• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jo něco podobného se mě stalo při krmení ale to byla nějak na začátku opřela jsem se o pelest postele v naručí malého a flašku, malej spokojeně bumbal a máma klimbla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: byla jsem grogy to si pamatuji
26. čer 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je,to se mi jeste nestalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš já už se lekla že máte zastrčkový den každej den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jirka je srab, a to mala usne kolem osme a budi se v sest, ale spis v pet, a to nerve, jen si cuca intenzivne palecek, to vim ze ma velkej hlad, dostane napapat a spinka dal, ale uz se stalo ze mi musela hned poranu neco rict, asi co se ji zdalo a to pak povida nahlas :grinning: chlapy nic nevydrzej,ja kdyz si vzpomenu, jak jsem vysmejcila cely byt, pak sla na nocni, ta stala za prd a pak jeste rano jela nakoupit, proste clovek pomalu nechrapal 24 hodina musel to vydrzet... :rolling_eyes:
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
eda by rad, ja nejak nestacim :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo,chlapi. ted se boji aby nezmokli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chlapy jsou hajsavky hovno vydrží :slight_smile:
Tomu mýmu bylo včera zle - a byl protivnej jako činže, mě když je blbě tak mám smolíka musím fungovat
to by me zabilo,takhle sexovat :grinning:
Sandruš alespon mají vymluvu :grinning: :grinning: :grinning: asi neví že existuje TAXI
Káťo já četla že by e ti to zalíbilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já už ani nevidím na ty písmenka
27. čer 2009 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
presne. zvast kdyz je dite
ja si pamatuju,jednou mel eda 37,2 a umiral,ja ho obskakovala a pak kdyz jsem byla tehu, mela jsem 38,6, tak milostpan spal, byl ozralej a jen mi rekl at si vezmu paralen,zadny obskakovani, jeste jsem vencila psa
27. čer 2009 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no,myho tam spis zdrzuji kamaradi. toho jednoho nemam rada :sweat_smile: . Boubin,znas? ten je na odstrel :rolling_eyes: :zipper_mouth:
27. čer 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jim to vysvětlme že TAXI je takové to polepené autíčko ( né policajti ) kde zavolantem sedí pán někdy i paní kteráje za penízky odveze domů cca 50kč to by mohli pochopit nééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
nin,to by mohli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Boubín ty jo to mě něco říká??????????????????????????? co dělá??????????????????????????????????
27. čer 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda, ten muj kdyz ma horecku a je nachcipanej, tak lehne a skuhra a fnuka, a toje udelas mi cajicek atd.ja kdyz si vzpomenu, jak jsemmela zanet prsu, mu volam, je mi nejak divne,chvili horko, pak zima, tocise mi hlava, na omdleni, volam mu at specha domu, co kdyby to se mnou slehlo a mala tady sama, mi rekne otevri si okno :confused: pak jsem mu volala ze mam 39a se najednou divil jak to :rolling_eyes:
27. čer 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když Sandruš kdo ví když to nebudou chtít pochopit nepochopí :grinning:
27. čer 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,nedela nic :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
takovej sampon :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je na facebooku,petr boubin
27. čer 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, tolika sexu to uz by se mi nelibilo :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my mame na sebe averzi :grinning:

dneska edovi volal ze je u panaka,at prijde a ze me muze vzit sebou, tak jsem sla,rikam si,aspon na maly a cigaretku, to by ten blb nesmel sedet vevnitr. vsadim se ze mi to udelal schvalne :sweat_smile:
27. čer 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo to znám u nás nemusí být marod a o víkendu vždycky mámo udělej mi kakaíčko - a jednou jsem mu řekla že má ruce at si o udělá sám že to není maturita a víte co mě řekl že jemu chutná ode mě no já se musele tlemit dobrá vymluva
Já chci bejt v příštím životě chlap :grinning:
27. čer 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ani na TOnemam chut, Jirka kolem me chodijak mlsnej kocour ale me to nejak nelaka. si to aninedokazu predstavit, porad mi odteka mliko, kdyz bezim tak si musim drzet kozy, bo to boli jako prase. natoz abych jeste hopsala :grinning:
27. čer 2009 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo tak toho blbá znám - šampon na entou a hnusnej jak prasečí prdel
Nedávno chodil z holčinou co znám no nedávno to jsem ještě byla těhu a říkal že dělá u nějaké veterinární firmy co rozváží krmivo
27. čer 2009 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to ja svoje lentilky drzet nemusim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já hopsám ráda ani 6nedělí jsem nevydržela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
27. čer 2009 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tam delal,ale to uz je hodne dlouho. ja ho fakt nemam rada. jeste ze je to vzajemne. ale edu mi kazi :rolling_eyes:
a nechapu na co ty holky bali, taky se mi absolutne nelibi
27. čer 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my taky uz po 4. tydnech :grinning:
27. čer 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky si ho pamatuju když dělal pingla v Růži v restauraci
27. čer 2009 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to ne ze by eda chtel,ale ja uz nemohla vydrzet :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ninus, to milostpan rano vstane a sedne si k netu a za chvili se ozve ja mam hlad.ja jsem nasrana, protoze me nikdy snidani neudelal, nebo jo, ale odbyde me, ja mu krajim rajcatka, mu to zdobim atd, on mi ani ten rohlik nenamaze,placne na to salam a jes :rolling_eyes:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek