• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ale jsem dobrý nakecali jsem 7 stránek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: fakt 7 stránek, to je tedy mazec.
27. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé nin, tak to vůbec nevím, určitě si sbal i svoje věci kdyby náhodou.
27. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: neboj, ono to uteče do úterka a budete to mít za sebou. Budu na vás moc myslet. :wink:
tak už né 7 ale začínáme 8 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak Evi na to asi platí jedině klapky na uši :grinning: :grinning: :grinning: a nebo jed :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
já jdu chrnět. Jsem přejetá. Tak už toho moc nenakecejte, ať zítra zase nemusím dočítat půl dne.
Jinak budu moc myslet na Sandruš i Jůlinku, snad je to všechno v pořádku.
Holky, přeju vám dobrou noc a ať vás blechy štípou celou noc. Papa :grinning:
27. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já orávě netuším jak to tam chodí v nemocnici jsem ležela cca 4 x
a to všechno na gyndě poprvé před 2 lety na konizaci děložního čípku
pak když mě hrozil předčasnej porod, pak jsem rodila a pak na oddělení 6 nedělí :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: no otrávit psa bych nedokázala asi budeme muset pořídit ty klapky. :grinning:
Tak dobrou.
27. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi papapapapa a dobrou noc neboj už moc kecat nebudeme já taky pomažu do hajan uplně jako včera to jsem tu strašila skoro do jedné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já taky ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky jdu. Vyběhnu se psem a hurá do peřin. páčko.
27. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky dobrou :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papapapapa Tak já jdu dát posledni cigárko a zapadnu taky
Snad u Sandruš je klídek.
27. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin:většinou,když jsem byla s honzisem v nemocnici,tak jsem dostávala normálně jídlo,snídani,oběd i večeři,na sobě jsem měla jak ty píšeš tepláky a triko,overálky a pyžámka jsem měla jak svoje tak erár

u nás to vypadá na klasickej průběh,rýma přechází v kašel a zase v noci :frowning2:

san:je mi to tak trašně líto,je to mladý nepoučitelný tele,který si musí uvědomit,co chce a mám obavy,že to prozatím nedokáže,je dobře,že dospělí stojí při tobě
27. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
než jsem to ze sebe stačila vysoukat,tak jste všechny utekly :frowning2: :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a je to tu,valí se na nás velká voda,tak se držte,my musíme vyklidit sklep.kdyby náhodou :frowning2:
28. čer 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukam, jak jste tu vcera opet rozjely :slight_smile:

My byli na te svatbe, meli to krasny, ja mela zase slzy na krajicku :slight_smile: a parba potom dobra, zase jsem se pekne prejedla :wink: :grinning:
Kluci byli cely den v kocarku a prospali to.

Co asi Sandrus, jak jsem to tu vcera cetla, je to opravdu sileny, je mi ji moc lito.

Luci, vy bydlite nekde u reky? Uz jste byli nekdy zatopeni?
28. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo ani při tý velký v roce 2002,jsme měly totálně zatopený sklepy,my naštěstí bydlíme v 1.patře,tam to nedojde,ale stejně se musíme do 3/4 hodiny evakuovat,tak balím dětičky,zatím půjdeme k fr. rodičům,kdyby se to nelepšilo,tak nás odveze k našim do tábora :frowning2:
28. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak hlásím že řeka šíleně stoupla, a je pěkně divoká vypadá to tak na druhý povodnový stav tak snad ta hráz něco vydrží a nás to nevytopí. Opět začalo poprchávat.
Luci moc na vás myslím když jse viděla jak blízko máte řeku tak už snad musíte být pod vodou nebo ten parčík 100% a ten pěkněj barák co ho přestavujou asi taky :frowning2:

Tak mě už se peče kachna tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
28. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci takže už máte nařízenou evakuaci to se ani nedivím
28. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak to je neco, tak snad se to zastavi, aby to k vam nedoslo. A abyste mohli byt doma. To je sileny, jeste, ze jsme na kopci, to si nedovedu predstavit
28. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my při těch velkých povodních v 2002 to tu ještě bydlel tatka tak se řeka vylila přes náš dvůr a v kancelářich a na dvoře bylo 1,20 metrů vody a bahna, kotelna byla zatopená celá a tatku tenkrát museli evakuovat Hasiči na lodkách no snad to nebude tak katastrofický
28. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je dobře když má člověk kam jít hlavně ke komu, když pak jsou starý lidi odkázani sami na sebe a na to být někde v tělocvičně musí to být hrozný.
28. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak asi Sandruš :wink: snad je vše OK
28. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ránko holky já se sem o víkendu málo dostanu takže jsem v rychlosti přelítla co jste probírali
ty povodně jsou šílený,je mi hrozně líto těch lidí,nejhorší je že vodě se nedá zabránit

Sandruš tvůj manžel má problém je to chorobnej žárlivec a psychicky tě týrá, je to fakt síla co na tebe zkouší
28. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak včera jsem taky byla v tescu,fakt měli ve slevě jen nejmenší velikost nebo samý růžový věcičky,takže jsem koupila aspoň 3 bodyčka ale bez slevy,zato jsem si nakoupila pro sebe v S.A.M.ovi tam měli 50% slevu na všechno :grinning:
28. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, a maji v Tescu slevy jen na detske? Nebo i na nas, na normalni cloveky? :grinning: :grinning: :grinning:
A v S.A.M.ovi maji fakt pekny veci, to by stalo za to tam sjet
28. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my tam taky byli včera egra si tam nakoupila ve velikosti newborn měli super slevy a vše růžové takže jsem koupila malému pár bodýček, pak takovej užasnej oranžovej overálek a k tomu oanžový ponoštičky ale asi to 7neužijeme když tak koukám na to počasí. No ono se udělá hezky po 7.srpnu to jdemem na kyčle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já musím až bude nějaký den čásek sjet a koupit nám ANi tu peněženku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani mají slevy i na nas na normální člověky :grinning: a v Samovi uplně na všechno a právě že je výprodej od pátka takže mají ještě hodně věcí ve všech velikostech,trička za 150! fakt to stojí zato tam sjet
28. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek