• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
uz mi to stve a uz ho vidim jk zitra pujde se mnou domu
26. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a mě díky té bouřce se sakra zpomalil internet kdybych nepsala tak jsem bez připojení :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry:
26. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je pěkná čina,buřina,slejvák a míša bude mít rýmu a klasicky se jí to rozjíždí teď v noci,to zase bude noc
26. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,snad to bude dobry. ja jsem na tom stale stejne

lucy,to me mrzi :frowning2:. snad budete mit noc v pohode
26. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady u nás už to zase trochu polevilo pořád se blejská ale né tak hrozně, Luci né že nám to sem pošleš :grinning: :grinning: :grinning:
To já jsem zvědaví jestli tam zítra vubec půjdeme záleží na počasí když bude pršet budu sedět doma na zadku
26. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja bych se tam rada podivala,tak snad to bude ok
26. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej spinká jako andílek papal naposleda v 19 hod tak se zase vzbudí okolo té 3 rano šikulka muj malej
26. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě jo,když nebude kňourat mišák,tak bude funět a chrápat taťka,až se vrátí z hospody,buřina ošklivá,chvílema jsem měla strach,a to já nemívám,jen když je to hodně blízko,naštěstí to dětičky nebudí
26. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to eda nastesti nechrape :grinning:
26. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
franta od tý doby co přibral :unamused:
26. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,tak to eda spis hubne, mela bych se stydet jak se o nej staram :sweat_smile: :zipper_mouth: :pensive:
26. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu dělat mlíko a hají

tak at máe zejtra bez deště,my dneska to pivko stihli akorát :slight_smile:
26. čer 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dobrou noc :slight_smile:

koukam ze tu jsem sama,tak to asi taky pujdu zkusit zalomit
26. čer 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se konečně připojila to debilní počasí tak to sandři ty naši chlapy domu jen tak nepřijdou
26. čer 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vubec mi nemluv, mam vztek,ale ne kvuli sobe,ale kvuli endymu,ten je chudak nevenceny a panickovi je to burt :rolling_eyes: :angry:
26. čer 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já byla taky vždycky nasraná kvuli Rexovy Honza to parkrát udělal když jsme byla těhu a jak jsem na konci musela jen ležet ze se zdržel a pes chudák nevyvenčenej
26. čer 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
presne. prece nenecham julcu doma samotnou a nepujdu vencit jen proto ze milacek chlasta v hospode a dobre se bavi :angry:
26. čer 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslela ze uz chrnite zensky :slight_smile:
26. čer 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdepak
cekame na drahy polovicky :grinning: :rolling_eyes:
Víš co mu udělej zamkni mu záchod at ví jak je Endymu at si zkusí vydržet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ten by me hnal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ne,chlapi si tohle proste neuvedomuji
26. čer 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já na chvíli vypadla z konverzace - zradila mě moderní technika - připojení respektive počasí za to mohlo
vždyt jsou to JENOM chlapy :grinning: :grinning: :grinning:
me je smutno, cely tyden se tesim, ze se mnou bude manza spat v loznici,ze sekonecne pritulim, a on je v hospode, to akorat prijde smradlavej a bude chrapat, tak to rovnou at jde zase do obyvaku, Kacenka hezky spinka,bychsi nejradsi vlezla k ni do postylky
26. čer 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a on tam s vama jinak nespi?
26. čer 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado koukám z okna jak sedím u notebooku tak vydím ven a ted to byl blesk jako hovado :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moc pěknej ty jo aby neuhodil do hospody kde nám sedí táta to by asi domu jen tak nedošel by se asi bál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi dneska stalo, uspavam Kacenku,ukazuju ji hracku, ruzne s tou hrackou hejbu a najednou mi padne hlava, se proberu a koukam co se deje. jsem uspala sebe a Kacka kouka co jako je :grinning:
26. čer 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já spím taky sama - teda občas jako dneska mám vedle sebe nejlepšího chlapa na světe - malýho Honza spí v ložnici a já jsem z malým v pokojíčku. Už jen kvuli tomu že je řidič a kolikrát vyjíždí ve 3 ráno takk aby se vyspal ale občas spíš o víkendu tady snámi spí a chrápě me do ucha já už si na to nějak odvykla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
tak to my spime spolu kazdy den (jako v posteli :grinning:) a i chodime spat spolu ve stejny cas. takovy ritual, neumela bych si to bez toho predstavit
26. čer 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek