• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Teda holky za dnešek jsem toho nakecali sakra dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já furt musím myslet na ty naše holky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo já jsem tu zase sama :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cepka krasna :dizzy_face: . teda vsechny :grinning:

holky,me ta mala princezna nechce spat :rolling_eyes:

a z toho rappa uz spendlik nechci, koupila jsem ho v prioru,nevydrzela jsem :sweat_smile:

copak ta ani :frowning2:

dobrou kocky :wink:
25. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš koukám ty už zase mizíš????
25. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mažu taky spát přece si tu nebudu povídat sama ze sebou :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťa: myslíš tu čepičku: Druhá čepička pro Davídka?
25. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky mažu smát.

Sandři: díky za pochvalu. :wink:
25. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,jestli přijedete,dejte po ránu vědět,těšíme se na vás :wink: :slight_smile:
25. čer 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
san a nin,tak jak? Mám začít péct? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Evi presne, presne tu jsem myslela, druha cepicka pro Davidka. Jsem nejaka vyrizena, uz treti den mi Kacenka nespi pres den, nebo jen na chvilicku, ma strasny prdy, jdou ven, ale krouti se a rve, laduju ji kapkama,taky uz tyden nekajdila, tak uz se tesim, az se poradne vytentuje a bude klid, se bojim jit ven, minule to byla takova kopice,ze kdyby nas to prepadlo nekde venku, tak jsem v haji. Holky se mate, ze jedete na vylet :slight_smile: bych se hned pripojila, ale nemam auti, jedine ze by Ninuska mela minibus :grinning:
26. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
musime pockat na ninusku
me julca pres den taky nespi, vzdy jen chvili v kocarku :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko holky kecalky :grinning:

jste to tady včera teda rozjely, my jsme si doma dělali krásný večer a dokonce jsme si ho i užili,většinou se nám venoušek budí a pak z toho máme prd :sweat_smile:

pořád myslím na ani jestli je u nich všechno v pořádku :frowning2:

san vy jedete s ninuskou na výlet jo?

já jedu odpoledne do města nakoupit a pak vyzvednout taťku do práce
26. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, dobrá dám se do toho, jen dneska musím jít nakoupit materiál a novej háček, když jsem ho zlomila
26. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Tak co Sandří chceš jet???????????
My budeme za chvíli papat takže by jsem se rovnou oblékli a vyrazili
26. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin:já ti hodím do IP telefon a popis cesty,není to nic složitýho :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jo jo hod počkám na Sandruš co písne ted jdemem papat, teda malej :slight_smile:
Je to směrem na Vodnany že jo????????????
26. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: ahoj holky,
tak jsem zase konečně přihlášená, manžel mi odvezl notebook na služebku :angry:
konečně je normální počasí, co? Už to bylo na budku. Zítra se chceme jít podívat do Strako na pivní slavnosti, tak snad to počasí vydrží. Manžel bude řídit, páč pak jede na sraz ze školy, tak si teda jako dám do nosu........ :grinning:
Ani: snad je doma vše ok :wink: a vyříkaly jste si to.
Say: taky je mi líto té vaší situace, Jakub býval žárlivý, tak jsem si s ním taky zkraje užila, vadilo mu, když jsem někam měla jít sama, bojovala jsem s ním asi půl roku, než to zkousnul. Ale bylo to i tím, že se sem přistěhoval, nikoho neznal a byl fakt odkázaný na mě - co se zábavy týkalo, takže když jsem si občas vyrazila sama s kamarádkama, tak byl taky pritivný, milion sms za večer, pak hádky....... a to mu bylo 28 když jsme se poznali a byl rozvedený tak by jeden čekal, že bude rozumný. No nic, ale pak ho to taky přešlo, ale musely jsme si to vyříkat. Jinak Jakub je (jak já říkám) labil. Startuje na první našlápnutí, takže je taky občas pěkně veselo, ale musím říct, že se všechno srovnalo časem, člověk pozná jak na toho druhýho a kdy ho radši nechat být, sebrat se a jít ven a nechat ho vydejchat. Tak snad i u vás se to srovná.

Holky, slyšely jste o Michaelovi Jackonovi (nebo jak se to kurńa píše) :frowning2: Ne, že bych ho nějak žrala, ale líto mi to je.
26. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Nin a Say - užijte si návštěvu.
Luci, Jakuby byl tento týden na služebce v Itálii - moc se mu líbilo, byl 10 km od Bibione, tak se byl podívat kde budeme bydlet.
26. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo o Jacksonovi jsem to četla hned ráno, co jsem zapla PC. Docela jsem kulila oči, to jsem nečekala.
26. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj můžu se k vám přidat?
26. čer 2009 v 15:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
k22: jasně, něco nám o sobě pověz.... :slight_smile:
26. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurňa to je dneska hic :confounded: Evi, až pojedeš v pO k topčovi, nechceš někam zajít na kafe?
26. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj K22 - koukám, že budeš mít taky listopadový miminko jako já :slight_smile: ty jsi od Prachatic?
26. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári:já vám to závidím,já bych jela klidně znovu :grinning: :grinning:

san,nin:doufám,že i domu se vám jelo fajn,jen jste odjeli za 5 minut byla Míša tuhá,za 10 minut Honzík a za 20 minut i já :grinning: :grinning:

franta přišel z práce a na Belvederu je nějaká akce,disko pro děti,ukázka nějakýho bikrosu,autogramiáda budějovických hokejistů,pak revival Jiřího schillingera,Araxa/místní rocková kapela/ a diskotéka,tak se tam vyrážíme podívat,snad mi nebude Mišák moc utíkat a bude chtít tančit :wink: :wink:

K22 ahoj :slight_smile:
26. čer 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
k22 vítej mezi námi... :slight_smile: odkud jsi?

dneska je pěkný dusno,jsem jela do města a na každý křižovatce takový fronty,ani jsem se tam radši nezdržovala, v kaufu jsme nakoupili rychlostí blesku a hned jsme pádili domů :grinning:
26. čer 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
K22 taky tě vítám
Luci: cesta v pohodě jen Julinka měla chut se kojit tak jsme zastavili na autobusovej zastávce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsme mysleli že jedeme do hnusného počasí a přijeli do strak a dusno jako prase.
Jinak moc děkuji za věcičky, a snad se budou káte líbit :wink: :wink: :wink: ještě o nich neví :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Ted vařím tmavou znojemskou aby to bylo rychle tak poprvé v životě zkouším novej papinák kterej jsem dostala loni k narozeninám od tchýně - měla jsem strach ho používat
26. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus já papiňák nepoužívám vůbec od tý doby co mi bouchnul a museli jsme malovat kuchyň :grinning: :sweat_smile:
26. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ě ani neříkej to taky muže??? já myslela že to dělali ty starý papináky
26. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se večer zeptám,jaký to bylo,budu slaměná vdova,franta jde na pivko :wink:
26. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek