• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Holky jdu na jednu a za chvíli jsem zpátky
27. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Sandruš že tam manža seděl s tím kokotem - šamponem no víš jak jsme si o něm včera psali
27. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani mi nemluvte,nejdriv jsme byli i s julcou,pohoda,pak jsem dala malou na 2 hodky mamce,byla to parada,po 7 jsem si sla julcu vyzvednout a ze se jeste vratime,jenze i pres to ze byla nakojena plakala,tak jsem jela domu,za edou uz jsme nezajeli,jen jsem mu to zavolala. ten je ted nasranej,ze aspon prijet jsem mohla,ze je smutny a ze v tom je beztak chlap :rolling_eyes: . jako by me to nemrzelo,on si zas chlasta a ja jsem doma, protoze holt jsem mama a nebudu placici 3 mesicni miminko tahat do hluku a do noci. ja uz fakt nevim :frowning2:

jo a nosim smulu,potkala jsem tam klucinu se ketrym jsem se jeden cas schazela, byli jsme predevsim dobry kamaradi, ja chtela vic-on ne. dneska jsem ho videla a on je bez nohy :frowning2:
27. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mamka s tetou vse vi, vse jsem jim do podrobna rekla a stoji pri me a jsou pripraveny na nejhorsi variantu :zipper_mouth: :pensive:
jeho mama taky vse vi. rekla jsem ji ze chci rovnocennyho partnera a ne druhy dite, chape me
27. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ze tam byl s boubinem vim, cely rok se tesim na pivni a tenhle blb nam tam dela krena a to mi eda slibil ze tam s nama celou dobu nebude,byl :rolling_eyes:
27. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, to je mi líto, ten tvůj je taky pěkně žárlivý, co??
jak se jmenuje ten kluk?? Taky jendoho znám.
27. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja na pivnich potkala jen katu (kadel). moc jim to slusi, az tise zavidim :sweat_smile: :zipper_mouth:

holky,me je do revu :cry:
27. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petr boubin
zarlivy je moc. pritom nic nedelama za posledni rok jsem byla jen s mamou,babi,tetou a s vama na konikovskych srazech
vcera jsem se mu snazila vysvetlit jak by bylo jemu, kdyby hlidal juli a byl s ni sam,ja bez tel. a byla v klasiku a pritahla v 1 rano. jeho odpoved byla,tak se rozejdem?
27. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, sandří, možná by potřeboval vytrestat. Rozejít se dokáže každý, to je snadný.
já mysela, že ten boubín je ten šampoňák co ti kazí edu.
27. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,to je on. az dokojim,tak napisu k cemu edu premlouva
27. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš nebud smutná to mě moc mrzí ten Eda je takovej vůl on snad neví co v tobě má vždyt si skvělá ženská a mamina :wink:
Já jsem se chtěl hlásit ale když jsem viděla Boubína tak jsem to radši nechala být. Je dobře že jsi mamině a i jeho všechno řekla. a já taky stojím při tobě.
Jo jo Katce a Jirkovy to spolu strašlivě sluší mě přijde že jsou jako z filmu pro pamětníky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: švagr je užasnej a je na něm uplně vidět jk Katu zbožnuje - občas taky závidím.
Tak až knám řve muzika :frowning2: venku to vypadá že snad zase bude buřina
27. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18353620&tab=0 holky co myslíte na tuhle židličku???? Cena je celkem solidní za novou
27. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš myslím si že to bude k nějaké debilní věci jak Boubína znám ježiši vždyt ten kluk má totálně vymleto
27. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři přesně tak potřeboval by vytrestat a to solidně aby si uvědomil co může ztratit a že trpělivost taky jednou dojde
27. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin - tu jsme teď měli na vranovské v hospodě a moc se mi nelíbila, byla teda rozviklaná tak jsem se bála že se s malou složí. a jestli bude Honzík poskakovat v židličce jako naše emmča................. a jak jsem psala plastová je super, všechno krásně otřeš a my jí koupily za 500 včetně tý matracový výplně. Ale to je jen můj názor a zkušenost.
27. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš asi pravdu Honzík už je ted živej takže si myslím že až bude větší chvíli neposedí ale bude i mazlíček když ho Honza vždycky krmí tak kouká kde mě má a to je tak krásnej pocit já bych ho samou láskou umačkala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři mě se strašně líbí tahle slintám nad ní už asi měsíc - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18591935&tab=0

Tahle je vzhledově krásná no ale to i ta cena - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19775641&tab=0
27. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, ty vado, víte koho jsem potkala na podskalí?? toho doktora z ordinačky, toho pražáka , plastika, jak tam občas jezdí vypomáhat.
27. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak napr vcera.
co bys pospichal domu,sandra psa vyvenci sama a my tu budem do rana a pak rovnou pujdem na pivni
27. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to je ale kokot fuj já jsem sprostá
27. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin - jo jsou parádní obě, ale ty ceny...................
autor
dnes uz ho taky tahal a ja byla paty kolo u vozu

klari,fakt? houby :astonished:
Kláři já tam potkala tu zpevačku ze skupiny Holki
autor
hale,jestli mas jit domu a sandra nadavat, tak nikam nechod, bydlet muzes u me
pritom je ten blb nastehovan u 60-ti letych lidi
27. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky tohle je mazec když jsem viděla tu cenu malém jsem se utopila na pepsi cole - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20006244&tab=0 tohle si muže snad koupit jen blázen za ty peníze
A co mu na to řekl EDA??????????????
autor
nin,ta je husta :sweat_smile:

a ja tam nepotkala nikoho :rolling_eyes:
27. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ze kdyz bude problem,tak jo
Nemít tu malýho a nebejt sama doma tak tam vlítnu a ty by koukali :angry: :angry: :angry: :angry:
sandří, jojo a je to fakt fešák, hezčí než v tv, tak mi přišel malý a trochu silný, ale on ne........... je moc fešný, jen se teda tvářil..................... no celebrita, nooo :confounded:
nin a jakou??
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek