• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Luci já budu 100 % taky slaměná vdova Honzovo kamarád slaví narozky tak to je jasný
26. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky slaměná vdova,manža jel na ryby

ninus já měla od mamky pučenej ten starej a od tý doby nechci vidět žádný papiňák
26. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
k22 ahojky :slight_smile:

tak my byli doted venku, manzu odvedli k panakovi. mela jsem jit taky,na chvili,ale chytry znamy si sedli dovnitr,asi abych neotravovala :sweat_smile:, tak jsem taky slamena vdova :grinning:
lucy,veci nadherne :dizzy_face:
26. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem chtěla jet zítra k našim a bohužel nejedeme, jedou do zoo Safari, takže budem sedět doma :frowning2: navíc v pondělí s velkou pravděpodobností manža odjíždí směr Slovensko,takže budem sami s bábou :pensive:
26. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte něco o aničce,od včera tady nebyla,doufám že si to vyříkali a je to mezi nima dobrý
26. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZDENI máš ode mě IP
26. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já už jsem taky slaměná vdova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se žene pěkná buřina mažu uklidit sušák aby nám i s prádlem neuletěl :grinning: :grinning: kdyby uletěl alespon bych nemusela žehlit :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, tu babu te nezavidim :sweat_smile: :frowning2:

nin,bourka? tak to ja to jdu okouknout
26. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se ted vrátili a prší,proto jsme utekli domů,jinak bysme byli na kousek revivalu,autogramiáda nakonec nabyla,a to jsme si nesli i dres,zakázal jim to muontfield,že maj smlouvu s budvarem a tohle by bylo pro konkurenční platan,ale jinak to bylo fajn,dala jsme si 3 výborný malý kvasnicový pivíčka,tak asi usnu dřív než dětičky :wink:

jsem ráda,že jsem vám udělala radost aže se věcičky líbí :wink:
26. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin děkuju za IP

já bych se tak ráda tý báby zbavila, představte si co mi řekla, rozhodla jsem se s manžou, že já s venouškem pojedu na dovču od příštího týdne, tak dneska jsme jí to oznámili, že tady bude sama a ona když manža odjel za mnou přišla a řekla mi že si dovoluju dost jí tady nechávat samotnou :angry: jsem jí odpověděla že jsem tady taky byla přes 3 měsíce skoro sama a bylo nám tady fajn takže zase zaznělo jak jsme hrozný a že chce do důchoďáku :pensive:
26. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tady je pěkně černo a začíná bouřka :confounded:
26. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééééda kvasnicový pivko, to bych si taky dala

vypravujete se zítra někdo na podskalí na pivní slavnosti?
26. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jdem na pivni urcite :dizzy_face: . doufam ze julca bude hodna a vydrzime dlouho :sweat_smile: :grinning:

zdeni,vyprdni se na ni
26. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
koukám, že jste byli u nás ve velkoměstě navštívit Lucku. :grinning:
My ještě stále držíme 2v1, už vážíme 2189g. :grinning: Taky už jsem na mateřské. :grinning: Ještě 14dní a mohli bychom jít domů. No jestli do té doby neporodíme.
Buřina se tam žene z ČB, tady je fakt parádní.
Všem Honzíkům vše nejlepší, hodně zdravíčka.
Nin, budu na vás moc myslet, jsem vám tu nablízku. :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni není za co :slight_smile:
Já bych tu bábu asi zabila :sweat_smile: :sweat_smile: a nebo jí šoupla do toho duchodáku a zapoměla v jakým je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
FUJ kvasnicový pivo já bych se po něm po....
My se tam zítra chceme jít podívat ale záleží to na počasí
26. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
JITUŠ AHOJ
Já si na tebe vzpoměla když jsme tam jeli vyřídit kdy bude operace, a až nás pustí než by jsme jeli domů a pokud bude čas zaběhla bych za tebou na kukačku :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Teda vy krásně rostete, to je moc dobře že jste stále 2v1 neboj ono to uteče strašně tě obdivuju mě by tam asi hráblo být tam tak dlouho ale zase když je to pro dobrou věc tak se to asi zvládnout dá.

To nám teda posíláš moc pěkné počasí
Máte moc pěkný velkoměsto až mě to překvapilo já myslela že Protivín je díra po granátu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ted vím že není

Za gratulace k svátku děkuji :wink: :wink: :wink:
26. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím ve Strakonicích na malém náměstí Déšť :grinning:
26. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady už začalo kapat ale černo tady je festovně a hří taky dost, takže pokud zmiznu z obzoru tak nejde proud :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni toho se taky bojím že když bude buřina tak mě zase beztak vypadne připojení a já budu sirota a ještě bez netu :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,super zpravy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

protivin me mile prekvapil :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já budu když tak bez netu, manžy a s uřvanýýýýýýýýýýýýýým venoušem,poslední 3 dny jenom řve a řve, v noci má horečku ráno dovádí a od odpoledne je na zabití kňourá, pořád chce chovat a já už nevím co, myslela jsem si že to je k tomu očkování ale jestli to bude trvat přes víkend tak s ním půjdu k doktorce v pondělí
26. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, to budou nejaky erupce na slunci, ja julcu posledni dny taky moc nepoznavam :sweat_smile: :frowning2:
dokonce i prso ktery tak milovala a mohla ho zuzlat porad, tak ted se na nej vzteka. ale mliko mam. nevim co se ji nelibi. asi by chtela vetsi, ale to ma smulu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda musím Honzulku pochválit kromě občasných prdíku je to zlatý dítě ( zatím )
Sandruš a třeba jí to nestačí???? já nevím já z kojením mám nulový zkušenosti
26. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je super, že se vám líbilo. :grinning: Já jsem tam taky moc spokojené, i když jen o víkendech. :slight_smile:
Luci, kam pak jsi holky vzala?
26. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevim, myslis ze kdyz doted tak moc pribirala ze by ze dne na den bylo malo? :confused: . i kdyz je pravda ze se mi okolo 5 posledni dny pravidelne probouzi, to nedelala. me spis napada ze je to k tomu spurtu a nebo ji to tece malo :sweat_smile:. jako ze by chtela vysat co nejvic, ale na jeji vkus ze to jde moc pomalu. no, uvidim jak to pujde dal. ted uz spinka,kocicka :slight_smile:
26. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito, to jsme nejak nestihli. pokecali jsme,podivali se na fotky a vybrali nejaky obleceni a jeli domu. strasne rychle to uteklo
26. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná to k tomu bude - uvidíš kdyby ne tak zkusit třeba dokrmit at nám něvěsta pěkně roste
Jo jo uteklo to rychle příště vyrazíme dřív :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak vy jste byli jen na drbu. :grinning: To je taky potřeba. :grinning:
26. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja bych rada jen kojila, je to tak pohodlne to prso vystrcit, kdykoliv, kdekoliv :grinning:. ale samozrejme to kdyztak nebudu lamat pres koleno :slight_smile:. hlavne aby byla spokojena :slight_smile:
26. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek