Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
26. čer 2009
jito,ten drb je kolikrat nejdulezitejsi 😃 😃 😃 😃
mispuli
26. čer 2009
jj,na drbu,míša se chtěla s dětičkama družit a předváděla psí kusy,stavěla se na hlavu.ožužlávala honzíkovi dudlík,kradla nince víčko od flašky a tak,honzis zase tety pořád otravoval s pingim na kterýho koukal na dvd,ale bylo to moc fajn,příště holky přijedou dřív a vezmu je k Polaňákovi na zahrádku 😃
sayastautor
26. čer 2009
lucy,nahodou byli skvely 😉

jen se teda priznam ze jsem stastna ze julca zatim jen lezi, to si jeste uzijem :-N. ted je to klidek :-N 😃
anny84
26. čer 2009
Ahoj devcata,
tak se tu zase hlasim, a uz v pohode 🙂
Vy jste to tu zase rozjely, holt slameny vdovy 😃 😃 😃

Zitra jedeme na svatbu sestrenice, tak se moc tesim, mame pro kluky krasny obleceni, tak se pak hodim nejaky novy fotecky.

Tady jinak spadlo par kapek a je to pryc, ale vypadalo to desive.

Tak jste si holky uzily vylet k Lucce?

Jinak zdravim K22 🙂
mikesova25
26. čer 2009
hurááááááááá už jsme usnuli

taky byl liják a už je po ani bouřka už neni
ninus81
26. čer 2009
Aničko jo jo užili a příšte si na řadě ty a Mačkov či Blatná 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Náhodu Míša byla super z dudlíku byla unešená a ani jí navadilo že si ho do pusinky narvala i s krytem - šikulka, a Hozulka je užasnej klučina a moc šikovnej bylo to fajn ale jak píše sandruš já jsem taky ráda že Honzula zatím jen leží až začne běhat to bude to pravý tóčo 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

a na tej zahrádce se zlupeme jako prasata 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
26. čer 2009
zdeni,vy jste usnuli a my zas koukame. ale zatim se nic neozyva,tak treba usne sama 🙂

ani,tak to je super 😉
sayastautor
26. čer 2009
nin,zlupat se muzem,ale to potrebujem ridice a ja kojnou :-N :-N :-N :-N :-N 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
26. čer 2009
no stim řidičem to bude horší a tu kojnou - sežene nějaké dojné zvíře 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ježiši já mám zase debilní nápady.
U nás se spinka v sedm byla koupačka, napal se a od 20hod spinká jako dudek
sayastautor
26. čer 2009
tady taky zatim klid,bojim se tam jen nakouknout 😃
murecka76
26. čer 2009
Tak super, to už se snad přidáme. 😃 😃 😃 Jé jak já se těším mezi lidi. 😃 😃 😃
sayastautor
26. čer 2009
jito,to se nedivim. musi to byt hrozne,byt tak dlouho zavrena. jeste ze uz se blizis do finale 🙂
ninus81
26. čer 2009
Tady dole taky klid a to totální 😃 😃
sayastautor
26. čer 2009
stejne ty chlapi maj zivot,co?
sayastautor
26. čer 2009
vsechny jsme slameny vdovy a nikdo tu neni? 😞
klaraemma
26. čer 2009
jsem tu!
kadel
26. čer 2009
já nejsem slaměná, manžel je doma 😃 😃 😃
ninus81
26. čer 2009
Sandruš já chchi být v příštím životě chlap 😃 😃 😃 😃 😃 ty mají život uplně pohodovej přijdou z práce a napapají se a lehnou na gauč z ovladačem v ruce a ženská ta ráno odvede děti do školky,maže do práce z práce nakoupit a pro děti a domu rychle uvařit a poklidit a pak padne do postele - to je nespravedlivý 😞 😞 😞 😞
ninus81
26. čer 2009
a copak dělá Jiříček - hraje 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
ninus81
26. čer 2009
Kláři taky jsi slaměná vdova?????????
Holky já jdu na jedno zdravotní 😃
sayastautor
26. čer 2009
ja bych taky chtela byt chlap. ty jo, jejich pristup k zivotu. clovek tu sedi sam a nudi se 8-( . uklizet uz se mi nechce,spat taky ne. a manzel si uziva s kamaradama.
sayastautor
26. čer 2009
asi taky pujdu na zdravotni 😃
klaraemma
26. čer 2009
nejsem vdova, manžel se dneska vrátil ze služebky, ale pivko taky pijeme i becherovku 😉
sandří a manžel už je nastěhovaný zase doma??
sayastautor
26. čer 2009
klarko,on se ani neodstehoval :-N 😃
vzdycky vysumi,ale dokaze me tak nastvat tema recma 8-( . ma blbou povahu,v necem 😞. ted to bude odnaset mamka, nechce ji ani videt, slyset, nic. pritom je zlata a nic neudelala :-N 😞
klaraemma
26. čer 2009
no jo, no, co naděláš. ale mamka se nedá, blbý je, že to budeš poslouchat ty.
mispuli
26. čer 2009
honzis usnul před chvílí,tak se konečně můžu navečeřet,takhle fakt nezhubnu,chtěl abych ležela a povídala si s ním,míša usnula bez řečí chvilku po devátý,stačilo jí jen jednou natáhnout mišku uspávačku 🙂
klaraemma
26. čer 2009
jinak hlásím, že na pivní slavnosti taky jdeme - pokud nebude pršet, že.
sayastautor
26. čer 2009
hlavne me to mrzi, protoze vim, ze mamka se pro nas snazi udelat prvni posledni. bohuzel je stejna povaha jako ja, tak mu nic nerekne,ale bude se trapit 😢
a ja to posloucham cely dny. neni to prijemny. ale rikam si ze rozvod je posledni reseni a konecny, takze je vzdy casu dost :-N.

lucy, vzdyt jsi hubena 😉
mikesova25
26. čer 2009
já jsem teď naučila venouška usínat u telky, pustím mu vždycky pingího na dvd a on u toho usne, jinak jsem musela ležet s ním
sayastautor
26. čer 2009
tak to se nas tam sejde dost 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli