Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
mikesova25
25. led 2009
Ahoj holky, tak my jsme se právě vrátili s Venouškem z procházky,dneska je u nás zase docela přijatelně, včera jsme byli už od pátku u našich a bylo to super.
sayastautor
26. led 2009
Ilco,
ja bych tam jela hned kdybych nebyla uz tak na rozsypani 😃
ninus81
26. led 2009
Ahojky holky tak jsem se po víkendu jsem konečně dostala, v sobotu jsme byli v Mostě pro nové autí, za chvíli ho hodím do alba,máme Fabii a tam by jsem nedali vůbec nic tak se koupilo rodinné auto 🙂 Opel Zafira ( malej ještě není na světe a už má pro sebe speciálně auto) ale ta cesta byla za trest,no a v neděli aby toho nebylo málo jsme jeli pro mou segru na letiště do Prahy takže jsem z víkendu uplně uondaná 😞 no a dneska jsem strávila snad 4 hodiny na registru vozidel, předemnou paní navoňená snad tím nejhorším smradem 😃 no měla jsem co dělat jinak bych jí snad poblinkala záda 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Dneska jsme vyzvedli kočárek a je super jsem z něj nadšená - složili jsem ho a nechali u budoucího dědečka a babičky.
Jinak děkuji za pochvalu povlečení, ještě chci na fotit oblečky ale je jich tolik že jsem na to nenašla zatím chuť (no to nemám ani na žehlení 😃 😃 😃 😃
sayastautor
27. led 2009
Nin,ja fotim prubezne 😃. je to lepsi 😃
tak nove auticko? my chcem kupovat zhruba v lete. pokud teda zvladnem jeste neco nasetrit 😃
predstavte si, marz/brezen 09, uz maji 3 miminka 🙂. to je zvlastni predstava ze bych treba uz zitra mohla mit malou venku 😃
jinak dneska jdu na kontrolu, tak jsem zvedava 🙂
mikesova25
27. led 2009
ahojky,tak jsem se sem taky konečně dostala, bohužel mám nemocnýho manžu, takže lítám kolem dvou "dětí"
Sandruš jak dopadla kontrola?
Nin Opel Zafira se líbí i mě, je to krásný autí a hlavně prostorný a to pro mamču s mimčem je
já jezdím v Peugeot 406 combi,kupovali jsme ho předloni v srpnu než se malej narodil, hlavně jsme ho chtěli že se
do něj vejde kočárek pro dvojčátka,ale nakonec jsme se pro něj rozhodli i když máme jenom Venouška 🙂
ninus81
27. led 2009
ahoj Sandruš tak co kontrola??? tak to je mazec už 3 mimča, no já si to radši nepředstvauju 🙂
evulebobule
27. led 2009
Ahoj holky,

nešel nám net, tak se ozývám až teď.

ninus: super rodinné auto. 😉
mikesova25
27. led 2009
ninus autí má nádhernou barvičku 😉
evulebobule
27. led 2009
ninus: jojo barva super. 😉

Jinak jsem byla včera na ultrazvuku. Malinkej kopal nožičkou, no bylo to dokonalý. 😉 A máme nějakého obříka. Pan doktor se divil, jak nám vyrostl. 😃 Nechtěl se vejít na obrazovku 😃
ninus81
27. led 2009
Holky děkuji za pochvalu autíčka, potešilo mě to. Dneska mě je nějak ouvej jsem strašně unavená a v noci mě brali křeče do lýtek no hrůza |-|
evulebobule
27. led 2009
ninus: na to je magnezium ne? Bereš ho?
sayastautor
27. led 2009
ahojky holky,
tak kontrola nic moc. nejenze jsem pres hodinu cekala nez na me prijde rada, ale i vysledky me nepotesili :-S .
na monitoru mam kontrakce a cipek CS 4, delohu tuhou, tak me vydesil predcasnym porodem. pry ted jeste porodit nemuzu :-N . tak mam napsanej vapnik a magnesium. Pry brat az do 38. tt, to se mi zda zbytecne dlouho, tak si asi upravim davkovani 😃. Za 14 dni dalsi monitor a utz
jinak me prekvapil, protoze kdyz jsem se ho ptala na jeho nazor na malinik, tak se me zeptal na co je :-N
ale potkala jsem tam braunovou, byla moc prijemna x-) a domlouvala jsem si s ni porod. byla velice ochotna, jen na moje terminy odjizdi na hory, tak pry jestli by mi nevadilo, kdyby tomu nalez odpovidal, takze bysme zkusili porodit o chvili driv, po 38. tt 🙂. takze tu cvrcka mozna budu mit driv nez cekame 🙂
evulebobule
27. led 2009
sayast: tak to je pech. Zkus brát to, co ti doktor napsal a uvidíš,snad to příště bude lepší.
ninus81
28. led 2009
Ahojky evule: jo jo magnézko už beru skoro měsíc - kvůli tvrdnutí břicha 😢 jo jo je i na ty křeče do lýtek tak jsem volala dr. a můžu zvýšit dávku, tak snad to pomůže jinak by mě z toho omyli 🙂 🙂 🙂
mikesova25
28. led 2009
ahoj holky, taky je u vás takový náledí? 😞
jo a k tomu magnézku, je lepší ho vysadit dřív než řekne doktor, protože jinak se u vás mimču bude líbit, já jsem ho vysadila v 36 tt a to mi hrozil předčasným porodem od 30 tt a nakonec jsem vydržela do termínu, no a v nemocnici mi právě řekli že je to magnézkem a tou velkou dávkou
ninus81
28. led 2009
Dneska jsem byla v Písku, a celkem to klouzalo, no naštestí jsme dojeli v pohodě. To počasi je hnus už aby bylo hezky. Ježiši nestraš mě, nerada bych přenášela - termín se zatím nemění mám ho pořád 22.04 a ráda bych rodila 20.04 - to má budoucí děděček narozeniny, no stejně vím že se to nepovede, já mám to magnezko ještě tak na 40dní 😕 😕 😕
ninus81
28. led 2009
Tak už máme doma postýlku i matraci, zatím si hoví v krabici a až vymalujeme postaví se rovnou do pokojíčku 😃 😃 😃 😃
sayastautor
28. led 2009
tak my uz mame matraci taky objednanou,mela by brzy prijit 🙂
jinak uz 2 dny vyhlizim postacku s kojicim polstarem a hraci dekou a porad nic 8-( . a ja uz jsem tak nedockava 😃
magnesko si taky vysadim v 36. tt a vapnik nevim. ten by vadit nemel, tak ten proste doberu 🙂
Nin,jakou mas davku magneska? ja 3x1 tbl
mikesova25
28. led 2009
vápník nevadí, já jsem měla magnésko taky 3x1 tbl.
sandruš tak vaničku nám doveze kamarádka příští týden takže to mám i cestu do města tak bych ti jí zavezla,jinak jsi mohla říct že chcete hrací deku, mám jí a ještě mi tu leží i hrací hrazdička, já mám od Fisher Price toho slona
sayastautor
28. led 2009
zdeni,super 🙂
ta deka nevadi, ja se aspon nebudu bat co kdybysme ji znicili 😃
tara78
28. led 2009
Ahoj,
sice pozdě, ale přece. Nějak jsem nestíhala.
Sandruš já brala magnézium + calcium od začátku těhu do 38tt. Pan doktor mě také staršil předčasným porodem. A nakonec jsem přenášela 10 dní 😉 .
Pěkně dodržuj dávkování. Každý den kdy je mimčo v bříšku je znát. Až po 38 tt je to v pohodě. Plíce už jsou zralé. Šetři se a užívej si ještě bříška 🙂 . A raději si ale připrav tašku do porodnice o něco dřív 😃 .
tara78
28. led 2009
Ninus moc pěkné autí. Líbí se mi barvička.
sayastautor
29. led 2009
dobre ranko 🙂
Alco,ja planuji vysadit ve 36. tt, a to i proto ze v 38. tt budeme zkouset uz porodit 🙂
Tasku uz mam pro jistotu predbalenou 😃. ale jeste tam spoustu veci chybi :-N
nin,ta barva je opravdu uzasna 😉
evulebobule
29. led 2009
sayast: tak to už bude za tři týdny co? To to uteklo 😉
ninus81
29. led 2009
Ahoj Snadři já beru 2x1sáček - rozpustit do vody to už je zvýšená dávka po konzultaci z Dr. Dneska jsem celej den ležela jsem uplně ko. V noci jsem měla takový bolesti břicha a zad že jsem myslela že vzbudím drahou polovičku a poveze mě na pohotovost 😞 😞 😞 naštestí to za 2 hodky přešlo a já konečně usnula
tara78
29. led 2009
Ahojky,
Ninus ty bereš Magnosolv? Já ho brala, když jsem ležela v nemocnici. Přesně jak píšeš, 2x1 sáček. Mě to tááák nechutnalo. Doktor mi ho chtěl také napsat, ale poprosila jsem ho o tabletky.
Jinak ty máš na rození ještě čas, tak se šetři.
sayastautor
30. led 2009
dobre ranko holky,
dneska jsem si prispala. Vcera jsem usnula u ordinace,jen se presunula do postele a spala az do pul 9 🙂. Uz jsem to potrebovala, byla jsem za posledni dny nevyspala.
taky mi prijde uplne neskutecny ze kdyz nebudu prenaset, tak za 4-6 tydnu ze me bude mama x-)
Nin,tak se koukej setrit 😉
pro me je to za trest,polykat 5 prasku denne,moc polykat je neumim a tady z tech je jeden horsi nez druhej :-N 8-(
Alco, Zdeni, co deticky? nezlobi moc?
evulebobule
30. led 2009
tara: tak mě ten magnosolv zase chutná 😉
mikesova25
30. led 2009
ahoj holky,
tak u nás je to špatný 😞
bohužel chřipka udeřila i na Venouška, včera měl teplotu a dneska v noci mu vylezla až na 39 tak jsme ve 3 hod.
budila manžu aby mi šel pomoct dát malýmu zábal, no a teď už Venoušek chodí a má i náladu,tak snad to bude dobrý.
evulebobule
30. led 2009
mikesova: koukám, jak to pěkně řádí. U nás ve škole taky popadala spousta dětí. U nás řádí hlavně střevní chřipky.