Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
26. čer 2009
uz mi to stve a uz ho vidim jk zitra pujde se mnou domu
ninus81
26. čer 2009
tak a mě díky té bouřce se sakra zpomalil internet kdybych nepsala tak jsem bez připojení :-S :-S :-S :-S ]-( ]-( ]-( ]-(
mispuli
26. čer 2009
tady je pěkná čina,buřina,slejvák a míša bude mít rýmu a klasicky se jí to rozjíždí teď v noci,to zase bude noc
sayastautor
26. čer 2009
nin,snad to bude dobry. ja jsem na tom stale stejne

lucy,to me mrzi 😞. snad budete mit noc v pohode
ninus81
26. čer 2009
Tady u nás už to zase trochu polevilo pořád se blejská ale né tak hrozně, Luci né že nám to sem pošleš 😃 😃 😃
To já jsem zvědaví jestli tam zítra vubec půjdeme záleží na počasí když bude pršet budu sedět doma na zadku
sayastautor
26. čer 2009
ja bych se tam rada podivala,tak snad to bude ok
ninus81
26. čer 2009
Malej spinká jako andílek papal naposleda v 19 hod tak se zase vzbudí okolo té 3 rano šikulka muj malej
mispuli
26. čer 2009
určitě jo,když nebude kňourat mišák,tak bude funět a chrápat taťka,až se vrátí z hospody,buřina ošklivá,chvílema jsem měla strach,a to já nemívám,jen když je to hodně blízko,naštěstí to dětičky nebudí
sayastautor
26. čer 2009
to eda nastesti nechrape 😃
mispuli
26. čer 2009
franta od tý doby co přibral :-|
sayastautor
26. čer 2009
hm,tak to eda spis hubne, mela bych se stydet jak se o nej staram :-N :-x |-|
mispuli
26. čer 2009
jdu dělat mlíko a hají

tak at máe zejtra bez deště,my dneska to pivko stihli akorát 🙂
sayastautor
26. čer 2009
tak dobrou noc 🙂

koukam ze tu jsem sama,tak to asi taky pujdu zkusit zalomit
ninus81
26. čer 2009
Tak jsem se konečně připojila to debilní počasí tak to sandři ty naši chlapy domu jen tak nepřijdou
sayastautor
26. čer 2009
vubec mi nemluv, mam vztek,ale ne kvuli sobe,ale kvuli endymu,ten je chudak nevenceny a panickovi je to burt 8-( ]-(
ninus81
26. čer 2009
To já byla taky vždycky nasraná kvuli Rexovy Honza to parkrát udělal když jsme byla těhu a jak jsem na konci musela jen ležet ze se zdržel a pes chudák nevyvenčenej
sayastautor
26. čer 2009
presne. prece nenecham julcu doma samotnou a nepujdu vencit jen proto ze milacek chlasta v hospode a dobre se bavi ]-(
kvikvicek
26. čer 2009
ja myslela ze uz chrnite zensky 🙂
sayastautor
26. čer 2009
kdepak
cekame na drahy polovicky 😃 8-(
ninus81
26. čer 2009
Víš co mu udělej zamkni mu záchod at ví jak je Endymu at si zkusí vydržet 😃 😃 😃 😃
sayastautor
26. čer 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ten by me hnal 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ne,chlapi si tohle proste neuvedomuji
ninus81
26. čer 2009
no já na chvíli vypadla z konverzace - zradila mě moderní technika - připojení respektive počasí za to mohlo
ninus81
26. čer 2009
vždyt jsou to JENOM chlapy 😃 😃 😃
kvikvicek
26. čer 2009
me je smutno, cely tyden se tesim, ze se mnou bude manza spat v loznici,ze sekonecne pritulim, a on je v hospode, to akorat prijde smradlavej a bude chrapat, tak to rovnou at jde zase do obyvaku, Kacenka hezky spinka,bychsi nejradsi vlezla k ni do postylky
sayastautor
26. čer 2009
a on tam s vama jinak nespi?
ninus81
26. čer 2009
ty vado koukám z okna jak sedím u notebooku tak vydím ven a ted to byl blesk jako hovado 😃 😃 😃 😃 moc pěknej ty jo aby neuhodil do hospody kde nám sedí táta to by asi domu jen tak nedošel by se asi bál 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kvikvicek
26. čer 2009
se mi dneska stalo, uspavam Kacenku,ukazuju ji hracku, ruzne s tou hrackou hejbu a najednou mi padne hlava, se proberu a koukam co se deje. jsem uspala sebe a Kacka kouka co jako je 😃
sayastautor
26. čer 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
26. čer 2009
Já spím taky sama - teda občas jako dneska mám vedle sebe nejlepšího chlapa na světe - malýho Honza spí v ložnici a já jsem z malým v pokojíčku. Už jen kvuli tomu že je řidič a kolikrát vyjíždí ve 3 ráno takk aby se vyspal ale občas spíš o víkendu tady snámi spí a chrápě me do ucha já už si na to nějak odvykla 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
26. čer 2009
tak to my spime spolu kazdy den (jako v posteli 😃) a i chodime spat spolu ve stejny cas. takovy ritual, neumela bych si to bez toho predstavit