Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
27. čer 2009
Jééé do ikeii se taky vypravuju kdo ví kdy se tam dostanu chci malému koupit ten stoleček a židličky s té serie mamut - nebo jak to je
ninus81
27. čer 2009
Panebože on je u žeky nejakej ohnostroj to jsou rány jak kráva
klaraemma
27. čer 2009
joo ikea, to je děs, vždycky tam jedu pro pár věcí....................... a hrůza, nechám tam peněz.........
sanří, nebo na něj buď stejná jak on, proč on nepřišl hned když jsi mu volala, že malá plače, taky bys ho mohla obvinit, že se tam kurv...... Vím, že je to dětinské, ale ať vidí, jak je to hloupé. Ať se sakra zamyslí, že jsi máma a musíš se podřídit potřebám malé a měl by i on. Proto jste si ji plánovaly, oba.
evulebobule
27. čer 2009
tomu se říká ukázkové psychické vydírání fakt že jo.
ninus81
27. čer 2009
Snadruš tohle si nenech líbit
evulebobule
27. čer 2009
to tedy ne, to už je moc
ninus81
27. čer 2009
Tak už má Manžu asi doma, snad to bude ok. Sandři moc na tebe myslíme a držíme palečky.
klaraemma
27. čer 2009
snad se nic nestane. aby nebyl napitý 😞 to je pak ještě horší.
ninus81
27. čer 2009
snad né 😞 😞
ninus81
27. čer 2009
z opilcema nemá smysl ani cenu se hádat
evulebobule
27. čer 2009
taky na tebe sandři myslím
evulebobule
27. čer 2009
nin: to ne, s opilcema to fakt nemá smysl.
ninus81
27. čer 2009
tak tohle chci koupit Honzíkovy - http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3514842 tak jsem přihodila 🙂
sayastautor
27. čer 2009
tak vozralej ze nemuze ani mluvit,kreten boubin ho vozral
sayastautor
27. čer 2009
chvili jsme se hadali o klice od auta,nedala jsem mu je.podle nej jsem chrapala s pulkou mesta,proto jsem neprisla
ted je se psem, spat jit nechce.
jeho mama mi nestastna volala
ninus81
27. čer 2009
Sandruš jak se říka v jednom filmu on ho nevožral on chlastal sám - né že bych se Boubína chtěla zastávat to chran bůh ale kdyby Eda nechtěl tak nepije 😞 😞 😞 😞
Nehádej se sním at si lehne a spí, ráno je moudřejší 😉 😉
sayastautor
27. čer 2009
jeho zarlivost na dnesek jsem vyvolala tim ze jsem se oholila. pry kvuli jinym
k mamce jit muzu,mame tam dokonce vlastni pokoj i s detskou postylkou,ale nechci malou budit,uvidim jakej bude az se vrati,jestli se vrati
klaraemma
27. čer 2009
sandří, nezlob se, ale kdyby nechtěl, tak nepije.
Dobře, že to ví jeho mamka, žeš mu nedala klíče, uvidíš, že padne a usne, hlavně se s ním moc nedohaduj.
sayastautor
27. čer 2009
akorat ze eda panaky nepije a on mu je schvalne objednaval a jak uz byl cinklej,tak pil
ninus81
27. čer 2009
Neboj usne teda ty jsi rychlá spát z půlkou města ]-( ]-( ]-( ten mě pěkně nasral mě se to nelíbí jak se k tobě chová
sayastautor
27. čer 2009
ja se nedohaduju,ale do postele ho taky dostat nemuzu 😞
sayastautor
27. čer 2009
no,myslim ze tohle je posledni kapka. necham ho vyspat a pak uz to nema cenu prodluzovat
fakt mam zapotrebi na pivnich spat s pulkou mesta a vedle sebe mit rvouci julcu. tohle je ubohost
klaraemma
27. čer 2009
co s ním??? Je na tebe sprostý??
ninus81
27. čer 2009
Já bych nečekla až se vrátí zbalila nejnutnější pro malou a odešla a napsala mu sms až vystřizliví at se ozve že s opilým nebudeš nic řešit a vypla bych mobil
sayastautor
27. čer 2009
prej, chces se zmlatit? rikam tak delej :-N. tak prej mlatit me nebude. az na to ze me osocuje ze spim s jinyma tak sprosty neni
sayastautor
27. čer 2009
uz jede,slysim vytah
ninus81
27. čer 2009
Sandruš mít doma Honzu tak sednu do auta a jedu pro tebe a Julinku
sayastautor
27. čer 2009
v pohode
klaraemma
27. čer 2009
asi tak nin. Ale jestli by to stihla, aby se pak někde nestrkali na schodech s malou v náručí.
ninus81
27. čer 2009
Drž se a jestli ti ublíží tak ho zkopu do kulatý krychle