Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
27. čer 2009
ale jsem dobrý nakecali jsem 7 stránek 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
27. čer 2009
nin: fakt 7 stránek, to je tedy mazec.
klaraemma
27. čer 2009
jé nin, tak to vůbec nevím, určitě si sbal i svoje věci kdyby náhodou.
evulebobule
27. čer 2009
nin: neboj, ono to uteče do úterka a budete to mít za sebou. Budu na vás moc myslet. 😉
ninus81
27. čer 2009
tak už né 7 ale začínáme 8 😃 😃 😃 😃

Tak Evi na to asi platí jedině klapky na uši 😃 😃 😃 a nebo jed :-N :-N :-N :-N
evulebobule
27. čer 2009
já jdu chrnět. Jsem přejetá. Tak už toho moc nenakecejte, ať zítra zase nemusím dočítat půl dne.
Jinak budu moc myslet na Sandruš i Jůlinku, snad je to všechno v pořádku.
Holky, přeju vám dobrou noc a ať vás blechy štípou celou noc. Papa 😃
ninus81
27. čer 2009
já orávě netuším jak to tam chodí v nemocnici jsem ležela cca 4 x
a to všechno na gyndě poprvé před 2 lety na konizaci děložního čípku
pak když mě hrozil předčasnej porod, pak jsem rodila a pak na oddělení 6 nedělí 😃 😃 😃
evulebobule
27. čer 2009
nin: no otrávit psa bych nedokázala asi budeme muset pořídit ty klapky. 😃
Tak dobrou.
ninus81
27. čer 2009
Evi papapapapa a dobrou noc neboj už moc kecat nebudeme já taky pomažu do hajan uplně jako včera to jsem tu strašila skoro do jedné 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
27. čer 2009
Evi já taky ne 😃 😃 😃 😃 😃
klaraemma
27. čer 2009
holky, taky jdu. Vyběhnu se psem a hurá do peřin. páčko.
kadel
27. čer 2009
taky dobrou 🙂 🙂
ninus81
27. čer 2009
Papapapapa Tak já jdu dát posledni cigárko a zapadnu taky
Snad u Sandruš je klídek.
mispuli
27. čer 2009
Nin:většinou,když jsem byla s honzisem v nemocnici,tak jsem dostávala normálně jídlo,snídani,oběd i večeři,na sobě jsem měla jak ty píšeš tepláky a triko,overálky a pyžámka jsem měla jak svoje tak erár

u nás to vypadá na klasickej průběh,rýma přechází v kašel a zase v noci 😞

san:je mi to tak trašně líto,je to mladý nepoučitelný tele,který si musí uvědomit,co chce a mám obavy,že to prozatím nedokáže,je dobře,že dospělí stojí při tobě
mispuli
27. čer 2009
než jsem to ze sebe stačila vysoukat,tak jste všechny utekly 😞 🙂 🙂
mispuli
28. čer 2009
holky a je to tu,valí se na nás velká voda,tak se držte,my musíme vyklidit sklep.kdyby náhodou 😞
anny84
28. čer 2009
Ahoj holky,
tak koukam, jak jste tu vcera opet rozjely 🙂

My byli na te svatbe, meli to krasny, ja mela zase slzy na krajicku 🙂 a parba potom dobra, zase jsem se pekne prejedla 😉 😃
Kluci byli cely den v kocarku a prospali to.

Co asi Sandrus, jak jsem to tu vcera cetla, je to opravdu sileny, je mi ji moc lito.

Luci, vy bydlite nekde u reky? Uz jste byli nekdy zatopeni?
mispuli
28. čer 2009
Jo,jo ani při tý velký v roce 2002,jsme měly totálně zatopený sklepy,my naštěstí bydlíme v 1.patře,tam to nedojde,ale stejně se musíme do 3/4 hodiny evakuovat,tak balím dětičky,zatím půjdeme k fr. rodičům,kdyby se to nelepšilo,tak nás odveze k našim do tábora 😞
ninus81
28. čer 2009
Ahojky holky tak hlásím že řeka šíleně stoupla, a je pěkně divoká vypadá to tak na druhý povodnový stav tak snad ta hráz něco vydrží a nás to nevytopí. Opět začalo poprchávat.
Luci moc na vás myslím když jse viděla jak blízko máte řeku tak už snad musíte být pod vodou nebo ten parčík 100% a ten pěkněj barák co ho přestavujou asi taky 😞

Tak mě už se peče kachna tak jsem na to zvědavá 🙂
ninus81
28. čer 2009
Luci takže už máte nařízenou evakuaci to se ani nedivím
anny84
28. čer 2009
Ty jo, tak to je neco, tak snad se to zastavi, aby to k vam nedoslo. A abyste mohli byt doma. To je sileny, jeste, ze jsme na kopci, to si nedovedu predstavit
ninus81
28. čer 2009
No my při těch velkých povodních v 2002 to tu ještě bydlel tatka tak se řeka vylila přes náš dvůr a v kancelářich a na dvoře bylo 1,20 metrů vody a bahna, kotelna byla zatopená celá a tatku tenkrát museli evakuovat Hasiči na lodkách no snad to nebude tak katastrofický
ninus81
28. čer 2009
Je dobře když má člověk kam jít hlavně ke komu, když pak jsou starý lidi odkázani sami na sebe a na to být někde v tělocvičně musí to být hrozný.
ninus81
28. čer 2009
Copak asi Sandruš 😉 snad je vše OK
petulka12
28. čer 2009
brý ránko holky já se sem o víkendu málo dostanu takže jsem v rychlosti přelítla co jste probírali
ty povodně jsou šílený,je mi hrozně líto těch lidí,nejhorší je že vodě se nedá zabránit

Sandruš tvůj manžel má problém je to chorobnej žárlivec a psychicky tě týrá, je to fakt síla co na tebe zkouší
petulka12
28. čer 2009
jinak včera jsem taky byla v tescu,fakt měli ve slevě jen nejmenší velikost nebo samý růžový věcičky,takže jsem koupila aspoň 3 bodyčka ale bez slevy,zato jsem si nakoupila pro sebe v S.A.M.ovi tam měli 50% slevu na všechno 😃
anny84
28. čer 2009
Petul, a maji v Tescu slevy jen na detske? Nebo i na nas, na normalni cloveky? 😃 😃 😃
A v S.A.M.ovi maji fakt pekny veci, to by stalo za to tam sjet
ninus81
28. čer 2009
Holky my tam taky byli včera egra si tam nakoupila ve velikosti newborn měli super slevy a vše růžové takže jsem koupila malému pár bodýček, pak takovej užasnej oranžovej overálek a k tomu oanžový ponoštičky ale asi to 7neužijeme když tak koukám na to počasí. No ono se udělá hezky po 7.srpnu to jdemem na kyčle 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
28. čer 2009
Já musím až bude nějaký den čásek sjet a koupit nám ANi tu peněženku 🙂 🙂 🙂 🙂
petulka12
28. čer 2009
Ani mají slevy i na nas na normální člověky 😃 a v Samovi uplně na všechno a právě že je výprodej od pátka takže mají ještě hodně věcí ve všech velikostech,trička za 150! fakt to stojí zato tam sjet

Začni psát odpověď...

Odešli