• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
Kato,ja se ti taky divim ze to delas tak brzo. mas to pak nechat na manzu :wink:. My teda nemame klasickou drevenou postylku,ale novou jako cestovni. takze mi ciste slozime a jen koupime matraci,takze me zadna prace u toho nehrozi.
Zitra si jdu pro vecicky na malou,zavinovacky a hadriky, preberu si co chci a budeme to mit velikostne uz i na leto, tak se s manzou tesime az to budeme probirat :dizzy_face:
ja prave co ted koukam na kocarky,tak roanu je ve str. hrozne moc a zvlast hnedy s kostickama :sweat_smile: :grinning: . to kolikrat pocitam kolik jich potkam cestou k mamce a cislo je to prekvapivy :grinning:
Ja jdu ke kresnovi za tyden a nejak se tam netesim jako driv. Zvlast pokud to bude zas stejny :rolling_eyes: . Vzali si toho moc a vubec se kresna nevenuje tak jak je od nej clovek zvyklej :frowning2:.
Zdeni,tak to jsi moc hodna, dekujeme :dizzy_face: :slight_smile:
20. led 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: a kdy se doporučuje jít na ten 3D? Jinak díky za kontakt. :wink:
20. led 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evco,nekde pisou do 28.tt, nekde do 32. tt. Asi dle zvyklosti. zkus tam zavolat a oni ti povi :wink:
20. led 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evul já tam byla v 25tt to mě dělal ten klasickej jak mě nahrával na DVD a chtěl udělat i ten 3D no jenže mimísek se nechtěl natočitl ale viděla jsem ho a bylo to úžasný tak si myslím že v tom 25tt by to bylo dobrý, mám i známou co na něm byla už v 16tt asi si myslím že záleží na domluvě s Dr. Zkus jim tam cinknout a dej pak vědět
20. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: já se právě zase na druhou stranu bojím, že tam uvidíme, co bude mít mezi nožičkama a my to vědět nechceme, uvidíme, ráda bych,ale zase nechci přijít o to překvapení. Ale jsi hodná děkuju, ještě to promyslím
20. led 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evul: no vydíš já na to uplně zapoměla že to máte jako překvapení, to já bych to nevydržela :slight_smile: :slight_smile: , není vůbec za co. :wink:
20. led 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je,Evco,tak to jsem zvedava jak to vyresite :slight_smile:. Ono kdyz se dobre natoci, tak uvidite, zvlast klucika :slight_smile:
20. led 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, tak u těch zoubků si nejsem jistá. Ale našla jsem toto - Mléčný chrup - soubor zubů v ústní dutině u dítěte. Dětský chrup je dočasný. Počet zubů po konečném prořezání je dvacet. Rostou od 6-7 měsíců do 2 let. Slouží až do doby prořezávání definitivního chrupu.

Pak jsem ještě naš¨la tohle - Dětský chrup se skládá ze dvaceti zubů: velkých a malých řezáků, špičáků a stoliček. Jejich prořezávání probíhá přibližně od šestého do třicátého měsíce po narození, může to být i dříve. Většinou je přitom dítě velmi neklidné, má napuchlé dásničky, někdy i zvýšenou teplotu, silně slintá a strká vše do úst, může mít i průjem a další potíže
20. led 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, chci se zeptat, k jakemu pediatrovi chodite s detickama? Myslite ze Steken nekam spada, my tu pediatra nemame a sestra na gynde mi rikala, ze Steken pod nekoho spada, ale ze si muzu vybrat.
21. led 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím si, že si opravdu můžeš vybrat. Moje sestra bydlí kousek od Volyně a s malou jezdí k doktorce do Strakonic. Ty si můžeš asi vybrat mezi Strakonicema a Pískem.
Já chodím k MUDr. Malá Lydie.
21. led 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak dik, ja nejakou vyberu
:slight_smile:
21. led 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kato,ja Vanatovou. mas pravo na to si svou dr. vybrat :wink:
21. led 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem chodila do Volyně k Pávkovej,ale tu opravdu nebrat, po 1 návštěve jsem chtěla odejít,ale bohužel můžeš až po 3 měsících, takže jsem musela vydržet a teď chodíme k Vavruškovej a jsme nadmíru spokojený, úplně jinej přístup atd. :slight_smile: :wink:
doktorku si můžete vybrat jakou chcete,dneska už to není že někam spadáš a tak tam musíš jít.
21. led 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
copak dneska delate kdyz je tak krasne?
22. led 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dneska je nádherně :slight_smile: tak jsem celý dopoledne až do teď štrádovala se psem po podskalý a také jsem byla vybrat a objednat postýlku a matraci (kokosovo-pohankovou)
22. led 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, a kde jsi objednavala matraci a za kolik? my taky budeme muset.a za jak dlouho bude? nechavame to na posledni chvili, tak abysme to zase stihli :grinning:. dekuju
22. led 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Ninus a kde jsi objednavala postylku?
22. led 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky postýlku jsem objednávala na palackého náměstí mám jí v Albu tak jukni je to scarlett se tahovacím bokem + šuplík a je tam vyřezanej medvídek :slight_smile: :slight_smile: cena 4260,- :frowning2: , do toho jsem objednala hypoalergení matraci kokos+pohanka 730,- :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kde to prosim presne je? postylku mame,potrebujem jen matraci a to mi prijde jako dobra cena :slight_smile:
postylku i povleceni mas nadherny :wink:
22. led 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
v allbíčku jsem ještě dala obrázek povlečení a veškerého vybavení postýlky - strašně se mi líbilo a aby pokojíček ladil objednala jsem stejné závesy a i přebalovací podložku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,tak parada :wink:.
ja kdyz to vsechno tak prohlizim na netu, tak jsem na jednu stranu hrozne rada ze mame maly byt. ja bych utratila penez :grinning: :sweat_smile:
jo a mam zaktualizovany alba :wink:
22. led 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus moc pěkná výbavička, krásně to ladí :slight_smile:
Sandrus také moc pěkné fotečky. Oblečky jsou nyny :slight_smile: .
22. led 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak matraci máme také pohanka+kokos. Myslím, že za 770,- od paní Kohoutové z Labutě.
22. led 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

sayast: moc hezké oblečky. To ta tvá holčička bude ale parádnice.

ninus: všechno moc hezké, jak postýlka, tak povlečení.
23. led 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jak jste si užívali dnešního sluníčka?
24. led 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
my vcera byli na krasne prochazce a vecer sednout na veprove hody :slight_smile:. byl to skvely den :slight_smile:
a copak vy?

evco, dekuji :wink:
25. led 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš, Tvoje věcičky na malou jsou opravdu kouzelný. Přeci jen na holčičky se nakupuje líp. Všichni máte moc hezký věcičky, tiše závidím :wink: já zatím nakupuji jen pro kamarádky, co budou rodit v červnu, tak jsem objednávala z MB a pak se nad tím doma rozplývala... Když to bude v práci dobrý (krize se nás dost dotýká, dělám v automobilovým průmyslu), tak se do toho v červnu taky pustíme. Chci zkusit ovulační test, jestli mi vůbec tělo funguje, jak má, popř. mít ještě čas to dát dohromady. Mějte se krásně, těhulky a maminky...
25. led 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. led 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilco, to je taky dost ze ses ukazala :slight_smile:
dekuji za pochvalu vecicek :slight_smile:. musim se priznat ze i me se moc libi a kdyby byli o neco vetsi, tak by se mi taky libili :grinning:

koukala jsem na tvuj odkaz, vypada to zajimave, jela bych hned, ale to uz budu rada ze jsem rada :grinning:
25. led 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Tebe se výlet asi netýká, ale může to být zajímavý, ale je to asi spíš pro čerstvý těhulky nebo co plánujou, vy všechny už stejně máte kočárky vybraný nebo koupený a ostatní věcičky taky, takže to spíš kdyby nebylo co dělat. Možná tam vyrazím s kamarádkou, ještě uvidim.
25. led 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek