• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Sandři vím že je to těžký a co ho na čas odstěhovat myslíš že by to pomohlo??? Co tě na to řekla mamina???
27. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, s tím asi nic neuděláš, pokud eda nebude sám chtít tak se můžeš stavit na hlavu...............
autor
ja vam rikam, kdybych ho tak moc nemilovala, tak ho kopnu do prdele, ale ja si to bez nej neumim predstavit :cry:
Kláři tu Kláru Kolomazníkovou - asi tak se jmenuje taková znich byla vždycky oplácanější
s - takže je to lepší s ním i stěma starostma než bez něj, jo???
27. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ti Sandruš věřím že ho miluješ ale přece ho nenecháš aby tě takhle trápil a ubližoval
autor
s odlukou nesouhlasi, okamzite kdyz uz chce rozvod,s tim ze papiry bysme sli podepsat jeste ten den

mamka rika ze mluvit mi do toho nemuze,ale ze mam jeji naprostou podporu,at se rozhodnu jakkoli
aha, tak tu bych snad ani nepoznala. No vida, jakou jsme měli úspěšnou sobotu.
sandří a jak jste spolu douho? A to byl vždycky takový?
27. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyz on dokaze byt milionovej, dneska to treba bylo fajn a pak to pokazi takovou blbosti

ted mi pise ze jsem mu slibila ze se vratim a ze je mu smutno, no ja tu asi skakam radosti a jsem happy :pensive:
27. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je lae debil, Sandři promin že nadávám vím že ho miluješ ale tohle je sprach sprosté vydíraní, když rozluka tak rovnou z rozvodovýma papírama, tohle by mě řekl jednou a já bych mu je fakt přinesla
27. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši a to on nedokáže pochopit že když je Julinka protivná a pláče že jí nebudeš tahat mezi lidi a radši sní budeš v klidu a doma, on snad myslí v první řadě jen na sebe a né na malou
27. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,muzu si za to sama. mam co jsem chtela. julca je planovana po 3 mesicich vztahu,svatba po pul roce. nebyl takovy a nebo spis jsem to nevidela :pensive:
27. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná jak píše Nin, možná spoléhá na to, že to neuděláš, možná by se divil.......... Vydírání to je a to jako co si myslí, že bys udělala s malou kdybys za ním šla??? A kdyby ses třeba sebrala a šla na pár dní k mamce, ať o tom oba máte čas přemýšlet?
27. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš přestan se obviňovat za tohle si nemužeš vubec
27. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří to jste se moc dlouho neznaly, ach jo, ty máš trápení, místo toho abyste si oba užívali malou a těšili se s ní, tak tohle. Tys psala, že je bez práce, viď?? Možná, kdyby měl práci tak by neměl tolik času lítat s kamarádama.
27. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžeš z někým žít 10 let a najednou zjistíš že toho člověka co sním, nebo vedle něj absolutněneznáš já si myslím že na tom jak jsou spolu lidi dlouho asi ani tak nezaleží jako na jejích povaze a na tom jak si rozumějí a umějí dělat kompromisy o tom vztah a i manželství je - čistě můj názor
27. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři já si myslím že u něj je to asi v povaze
27. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to že nemá práci hraje taky určitě roli, ale já bych se vydírat nenechala, on tě časem může tak zdeptat z blbnout že budeš obvinovat akorát sama sebe
Myslím si že i Julinka vycítí že něco není v pořádku
27. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin, to určitě, naši se braly po 4 měsících - musely a vloni oslavili 30 let, absolutně super, byly hádky, jasně, ale musím říct, že co jsme se ségrou z domu a oni mají jako o starost míň ( jako o nás , že si vyděláváme, vdaly jsme se a tak, starost o nás budou mít jasně pořád), tak si fakt užívají a nemyslím tím dovolené apod, ale vůbec to že jsou spolu, že si sednou večer na terasu , otevřou víno, vezmou malou na výlet, no fakt super, doufám, že i my s Kubou si takhle jednou budem užívat.
A jak jsi psala, můžeš s někým chodit x let a pak tě někdy překvapí na entou. je to o povaze ale i o životních náhodách, atak
27. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se z Honzou znali no jak se to veme - chodili jsme spolu když mě bylo 18 (ježiši to je tak dávno) to jsme spolu byli 2měsíce a Honza byl tenkrát na vojně já byla mladá a blba a proto jsme se rozešli a přesně po 7 letech jsme se 25.12 potkali a oba svobodný tak jsme se dali dohromady a během 14 dní u mě Honza bydlel a už jsme spolu skoro 3 roky :grinning: :grinning: :grinning: (což taky není moc)
Občas byli hádky jako všude ale vždycky pak vysvitlo sluníčko a bylo po hádce a my prostě víme že by jsme bez sebe nechtěli být ale kdyby mě dělal to co Sandři tobě Eda tak bych to asi řešila odlukou
27. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky ted jsem si plně uvědomila že už jsme stará rachejtle :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: letos 28 to je hnus já se na to ale vubec necítím to abych si už šla vybrat pokojíček do domova důchodců :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně Sandří, už nemůžeš myslet jen na sebe ale i na to, jestli je pro Julču lepší takový táta nebo sice žádný, ale pohoda a klidná, spokojená maminka. je to blbý ale je to tak. Já teda absolutně nesouhlasím s názorem udržovat manželství jen kvůli dětem. Manžel z takový rodiny pochází a sám říkal, že to bylo o ničem, samy se ségrou věděly , že to není ono, že se rodiče trápí, hádaly se stejně, nebo spolu vůbec nemluvili. ostatně i Jakub už jedno manželství za sebou měl když jsme se poznaly.
27. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Něco pro zasmání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky víte co to jsou DOMOVY DůCHODCU ???????????????????????????????????????????????????

POMSTA DĚTÍ ZA JESLE A MATEŘSKOU ŠKOLKU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

vy zase jedete :grinning:

sandři: dotaz, trochu z jiného soudku. Psala jsi, že má malá obvod hlavičky 39 cm?
27. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: my máme letos s Jakubem v záři 4 roky od svatby, 6 let spolu chodíme do června , příští rok mi bude 30 a Jakubovi 35!!! to bude rok
kam zmizela sa¨n? snad se nenaštvala, to by mě mrzelo, jestli jsme to do ní moc nehustily :frowning2:
27. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Kláři stím já taky nesouhlasím ono se to pak odráží hodně na psychice dětí
27. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři taky si říkam kampak zmizela. Možná kojí nebo je u Julinky
Sandruš sna se na nás nezlobíš to by mě hodně mrzelo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz jsem tu,uspavala jsem malou

to je prave ono,moje teta si vzala zarlivce, kterej ji vycita i to ze se ven maluje, je s nim 20 let a to jen a pouze kvuli detem. dopadli tak ze bratranek se odstehoval do brna ke starsi holce ktera ho ma naprosto v moci a setsrenka se lici u psychiatra, ma deprese, nebavi ji zit a vse dava za vinu rodicum. ze to ma kvuli nim. a to ja v zivote nechci! chci to resit dokud to malou poznamena co nejmin.
ale na druhou stranu,eda takovy neni kazdy den,takze kdyz uz jsem rozhodnuta,tak je jak milius. a ja si rikam,prece nerozbiju rodinu :frowning2:
holky,ja uz snad v zivote nechci chlapa ani videt a kdyz, tak za dlouho, poue "kamarada" na prilezitostni navstevy :sweat_smile:
ale jsem srab, nedovedu si predstavit byt sama :pensive:
EVI AHOJ
to víš jsme tu samý siroty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
v zadnym pripade nezlobim!!! naopak, prijde mi ze mam vygumovano a zacinam na sobe pocitovat syndrom tyr. zeny :sweat_smile:. tudiz ze ze vseho obvinuju sebe :pensive: . takhle aspon vim nazory ostatnich. jsem za to rada

evi,jj, 39 :wink:
27. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek