• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

no jo sandří, ale aby sis pořád neříkala,že je taky někdy hodný a neprotekl ti život mezi prsty :rolling_eyes:
holky, teď mě napadlo, až odkojíte a odrodíte mohli jsme se zase pro změnu sejít večer a jít někam na tanec, co????
27. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyby takovej byl kazdej den, tak se nerozmyslim,ale kdyz prijde,tuli se a rika jak me miluje a nechce me ztratit :frowning2:. je to tak tezke. kdyby tohle nekdo psal nebo rikal, hned poradim utec. ale kdyz clovek tu situaci zaziva na vlastni kuzi, tak to nejde :pensive:
27. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš je to těžký si zvyknou na samotu ale dá se to já byla skoro 3 roky sama protože po předešlím vztahu jsem nechtěla chlapa ani vidět, sem tam nějakej kamrád na výpomoc ale doma jsem byla jen já a Alíček - pejsek kterého jsem měla 6 let.
Právě si myslím že eda je vyčuranej on si je jistej že když pár dní bude mílius a sekat latinu že tebe nějaké řešení a nebo rozluka přejdou je to čistá psych.taktika
27. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: OK, mám trochu problém, ta čepička bude o malinko větší nevadí? Asi 40 - 41 cm v obvodu :frowning2:
27. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, rozumím ti. Jak jsem ti psala, že měl jakub taky takový žárlivý období, tak jsem si taky říkala, jestli jo nebo ne, taky jsme spolu bydlely a přemýšlela jsem, jestli mi ten vztah za to stojí, obhajovat si každý večer, kdy chci jít bez něj. Trvalo to ale pár měsíců, musely jsme si několikrát promluvit a dneska úplně super. Vůbec to neřešíme jestli ten druhý nějak jde a to když vyrazím tak musím ve Strako i přespat.
27. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jen povídejte, to je jasný, v televizi prd a co jinýho dělat že? Já tedy dělám Sandrušce čepičku. :wink:
autor
ale v tom pripade ho nechapu. on by se asi rozesel uz davno, to ja se snazim to udrzet :frowning2:

nejdriv vyhrozoval ze se semnou bude o julcu soudit, to jsem nemohla dopustit (to bylo asi mesic po porodu :pensive: ), ted ze mi ji necha,ale nebude se s ni vidat. platit,asi by platil ale minimum. a to ja nechci aby julca nebyla s tatou. kdybysme se rozumne domluvili ze ji navstevovat bude,umoznila bych navstevy kdykoliv, treba kazdy den, ale aby se nevideli, to nechci
autor
evco, nevadi, do toho akorat dorostem, brzo :slight_smile:. moc dekuju
27. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu na cigaretu
27. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: ona bude právě spíš na léto no. Nechce se mi to už párat. Je skoro hotová. :wink:
27. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, nevěřím, machruje. On by koukal, kdyby došlo na lámání chleba. A jestli Ti fakt řekl, že nechce malou vídat, tak už není o čem přemýšlet. A pokud opravdu udržuješ vztah jen ty........... na to musí být dva, přeci.
:wink: a není zač. Aspoň trochu radost ti udělám. :slight_smile:
Sandruš já před Honzou měla vztah - Richard byl alkoholik když byl střízlivej byl skvělej chlap pomáhal my se vším ale jak se napil uplně jsem před očima měla cizího agresivního člověka. Vždycky jsem říkala že bych nenechala chlapa aby mě uhodil - bohužel nechala parkrát jsme se poprali, přišel domu zlitej třeba ve 4 ráno a vzbudil mě že mu kamrádi řeklí že se tahám z jiným a já přitom byla doma a spala (nikdy jsem nepodvedla)a to byl ohen na streše, kontroloval mě pak ke konci mobil, parkrát jsem se v noci vzbudila a našla ho klečet vedle mé postele a v ruce muj mobil a už ho lustroval. Ve finále mě kradl i peníze skoro 2 roky mě trvalo než jsem ho vyhodila a rozešla se sním to vyvrcholení bylo když mě fyz.napadl v práci to byla poslední kapka. Vyrvala jsem ho ze svého srdce a života. Díky němu mám dluh v bance ale radši budu ještě chvilku splácet a hlavní je že z mého života je pryč. A stále jsem doufala že se změní ubližoval psych. i fyz a další den střízlivej přišel z kytkou a omluvou a já debil mu odpustila.
27. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted jsem tady veřejně odhalila jen to co ví jen hrstka nejbliších :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a já jdu taky kouřit
27. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin- děs, ale jak jsi psala, na to musí každý přijít sám............ někdy fakt rady ani domluvy nepomáhají.
27. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen jsem chtěla přiblížit jak těžké a dlouho muže trvat někoho opustit když ho miluješ - někdy je potřeba ty řužový brýle sundat ted když na to vzpomínám říkám si jak jsem byla blbá
A proto jsem šla taky studovat tu veřejnoprávní akademii kde jsme se naučila právo, psychol. a kriminalistiku
27. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voe, kuřačky, tak já si aspoň naliju víno, sejdem se za chvíli
27. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to máš pravdu, na tohle je fakt třeba čas, než na to člověk přijde. Taky mám blbou zkušenost a všichni kolem mi říkali, že mi za to nestojí, že to není kluk pro mě. Nechápala jsem až za čas jsem prostě prokoukla.
27. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: ta čepička mi přijde nějak velká, já nevím, nemám to tedy vypárat? Jsem v koncích
27. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi přesně tak :wink: :wink: člověk na to musí přijít sám
27. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak jí přinejhorším bude nosit Sandruš :wink:
27. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: je to tak, v tomhle jsou rady zbytečný.

no zdá se mi právě dost velká na tak malou holčičku. Já fakt nevím, asi budu párat nebo co.
27. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi neparej

uz jde asi domu,brecel do tel ze jsem urcite sukala s nekym jinym, proto neprisla. ze on uz se snazit nebude,ze si jde pro klice od auta a je mu jedno jestli se nekde zabije :pensive:
27. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nevíte o nějakým obchodu se závěsama???
27. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš to si snad dělá srandu,to je hustej pěkně tě pychicky vydírá je to těžký ale nedej se přece s tebou nebude takhle mávat
27. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři nahoře nad Coopem tak mají nabytek i závěsi
27. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panebože vždyt si šla domu z malou sakra to on nepochopí??????????
Já na tvém místě bych se sebrala a šla k mamině
27. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo jestli se ti nechce k mamině přijd k nám a můžete tu z Julinkou klidně být přes noc
27. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Sandří. Normálně ho ignoruj, když si myslí že ho podvádíš, tak ať si jde. Takhle Tě urážet.
nin. díky. Já si koupila postírání zelené v Ikei , ale chci ještě závěsy a ty jsem tam neviděla. Musím trefit odstín.
27. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek