře :sweat_smile: .
19. led 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evul já si myslím že když se tam snima domluvíš tak by neměl být problém, tel.číslo na Gynekologii ambulanci je 383314284 tak tam cinkni a zeptej se sestřičky
Tara - taky jsem ráda že jsem se rozhodla pro X-lander a ani cenově nevychází špatně když jsem si to sspočítala tak v labuti u p.Kohoutový by mě vyšel o 3000,- dráž než přes internet a to už je dost znát
20. led 2009 v 01:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Ninus tak to je znát :slight_smile: . Já kupovala novou jen tu káru a korbičku v jiné barvě na internetu v bazaru. Nemůžu si na něj stěžovat, jen to polohování zádíček je trochu dřina, ale už jsem si zvykla.
20. led 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V labuti je vse drahe. jedna pani z kurzu si u ni koupila obyc nosni odsavacku za 140 Kc, ja mam stejnou z lekarny asi za 30 kc (no,max. 40). coz je rozdil obrovsky.
Alco a co korbicka? neni mala? Me tak prijde kdyz x-landery vidim ve meste :sweat_smile: . Jen cista zvedavost :slight_smile:
20. led 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :wink:
tak tu sedíme oba,venoušek nechce spinkat, leze nám opět zoubek,takže zase jenom máma a jinak je :cry:
taro prosím tě kolik mají malý dětičky celkem zoubků, ty už máš zkušenost, mě každý říká jinak myslela jsem že
mají 21 ale někdo říká 22 nebo dokonce 24. My už jich máme 19 ale prožíváme všechny hrozně. :unamused:
mě se taky líbil x-lander ale prodavačku v sušici nám ho nedoporučila prý na něj měli dost reklamcí,pak jsem litovala že jsem si ho nevzala i když zrovna levný není, ale casualplay taky levný není a na druhý bude :slight_smile:
co je jinak novýho?
teda sandruš už 32 tt, toto letí za co?
20. led 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leti, ale porad jsme v klidu :grinning:. Takze tasky nesbaleny, matraci nekoupenou,postylku zaprasenou ve sklepe,vanicku nemame :grinning:. Bojim se abych neco nezakrikla tak to nechavam. Kdyztak to snadno manza zvladne sam,je sikovnej :slight_smile:. Vzdy kdyz rikam ze uz bych se mozna mela do neceho vrhnout, tak rika, jak budu chtit a citit se, ze to kdyztak zvladne :slight_smile:. Tak me to tesi. protoze kdybych ted uz mela na vse koukat, tak by mi to hrozne uteklo :grinning:.
Zdeni a vy mate jakej kocarek?
20. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš první co jsme měli byl Dorjan Cross country viz. foto na http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2287716&vReferer=
no a teď máme golfky Dema Lothus sport 08 - zelený viz. foto http://bejbycentrum.cz/?item=1008
sandruš já se zkusím zeptat kamarádky jestli ještě koupe ve vaničce a když budeš chtít tak ti jí půjčím, v albíčku můžeš koukout jakou jsme měli, akorát je modrá ale to myslím nevadí
20. led 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a s dorjanem jsi spokojena nebyla? Takhle vypada moc hezky, teda muj styl :slight_smile:. Me se docela dost i libi ta jejich nova kolekce, danny sport 2009. ale uz mame objednano, tak je to jedno :grinning:
Golfky taky krasny, ty zeleny se mi taky libi nejvic :wink:
Ta vanicka by kdyztak byla super :slight_smile:
malej Vasik je krasnej :dizzy_face:
20. led 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
s kočárkem jsem byla spokojená,ale na mě moc těžký vážil asi 15 kg už si to nepamatuju a navíc já jsem sporťák tenhle moc nechtěla, chtěla jsem něco lehčího a tak jsme pořídili golfky a je to super :slight_smile:
tak já kamarádce napíšu a pak dám vědět :wink:
20. led 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to bys byla moc hodna. dekuju. Kdyz by to neslo, tak nevadi :wink:
20. led 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus: u nas na vsi roana nema nikdo, takze muzu machrovat :grinning: :sunglasses: A na postylku se vyprdni, manza to kdyztak udela, ja ji drhla jak blazen ve ctvrtek a v patek jsem jela vecer na pohotovost, jsem myslela ze rodim :frowning2: Ale nastesti je to v poradku. Blbe menstruacni krece :pensive: Dneska jsem byla na kontrole a malem jsem omdlela, u me uz klasika, tak jsem hezky lezela u sestricky, meli narvano, sednout se tam nedalo, navic mel dr. skluz, protoze musel vsechny davat znova do pocitace, chudak, mel z toho taky nervy, zensky nasrany v cekarne, moc pekne to bylo.
20. led 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandruš tak vaničku ti půjčíme,kolem půlky února dorazí k nám no a pak se domluvíme a zavezeme ti jí... :wink:
20. led 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek