• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Jojo počkám, až bude Davídkovi ten měsíc a pak mu je objednám. Dělám si zálusk na ty limetkový a mentolový nebo co je to za odstín :grinning:
Ta voda je děs, jsem fakt ráda, že bydlíme na vršíčku a žádnou vodu tu nemáme :frowning2:
28. čer 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi fotila jsem Kacenku v tech plinkach, tak to pak hodim do alba, ale az vecer, Jirka mi vzal fotak a foti povodne :confused:
28. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, tak to je fajn, to se podívám ráda. Vypadají tedy pěkně, ale když říkáš, že jsou na prdel... :angry:
28. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ja jsem jeste napsala jedne holce z latkovek, jestli treba nedelam neco blbe. na zacatku jsem byla taky nasr... ze separacek a ted u me jedou jak blazen protoze to bezvadne odvadi vlhkost a zadecek je vice v suchu, a vicevrstvene ted taky hooodne pouzivam a ze zacatku se mi moc neosvedcily, jsem nevedela jak na ne.
28. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, třeba je v tom opravdu nějakej fígl. Prodat je můžeš vždycky, tak doufám, že ti někdo
poradí jak na ně.

Vícevrstvé jsem chtěla nejdřív taky objednávat a holky mi psali, že pro začátek zbytečnost,
tak to objednám potom s těmi itti bitti.
28. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt, ty vv jsemze zacatku taky neuzila :slight_smile:
28. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, sfoukneme to pak při jednom, ty SIO chci určitě taky objednat, ale fakt to teď nemá smysl, stejně jako ty vv.
28. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky, tyhle vase latkovky, to je neco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nejaky sio a iti biti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zlaty nase jednorazovky :slight_smile: :wink: pro me
28. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak jsem se konečně mohla přihlásit a dočíst vás, od včerejška nám nešel net :angry:

jinak tady pořád prší a když čtu jak to vypadá dole,je to hrozný :pensive:
doufám že je Jíťa s rodinou v pořádku

já vám musím napsat co se mi stalo, tak jak mi minulý týden vyndali stehy z toho prstu, tak od pátku mě v něm začalo tahat až škubat a příšerná bolest, tak jsem to vydržela do soboty a v 5 hod. odpoledne jsme jeli na pohotovost do strakonic, kdybych věděla co mi tam řeknou tak tam nejedu, v čekárně sem čekala od 5.30 hod. do 7 h. než jsem přišla na řadu, podotýkám že předemnou byl pouze 1 kluk a ten šel ještě na rentgen, takže sestra i doktor věděli že tam sedím jenom já, v 6 hod. vyšli ven a že za 15 min. jsou zpátky, dorazili v 18.45 hod. a pak mě tedy vzali. Doktor zřejmě slovák nešlo mu moc rozumět takže nevím,kouknul na prst, řekl že to není tak hrozný a že mi dá protizánětlivou mastičku a ať si dojdu kde mi to dělali. Dneska nemůžu na prst už vůbec vydržet, zarudlý to mám jak prase a už vidím jak zítra až přijdu k tomu svýmu tak mi řekne jak je to špatný a proč mi to neřízli už v sobotu. Už jsem smířená s tím že mi to znovu rozříznou... :pensive: S manžou jsme se ujistili že do strakonic už nepojedem.

san doufám že je to doma dobrý
28. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, Zdeni, tak to je neco, a muzes to uz koupat v tom repiku, nebo to mas porad zavazane? to si myslim by opravdu pomohlo. Jako nekteri doktori to je fakt sila, nechapu, proc tam jsou, kdyz nemaji absolutne o pomoc zajem :angry:

Jinak u nas dneska nespadla ani kapka, Mackov je fakt nejaky bez deste, u nas kdyz prsi, tak to uz je co rict
28. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani já jsem to koupala v řepíku,krásně se mi to zahojilo,jenomže v prostředku jizvy mi kouká kousek zřejmě stehu a nejde to vyndat, manža za to tahal ale bohužel,už je to tam zřejmě zarostlý a nechceme to rvát násilím když nevíme jak je to dlouhý nebo jestli je na konci uzlík :frowning2: okolo už to mám podhnisaný a když si na to máčknu tak mi už teče hnis ven :angry:

koukáte na zprávy, to je hrozný a ten protivín :pensive:
28. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde máme dneska kecalky :grinning: :grinning: sem přijdou až tady zase nebudu a pak budu mít co dočítat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme dneska byly v Písku v Obi koupit malý pískoviště a pak jsme zajeli do Tesca ( když jste tu tak pěkně navnadily) a nakoupily jsme nějaký hadřík :sunglasses:
Jinak jsme to vzaly přes Mutěnice - to je hrůza, ty zahrádky a vůbec, fakt děs, si to člověk ani neumí představit. :pensive:
28. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: dobrá je i černá mast, ta vytáhne hnis ven. Tu bys určitě mohla zkusit. Nám vytáhla i třísku z nehtu.
28. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo jenomže tu doma nemám ale mohla bych jí zítra zkusit a pak teprve třeba po 2 dnech jít k doktoru,uvidím ráno
28. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nazdar, bude tento tyden slezina? abych si mohla zarezervovat auti dopredu :grinning: snadbude slusne pocasi, potrebuju mezi lidi. Kacenka uz spinka, vykoupala jsem ji v kyblyku, se rechtala, se ji to libilo, zpivala jsem nas oblibeny hit skakal pes a ona se spokojene cvachtala, pusinu od ucha k uchu :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: prdelka moje akorat u kojeni me zlobi, vzdycky se prisaje a pusti, ale takovym stylem, ze asi budu mit bradavky jako zvejkacky, ona se totiz prisaje, natahne mi bradavku asi pomalu o pet centaku a pusti se, no by me trefilo :confounded: :grinning: nevim proc to dela :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus nebali nahodou Honzicka do nemocnice, ja myslim ze jo, asi ma chudak uplne nervy v pr... :confounded:
28. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Sandra, snad se doma nepozabijeli :confounded: :astonished: :confused:
28. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: ta mast je fakt dobrá, vždyť jí určitě taky znáš a fakt nám kolikrát pomohla dost. :wink:

Káťo, tak jsem párala, celodenní práce v čoudu. Zítra začnu znova. :grinning:
28. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jak to, ze si parala? :grinning:
28. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi si tu?
28. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
neco ti chci ukazat...
28. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde jste? :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry:
28. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se tu bojim sama :pensive:
28. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu, já projíždím mimibazar a mimiaukci :grinning:
28. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuknete do albicka ke me , vyfotila jsem, jak muzou dneska vypadat moderni latkove pleny :grinning:
28. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, koukala jsem na plínky, Kačenka je opravdu usměvavá modelka a plínky vypadají pěkně.

nějak mě ta čepička naštvala, nebyla prostě dokonalá a to musí být, když je to dárek. :grinning:
28. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu chrnět, zítra mě čeká vstávání a cesta do ST. :wink: Dobrou noc holky :wink:
28. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a Davidku dobrou :grinning:
28. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek