Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
28. čer 2009
Jojo počkám, až bude Davídkovi ten měsíc a pak mu je objednám. Dělám si zálusk na ty limetkový a mentolový nebo co je to za odstín 😃
Ta voda je děs, jsem fakt ráda, že bydlíme na vršíčku a žádnou vodu tu nemáme 😞
kvikvicek
28. čer 2009
Evi fotila jsem Kacenku v tech plinkach, tak to pak hodim do alba, ale az vecer, Jirka mi vzal fotak a foti povodne =-)
evulebobule
28. čer 2009
Káťo, tak to je fajn, to se podívám ráda. Vypadají tedy pěkně, ale když říkáš, že jsou na prdel... ]-(
kvikvicek
28. čer 2009
Evi ja jsem jeste napsala jedne holce z latkovek, jestli treba nedelam neco blbe. na zacatku jsem byla taky nasr... ze separacek a ted u me jedou jak blazen protoze to bezvadne odvadi vlhkost a zadecek je vice v suchu, a vicevrstvene ted taky hooodne pouzivam a ze zacatku se mi moc neosvedcily, jsem nevedela jak na ne.
evulebobule
28. čer 2009
Káťo, třeba je v tom opravdu nějakej fígl. Prodat je můžeš vždycky, tak doufám, že ti někdo
poradí jak na ně.

Vícevrstvé jsem chtěla nejdřív taky objednávat a holky mi psali, že pro začátek zbytečnost,
tak to objednám potom s těmi itti bitti.
kvikvicek
28. čer 2009
to je fakt, ty vv jsemze zacatku taky neuzila 🙂
evulebobule
28. čer 2009
Káťo, sfoukneme to pak při jednom, ty SIO chci určitě taky objednat, ale fakt to teď nemá smysl, stejně jako ty vv.
anny84
28. čer 2009
ty jo holky, tyhle vase latkovky, to je neco 😃 😃 😃 😃
nejaky sio a iti biti 😃 😃 😃 😃

zlaty nase jednorazovky 🙂 😉 pro me
mikesova25
28. čer 2009
ahoj holky

tak jsem se konečně mohla přihlásit a dočíst vás, od včerejška nám nešel net ]-(

jinak tady pořád prší a když čtu jak to vypadá dole,je to hrozný |-|
doufám že je Jíťa s rodinou v pořádku

já vám musím napsat co se mi stalo, tak jak mi minulý týden vyndali stehy z toho prstu, tak od pátku mě v něm začalo tahat až škubat a příšerná bolest, tak jsem to vydržela do soboty a v 5 hod. odpoledne jsme jeli na pohotovost do strakonic, kdybych věděla co mi tam řeknou tak tam nejedu, v čekárně sem čekala od 5.30 hod. do 7 h. než jsem přišla na řadu, podotýkám že předemnou byl pouze 1 kluk a ten šel ještě na rentgen, takže sestra i doktor věděli že tam sedím jenom já, v 6 hod. vyšli ven a že za 15 min. jsou zpátky, dorazili v 18.45 hod. a pak mě tedy vzali. Doktor zřejmě slovák nešlo mu moc rozumět takže nevím,kouknul na prst, řekl že to není tak hrozný a že mi dá protizánětlivou mastičku a ať si dojdu kde mi to dělali. Dneska nemůžu na prst už vůbec vydržet, zarudlý to mám jak prase a už vidím jak zítra až přijdu k tomu svýmu tak mi řekne jak je to špatný a proč mi to neřízli už v sobotu. Už jsem smířená s tím že mi to znovu rozříznou... |-| S manžou jsme se ujistili že do strakonic už nepojedem.

san doufám že je to doma dobrý
anny84
28. čer 2009
ty jo, Zdeni, tak to je neco, a muzes to uz koupat v tom repiku, nebo to mas porad zavazane? to si myslim by opravdu pomohlo. Jako nekteri doktori to je fakt sila, nechapu, proc tam jsou, kdyz nemaji absolutne o pomoc zajem ]-(

Jinak u nas dneska nespadla ani kapka, Mackov je fakt nejaky bez deste, u nas kdyz prsi, tak to uz je co rict
mikesova25
28. čer 2009
ani já jsem to koupala v řepíku,krásně se mi to zahojilo,jenomže v prostředku jizvy mi kouká kousek zřejmě stehu a nejde to vyndat, manža za to tahal ale bohužel,už je to tam zřejmě zarostlý a nechceme to rvát násilím když nevíme jak je to dlouhý nebo jestli je na konci uzlík 😞 okolo už to mám podhnisaný a když si na to máčknu tak mi už teče hnis ven ]-(

koukáte na zprávy, to je hrozný a ten protivín |-|
mikesova25
28. čer 2009
a kde máme dneska kecalky 😃 😃 sem přijdou až tady zase nebudu a pak budu mít co dočítat... :-p
klaraemma
28. čer 2009
ahoj holky,
tak jsme dneska byly v Písku v Obi koupit malý pískoviště a pak jsme zajeli do Tesca ( když jste tu tak pěkně navnadily) a nakoupily jsme nějaký hadřík 😎
Jinak jsme to vzaly přes Mutěnice - to je hrůza, ty zahrádky a vůbec, fakt děs, si to člověk ani neumí představit. |-|
evulebobule
28. čer 2009
zdeni: dobrá je i černá mast, ta vytáhne hnis ven. Tu bys určitě mohla zkusit. Nám vytáhla i třísku z nehtu.
mikesova25
28. čer 2009
no jo jenomže tu doma nemám ale mohla bych jí zítra zkusit a pak teprve třeba po 2 dnech jít k doktoru,uvidím ráno
kvikvicek
28. čer 2009
Holky nazdar, bude tento tyden slezina? abych si mohla zarezervovat auti dopredu 😃 snadbude slusne pocasi, potrebuju mezi lidi. Kacenka uz spinka, vykoupala jsem ji v kyblyku, se rechtala, se ji to libilo, zpivala jsem nas oblibeny hit skakal pes a ona se spokojene cvachtala, pusinu od ucha k uchu 😃 😃 😃 x-) prdelka moje akorat u kojeni me zlobi, vzdycky se prisaje a pusti, ale takovym stylem, ze asi budu mit bradavky jako zvejkacky, ona se totiz prisaje, natahne mi bradavku asi pomalu o pet centaku a pusti se, no by me trefilo :-S 😃 nevim proc to dela :-N
kvikvicek
28. čer 2009
Ninus nebali nahodou Honzicka do nemocnice, ja myslim ze jo, asi ma chudak uplne nervy v pr... :-S
kvikvicek
28. čer 2009
A Sandra, snad se doma nepozabijeli :-S :-o =-)
evulebobule
28. čer 2009
zdeni: ta mast je fakt dobrá, vždyť jí určitě taky znáš a fakt nám kolikrát pomohla dost. 😉

Káťo, tak jsem párala, celodenní práce v čoudu. Zítra začnu znova. 😃
kvikvicek
28. čer 2009
Evi jak to, ze si parala? 😃
kvikvicek
28. čer 2009
Evi si tu?
kvikvicek
28. čer 2009
neco ti chci ukazat...
kvikvicek
28. čer 2009
holky kde jste? 😞 😢 😢 😢 😢
kvikvicek
28. čer 2009
ja se tu bojim sama |-|
mikesova25
28. čer 2009
jsem tu, já projíždím mimibazar a mimiaukci 😃
kvikvicek
28. čer 2009
kuknete do albicka ke me , vyfotila jsem, jak muzou dneska vypadat moderni latkove pleny 😃
evulebobule
28. čer 2009
Káťo, koukala jsem na plínky, Kačenka je opravdu usměvavá modelka a plínky vypadají pěkně.

nějak mě ta čepička naštvala, nebyla prostě dokonalá a to musí být, když je to dárek. 😃
evulebobule
28. čer 2009
jdu chrnět, zítra mě čeká vstávání a cesta do ST. 😉 Dobrou noc holky 😉
kvikvicek
28. čer 2009
Evi a Davidku dobrou 😃

Začni psát odpověď...

Odešli