• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evi, ten z tý krabice :grinning: jak k tomu jen přikoupíš banány a smetanu. Dneska jsme byly s Ninuš v Tescu a já nakoupila krásný oblečení pro Kačenku, všechno ve slevě. Kláři - dneska jsme se s Jirkou smái, jak ti malá rozebrala postýlku :grinning: to je machr
27. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Holky a zase jsme u žrádla takhle v jedenáct v noci my děláte chutě :grinning: :grinning: :grinning:
Kláři zkoušela jsem jich už spoustu ale nejvíc šmakovala bábovka (samozdřejmě kuřecí) a pak ten recept co jsem sem házela včera :slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťa: tak na ten si taky dělám zálust, mám tedy na něj hroznou chuť. Musím si ho někde koupit.
To je super, že máš nakoupíno a ještě ve slevě,o to je to příjemnější. Malinká se bude jmenovat po tobě? :wink:
27. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je počasí klidný ale chcát se chce pro změnu mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dlouho tu nebyla Anička a Petruš kdepak se nám holky toulají.
Už se teším až bude srazík :wink:
27. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadel - taky jakmile slyšíme hluk z pokojíku tak tam s kubou letíme aby se zase něco nestalo, nás šponuje :sweat_smile:
nin - taky se na něj chystám už je uložený.
27. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: no já mám taky pořád na něco chuť. Máme tu meloun, ten půjde na řadu až zítra. Na noc se nemůžu cpát, to by se Davídkovi nemuselo líbit, už takhle mě bere pořád žáha.
Jo ale mě tam nasrali v Tescu ve slevě měli všechno v růžovým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nakoupila jsem Honzíkovy taky :slight_smile:
No já mám ještě v lednici Znojemskou a rýži ale kdo se stím bude ohřejvat na to jsem líná :grinning:
27. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten koš na prádlo je dokonalej, koupila bych ho ale někdo už mně předběhl :angry:
27. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin, písni prosím v rychlosti jak děláš znojemskou,prosím, díky
nin: jo znojemská taky dobrá omáčka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
káťa: škoda, je moc hezký.
27. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Evi, dáme Kateřinu, je to ok jméno, nic se tím nezkazí :grinning:
27. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťa: to určitě ne, je to moc hezké jméno. My měli vybranou Anežku, tak snad příště.
27. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři já se inspirovala touhle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=1355 le udělala jsem si jí tak trochu po svým dala jsem tam místo kuřecího Hovězí maso, tu vysočinu jsem dala cca 20dkg, 6 okurek, 5 na tvrdo uvařených vajec a zahustila tmavou jíškou ale postup je stejný jako u té v odkazu jen z jiného masa
27. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je v infernu nějaký točo, pubertáci tu řvou jak pominutý. Asi si znovu připravím vajíčka, a budu je oi nich házet jak po těch z technickejch služeb, vid Ninuš :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťa: dobrej nápad. :grinning:
27. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo pak má ješte koš na prádlo menších rozměru http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22679284&tab=4
27. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo to bylo dobrý to musel ten chlap koukat kde se mu na autě vzali vajčka, si pak beztak připadal jako Paroubek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin jsi zlatá, díky moc :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: když začnou sekat trávu v 6 hodin ráno , tak at se nediví :grinning:
27. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten koš je taky pěknej, ale trochu malej, nemyslíš,
27. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé kadel , sekání trávy brzy ráno, to si pamatuju taky když jsme bydleli na sídlišti a pak ještě když měla dukelka dětstý den a od rána tam řvaly do rozhlasu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo psala jsem na ten větší koš jestli nemá ještě jeden tak uvidím co mě pak písne :slight_smile:
27. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vraždím když v šest ráno vyváží popelnice oni snima třískají jak kdyby byli jejich asi jsou nasraný že musí brzo vstávat do práce - jo jo měli se učit a nemuseli být u technickejch
27. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ono už je zase 23hod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když člověk chlísta škoda že jen po netu nějak rychle to utíká
27. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra nás čeká balení do nemocnice :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Holky nevíte jak to je když tam budu z malým jestli mu mužu dávat jeho bodýčka a overálky nebo musí mít erarní a jak já jako doprovod co si mám vzít nebudu tam běhat přece v pyžamu vemu si tepláky a triko - to asi jo že jo?????????????? A nevíte jak je to tam z jídlem to si asi budu muset kupovat v nějakém to jejich bufety -no stjně si myslím že myšlenky na jídlo budou jako to poslední
27. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé já jsem tu sama :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: u nás zase štěká od božího rána sousedovic raťafák. Přemýšlím, jak tu bude chudák Davídek spinkat. :confused:
27. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek