• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
nin,prisel pred 1 a krotkej jak beranek, tak v pohode :slight_smile:
27. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
te´d přišla pěkná průtrž,snad budou padat i kroupy nebo co? Fuj tajbl,zase budeme zavřený doma :rolling_eyes:
27. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavne to k nam neposilejte :confounded:
27. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak je ve Strako??Malá spí a chceme tam jet až se vzbudí. Jo a prý je podskalí uzavřený kvůli vodě a je to jen u pivovaru - jsem slyšela?? :confounded:
Sandří - co pejsek? Máš chůvičky - kvůli venčení víš. My malou večer dáme spát a chodíme normálně i k našim - to je cca 50 metrů, sedíme venku a máme chůvičky. Zvládly jsme takhle i svatbu, když jí tu sestra měla vloni, seděli jsme venku u ohně a malá spinkala doma. Ale když jsme to udělali poprvé, tak to byly nervy, furt jsme lítaly domů, měla jsem strach, jestli chůvička opravdu funguje. Dneska jí dám spát a jdu i lehnout k bazénu a už se nebojím.
27. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konečně fotky na rajčeti,pokud se chcete podívat

www.supka.rajce.idnes.cz/Italie_2009/
lignano
melita

tak už je tu zase světlo,chvíli nebylo vidět :confounded:
27. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,myslis ze by ti chuvicky meli signal i treba 200 m?

tady ted zacalo prset :frowning2:. jsou to prehanky. ze to ma byt jen u pivovaru jsem uz taky slysela. no,asi mame po pivnich :frowning2:
27. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - my máme myslím 150, ale kupoval je Jakub já po nich teda vůbec nekoukala, to by ses asi musela zeptat v krámech. Já jsem za ní ale strašně ráda, taky máme psa a Jakub jezdí z práced v 7 večer v tom lepším případě, teď už je asi měsím na služebkách, takže bych bez chůvičky taky asi nemohla fungovat. ale jak jsem psala, když jsme jí takhle nechali samotnou poprvé - byla to hrůza.
27. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - my máme myslím 150, ale kupoval je Jakub já po nich teda vůbec nekoukala, to by ses asi musela zeptat v krámech. Já jsem za ní ale strašně ráda, taky máme psa a Jakub jezdí z práce v 7 večer v tom lepším případě, teď už je asi měsíc na služebkách, takže bych bez chůvičky taky asi nemohla fungovat. ale jak jsem psala, když jsme jí takhle nechali samotnou poprvé - byla to hrůza.
27. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,dekuju
27. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no za nic, já koukala i na bazary (sestra si jí taky bude kupovat) a měi je tam i za 400,- :sunglasses:
27. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to rajče nejde, chce to zase heslo a uživatelský jméno :frowning2:
27. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - to je to lignano a melita.
Luci - jak jste zvládly cestu??? Fotos krása - si mě navnadila.
27. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi uživatelský jméno je lignano a heslo melita :slight_smile:

klári cesta kupodivu v pohodě,byli suproví,moc mile mě překvapili,už se těším,až zas pojedeme :slight_smile:
27. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no jo těhudemence, ještě že to mám na co svést ne? :grinning:
27. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc hezké fotky, hezky jste si to užili co? :wink:
27. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já hlásím návrat ze slavností, byly super, viděla jsem Sandru s maminkou a pak s manželem. Dala jsem si mochito, černý pivo a šla bych tančit. :grinning:
27. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky my taky byli na slavnostech malej byl u maminy Sandruš jsem taky viděla na Zavadilce :wink: :wink: :wink: ale jen jsme okolo procházeli :slight_smile: no a pak jsme si z Honzou udělali krásnej den jen my dva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Malinkej už je po koupání a papání ted si povídá v postýlce a že mě bude za chvíli sirota :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo snadruš my máme chuvičky ty mají dosah 250m
27. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdé jstéééééééééééé, jsem slaměná
27. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři ty taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já načuhuju na mimibazar koukám po těch jídelních židličkách, cestovních postýlkách a ohrádkách
27. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky, taky, manžel jel na sraz.
nin my máme jídelní stoličku z Ikei a cestovní postýlku z Jysku (bývají na ní akce)
27. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já o té z Ikea taky přemýšlím a není moc tvrdá??? Slyšela jsem na ní chválu a postýlku taky nechci nějakou drahou chci jí jen na chalupu
27. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlasim taky slamenou :frowning2:
27. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přihazuji na tuhle ale ta asi půjde hodně vysoko - http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3530830
pak na tohle - http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3519341
27. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš jak pak to tak to zase holky rozjedeme spolu :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, není, je lehoučká a dá se krásně rozložit, takže když jedem nějak do hospody do jídlo, tak jí snadno hodím do auta kdyby tam náhodou stolička nebyla. a plastová je super, krásně otřeš. Já jsem s ní moc spokojená.
jééé sandří, vítej do klubu. Manžel zůstal na podskalí??
27. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale koukám že Blatná se nám někde courá už tu dlouho nebyla ani Peta a ani Anička
27. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě už Honzulka usnul - a kde jinde než v posteli to je jeho podle toho jakej má den usíná bud ve své postýlce nebo u mě na letišti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: má pro sebe kanec celou půlku
27. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek