• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
jito,ten drb je kolikrat nejdulezitejsi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,na drbu,míša se chtěla s dětičkama družit a předváděla psí kusy,stavěla se na hlavu.ožužlávala honzíkovi dudlík,kradla nince víčko od flašky a tak,honzis zase tety pořád otravoval s pingim na kterýho koukal na dvd,ale bylo to moc fajn,příště holky přijedou dřív a vezmu je k Polaňákovi na zahrádku :grinning:
26. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,nahodou byli skvely :wink:

jen se teda priznam ze jsem stastna ze julca zatim jen lezi, to si jeste uzijem :sweat_smile:. ted je to klidek :sweat_smile: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata,
tak se tu zase hlasim, a uz v pohode :slight_smile:
Vy jste to tu zase rozjely, holt slameny vdovy :grinning: :grinning: :grinning:

Zitra jedeme na svatbu sestrenice, tak se moc tesim, mame pro kluky krasny obleceni, tak se pak hodim nejaky novy fotecky.

Tady jinak spadlo par kapek a je to pryc, ale vypadalo to desive.

Tak jste si holky uzily vylet k Lucce?

Jinak zdravim K22 :slight_smile:
26. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááááááááá už jsme usnuli

taky byl liják a už je po ani bouřka už neni
26. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko jo jo užili a příšte si na řadě ty a Mačkov či Blatná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Náhodu Míša byla super z dudlíku byla unešená a ani jí navadilo že si ho do pusinky narvala i s krytem - šikulka, a Hozulka je užasnej klučina a moc šikovnej bylo to fajn ale jak píše sandruš já jsem taky ráda že Honzula zatím jen leží až začne běhat to bude to pravý tóčo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a na tej zahrádce se zlupeme jako prasata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,vy jste usnuli a my zas koukame. ale zatim se nic neozyva,tak treba usne sama :slight_smile:

ani,tak to je super :wink:
26. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,zlupat se muzem,ale to potrebujem ridice a ja kojnou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no stim řidičem to bude horší a tu kojnou - sežene nějaké dojné zvíře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ježiši já mám zase debilní nápady.
U nás se spinka v sedm byla koupačka, napal se a od 20hod spinká jako dudek
26. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady taky zatim klid,bojim se tam jen nakouknout :grinning:
26. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, to už se snad přidáme. :grinning: :grinning: :grinning: Jé jak já se těším mezi lidi. :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,to se nedivim. musi to byt hrozne,byt tak dlouho zavrena. jeste ze uz se blizis do finale :slight_smile:
26. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady dole taky klid a to totální :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stejne ty chlapi maj zivot,co?
26. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsechny jsme slameny vdovy a nikdo tu neni? :frowning2:
26. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu!
26. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nejsem slaměná, manžel je doma :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš já chchi být v příštím životě chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty mají život uplně pohodovej přijdou z práce a napapají se a lehnou na gauč z ovladačem v ruce a ženská ta ráno odvede děti do školky,maže do práce z práce nakoupit a pro děti a domu rychle uvařit a poklidit a pak padne do postele - to je nespravedlivý :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a copak dělá Jiříček - hraje :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Kláři taky jsi slaměná vdova?????????
Holky já jdu na jedno zdravotní :grinning:
26. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja bych taky chtela byt chlap. ty jo, jejich pristup k zivotu. clovek tu sedi sam a nudi se :rolling_eyes: . uklizet uz se mi nechce,spat taky ne. a manzel si uziva s kamaradama.
26. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi taky pujdu na zdravotni :grinning:
26. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsem vdova, manžel se dneska vrátil ze služebky, ale pivko taky pijeme i becherovku :wink:
sandří a manžel už je nastěhovaný zase doma??
26. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,on se ani neodstehoval :sweat_smile: :grinning:
vzdycky vysumi,ale dokaze me tak nastvat tema recma :rolling_eyes: . ma blbou povahu,v necem :frowning2:. ted to bude odnaset mamka, nechce ji ani videt, slyset, nic. pritom je zlata a nic neudelala :sweat_smile: :frowning2:
26. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, no, co naděláš. ale mamka se nedá, blbý je, že to budeš poslouchat ty.
26. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
honzis usnul před chvílí,tak se konečně můžu navečeřet,takhle fakt nezhubnu,chtěl abych ležela a povídala si s ním,míša usnula bez řečí chvilku po devátý,stačilo jí jen jednou natáhnout mišku uspávačku :slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak hlásím, že na pivní slavnosti taky jdeme - pokud nebude pršet, že.
26. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavne me to mrzi, protoze vim, ze mamka se pro nas snazi udelat prvni posledni. bohuzel je stejna povaha jako ja, tak mu nic nerekne,ale bude se trapit :cry:
a ja to posloucham cely dny. neni to prijemny. ale rikam si ze rozvod je posledni reseni a konecny, takze je vzdy casu dost :sweat_smile:.

lucy, vzdyt jsi hubena :wink:
26. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem teď naučila venouška usínat u telky, pustím mu vždycky pingího na dvd a on u toho usne, jinak jsem musela ležet s ním
autor
tak to se nas tam sejde dost :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek