• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahoj holky, tak my jsme se právě vrátili s Venouškem z procházky,dneska je u nás zase docela přijatelně, včera jsme byli už od pátku u našich a bylo to super.
25. led 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilco,
ja bych tam jela hned kdybych nebyla uz tak na rozsypani :grinning:
26. led 2009 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem se po víkendu jsem konečně dostala, v sobotu jsme byli v Mostě pro nové autí, za chvíli ho hodím do alba,máme Fabii a tam by jsem nedali vůbec nic tak se koupilo rodinné auto :slight_smile: Opel Zafira ( malej ještě není na světe a už má pro sebe speciálně auto) ale ta cesta byla za trest,no a v neděli aby toho nebylo málo jsme jeli pro mou segru na letiště do Prahy takže jsem z víkendu uplně uondaná :frowning2: no a dneska jsem strávila snad 4 hodiny na registru vozidel, předemnou paní navoňená snad tím nejhorším smradem :grinning: no měla jsem co dělat jinak bych jí snad poblinkala záda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dneska jsme vyzvedli kočárek a je super jsem z něj nadšená - složili jsem ho a nechali u budoucího dědečka a babičky.
Jinak děkuji za pochvalu povlečení, ještě chci na fotit oblečky ale je jich tolik že jsem na to nenašla zatím chuť (no to nemám ani na žehlení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin,ja fotim prubezne :grinning:. je to lepsi :grinning:
tak nove auticko? my chcem kupovat zhruba v lete. pokud teda zvladnem jeste neco nasetrit :grinning:
predstavte si, marz/brezen 09, uz maji 3 miminka :slight_smile:. to je zvlastni predstava ze bych treba uz zitra mohla mit malou venku :grinning:
jinak dneska jdu na kontrolu, tak jsem zvedava :slight_smile:
27. led 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak jsem se sem taky konečně dostala, bohužel mám nemocnýho manžu, takže lítám kolem dvou "dětí"
Sandruš jak dopadla kontrola?
Nin Opel Zafira se líbí i mě, je to krásný autí a hlavně prostorný a to pro mamču s mimčem je
já jezdím v Peugeot 406 combi,kupovali jsme ho předloni v srpnu než se malej narodil, hlavně jsme ho chtěli že se
do něj vejde kočárek pro dvojčátka,ale nakonec jsme se pro něj rozhodli i když máme jenom Venouška :slight_smile:
27. led 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Sandruš tak co kontrola??? tak to je mazec už 3 mimča, no já si to radši nepředstvauju :slight_smile:
27. led 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nešel nám net, tak se ozývám až teď.

ninus: super rodinné auto. :wink:
27. led 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus autí má nádhernou barvičku :wink:
27. led 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: jojo barva super. :wink:

Jinak jsem byla včera na ultrazvuku. Malinkej kopal nožičkou, no bylo to dokonalý. :wink: A máme nějakého obříka. Pan doktor se divil, jak nám vyrostl. :grinning: Nechtěl se vejít na obrazovku :grinning:
27. led 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za pochvalu autíčka, potešilo mě to. Dneska mě je nějak ouvej jsem strašně unavená a v noci mě brali křeče do lýtek no hrůza :pensive:
27. led 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: na to je magnezium ne? Bereš ho?
27. led 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak kontrola nic moc. nejenze jsem pres hodinu cekala nez na me prijde rada, ale i vysledky me nepotesili :confounded: .
na monitoru mam kontrakce a cipek CS 4, delohu tuhou, tak me vydesil predcasnym porodem. pry ted jeste porodit nemuzu :sweat_smile: . tak mam napsanej vapnik a magnesium. Pry brat az do 38. tt, to se mi zda zbytecne dlouho, tak si asi upravim davkovani :grinning:. Za 14 dni dalsi monitor a utz
jinak me prekvapil, protoze kdyz jsem se ho ptala na jeho nazor na malinik, tak se me zeptal na co je :sweat_smile:
ale potkala jsem tam braunovou, byla moc prijemna :dizzy_face: a domlouvala jsem si s ni porod. byla velice ochotna, jen na moje terminy odjizdi na hory, tak pry jestli by mi nevadilo, kdyby tomu nalez odpovidal, takze bysme zkusili porodit o chvili driv, po 38. tt :slight_smile:. takze tu cvrcka mozna budu mit driv nez cekame :slight_smile:
27. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: tak to je pech. Zkus brát to, co ti doktor napsal a uvidíš,snad to příště bude lepší.
27. led 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky evule: jo jo magnézko už beru skoro měsíc - kvůli tvrdnutí břicha :cry: jo jo je i na ty křeče do lýtek tak jsem volala dr. a můžu zvýšit dávku, tak snad to pomůže jinak by mě z toho omyli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky je u vás takový náledí? :frowning2:
jo a k tomu magnézku, je lepší ho vysadit dřív než řekne doktor, protože jinak se u vás mimču bude líbit, já jsem ho vysadila v 36 tt a to mi hrozil předčasným porodem od 30 tt a nakonec jsem vydržela do termínu, no a v nemocnici mi právě řekli že je to magnézkem a tou velkou dávkou
28. led 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla v Písku, a celkem to klouzalo, no naštestí jsme dojeli v pohodě. To počasi je hnus už aby bylo hezky. Ježiši nestraš mě, nerada bych přenášela - termín se zatím nemění mám ho pořád 22.04 a ráda bych rodila 20.04 - to má budoucí děděček narozeniny, no stejně vím že se to nepovede, já mám to magnezko ještě tak na 40dní :fearful: :fearful: :fearful:
28. led 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme doma postýlku i matraci, zatím si hoví v krabici a až vymalujeme postaví se rovnou do pokojíčku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my uz mame matraci taky objednanou,mela by brzy prijit :slight_smile:
jinak uz 2 dny vyhlizim postacku s kojicim polstarem a hraci dekou a porad nic :rolling_eyes: . a ja uz jsem tak nedockava :grinning:
magnesko si taky vysadim v 36. tt a vapnik nevim. ten by vadit nemel, tak ten proste doberu :slight_smile:
Nin,jakou mas davku magneska? ja 3x1 tbl
28. led 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vápník nevadí, já jsem měla magnésko taky 3x1 tbl.
sandruš tak vaničku nám doveze kamarádka příští týden takže to mám i cestu do města tak bych ti jí zavezla,jinak jsi mohla říct že chcete hrací deku, mám jí a ještě mi tu leží i hrací hrazdička, já mám od Fisher Price toho slona
28. led 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,super :slight_smile:
ta deka nevadi, ja se aspon nebudu bat co kdybysme ji znicili :grinning:
28. led 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
sice pozdě, ale přece. Nějak jsem nestíhala.
Sandruš já brala magnézium + calcium od začátku těhu do 38tt. Pan doktor mě také staršil předčasným porodem. A nakonec jsem přenášela 10 dní :wink: .
Pěkně dodržuj dávkování. Každý den kdy je mimčo v bříšku je znát. Až po 38 tt je to v pohodě. Plíce už jsou zralé. Šetři se a užívej si ještě bříška :slight_smile: . A raději si ale připrav tašku do porodnice o něco dřív :grinning: .
28. led 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus moc pěkné autí. Líbí se mi barvička.
28. led 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
Alco,ja planuji vysadit ve 36. tt, a to i proto ze v 38. tt budeme zkouset uz porodit :slight_smile:
Tasku uz mam pro jistotu predbalenou :grinning:. ale jeste tam spoustu veci chybi :sweat_smile:
nin,ta barva je opravdu uzasna :wink:
29. led 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: tak to už bude za tři týdny co? To to uteklo :wink:
29. led 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Snadři já beru 2x1sáček - rozpustit do vody to už je zvýšená dávka po konzultaci z Dr. Dneska jsem celej den ležela jsem uplně ko. V noci jsem měla takový bolesti břicha a zad že jsem myslela že vzbudím drahou polovičku a poveze mě na pohotovost :frowning2: :frowning2: :frowning2: naštestí to za 2 hodky přešlo a já konečně usnula
29. led 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Ninus ty bereš Magnosolv? Já ho brala, když jsem ležela v nemocnici. Přesně jak píšeš, 2x1 sáček. Mě to tááák nechutnalo. Doktor mi ho chtěl také napsat, ale poprosila jsem ho o tabletky.
Jinak ty máš na rození ještě čas, tak se šetři.
29. led 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko holky,
dneska jsem si prispala. Vcera jsem usnula u ordinace,jen se presunula do postele a spala az do pul 9 :slight_smile:. Uz jsem to potrebovala, byla jsem za posledni dny nevyspala.
taky mi prijde uplne neskutecny ze kdyz nebudu prenaset, tak za 4-6 tydnu ze me bude mama :dizzy_face:
Nin,tak se koukej setrit :wink:
pro me je to za trest,polykat 5 prasku denne,moc polykat je neumim a tady z tech je jeden horsi nez druhej :sweat_smile: :rolling_eyes:
Alco, Zdeni, co deticky? nezlobi moc?
30. led 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tara: tak mě ten magnosolv zase chutná :wink:
30. led 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak u nás je to špatný :frowning2:
bohužel chřipka udeřila i na Venouška, včera měl teplotu a dneska v noci mu vylezla až na 39 tak jsme ve 3 hod.
budila manžu aby mi šel pomoct dát malýmu zábal, no a teď už Venoušek chodí a má i náladu,tak snad to bude dobrý.
30. led 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: koukám, jak to pěkně řádí. U nás ve škole taky popadala spousta dětí. U nás řádí hlavně střevní chřipky.
30. led 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek