• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

teda Kato, plinky fakt zajimavy, asi se zeptam hloupe, ale do techto jakoby kalhotek se dava jeste nejaka klasicka latkovka?
28. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dobrou, uzij si zitra monitor :slight_smile:
28. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny prave to co vidis, ty barevne, to uz plinka je :wink: jen se na ni daji nejake svrchni kalhotky ktere jsou bud vlnene nebo castecne prodysne, to vsechno nafotim abyste videly jak to vypada.
28. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to je moc pekny :slight_smile: ja mam proste porad predstavu tech klasickych, vis? :grinning:
28. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je nejlevnejsi varianta, aje to zakladna latkove vybavy, pouzivaji se porad, tyhlety krasavice,toje na ven, pro snadne prebalovaniataky na machrovani :grinning:
28. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybych mela poridit vybavu jen z tehle krasnych plinek, takbych se nedoplatila, jedna stoji 500-600kc, ale jsou treba jednovelikostni od narozeni po nocnik a pak je muzes prodat za 80procent puvodni ceny, takze se to porad vyplati.
28. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, drahy jsou, ale asi i tak to mozna vyjde ve finale levneji nez jednorazovky, ne?

ale jsou moc pekny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kacenka je v nich velka kocka :wink:

tak si jdu taky lehnout, dobrou

A moc myslime na Ninusku a Honzicka
28. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu do sprchy a pak do hajan, papa :slight_smile:
28. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
ja byla vcera s ninuskou a alcu jsme potkali, pak jsem byla u mamky, pak delala vecu a uspavala a do postele padla po 10. net jsem vubec nezapinala :slight_smile:

kato, pekne

zdeni, teda to je hrozny, snad ti s tim dneska neco udelaji a budes mit konecne pokoj :frowning2:

srazik bych klidne dala :slight_smile:. prizpusobim se :slight_smile:

ninusko,jak je?

jo, holky, v hluboke korbe to mam polohovatelne na zadicka, myslite ze by vadilo kdybych uz to julce zvedla? trochu? ona totiz kdyz je vzhuru, tak je v kocarku vetsinou nespokojena a chce koukat, tak ji treba musim nest nebo tak :slight_smile:

jj,kato, s tim prsem mi to julca dela snad od porodnice :grinning:. mam bradavky jak indianska babicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, San ta indianska babicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spinkame, tak jdu varit,kdyz to neudelma, sedim pak u netu, a mala se vzbudi a chce me a ja pak chcipam hlady :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky
Srazík vám závidím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Tak poslední den před nástupem doma, já celou noc nespala jsem na nervy řvu kažou chvilku a malej to cítí že se něco děje no nechci to zítra vidět až ho budu muset vzbudit když je zvyklej dlouho spinkat dát mu napapat,a vyrazit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dnešní noc ta bude asi ještě horší :frowning2: :frowning2:
29. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj ahoj! Hlásí se ztracená matka :grinning:
Jak se tady máte? Tedy budu dočítat asi týden :slight_smile:

Copak se děje s Honzíčkem NIny??? :frowning2:
29. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak my se máme krásně, malá roste jak z vody, je celkem hodná, krásně se pořád žulí, jako smíšek :grinning: :grinning:
časem doplním fotečky, teď juknu na vaše..

Sem tak fofrem koukla zpátky, koukám že diskuze opět nezklamala, mám stejný problémek jako vy holky. Jůlinka si taky ráda hraje s bradavkou, pořád se přisává a pouští.. taky mě zajímá proč.Někdy se u toho i rozčiluje..
A co se týče oblečení, chtěla sem obnovit šatník, do kabinky sem vlezla se sedmi trikama a velikostně mi nebylo žádný a co na krámu už větší taky neměli :frowning2:
29. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandro to mě moc mrzí, co swe děje u vás doma :frowning2: On by si ten tvůj měl párkrát zkusit Julinku hlídat sám, aby věděl, jaké to je.. Jára už hlídal a od té doby se už neptá, co jsem celý den dělala, ale jestli byla malá hodná a jestli sem si aspoň chvíli lehla..

A Luci jak bylo na dovče?
29. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee, nazdar ztracena matko :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, nevis, kdy ma Vanatova dovolenou? abych tam nesla a ona tam nebyla,mame jit na kontrolu, bud tenhle tyden, nebo druhy tyden v cervenci, ale nevim jestli si to pamatuju dobre a pak uz jedu do Ostravy na 14 dni
29. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninusko drz se holka, musi byt silna, uz aby to bylo za vama :pensive:
29. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy ta miminka rostou jak z vody, všechny máte nádherný děťátka!
29. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééééééééééééé ZUZI Ahoj no to jsem ráda že už si zase mezi námi
Co malinká??????????????
Co se děje u nás - v uterý nastupujeme na dětské do ČB a ve středu malého čeká operace tříselné kýli :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Holky já abych snad měla lodní kufr já vubec nevím co sebou já snad vemu všechno.
29. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi malá je nádherná koukala jsem že si dala novou fotečku ta už je veliká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo přesně už aby to bylo za námi, zítra to bude hukot a ve středu ráno si to ani nedokážu představit, známa co jsme jí ze Sandruš potkali tam byla ze synem byli mu 2 roky - prý hroznej záběr na psychiku :frowning2: :frowning2: ráno musíš z dětského odd malého odnést v náruči na dětskou chirurgii tak ho prý předáš sestřičce v operačním a nesmíš tam ani před sálem prý čekat musíš se vrátit zpátky na dětské odd a ČEKAT ČEKAT a ČEKAT ( hnusný slovo )
29. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi my mate ty nase zensky stejne stary, vy jste teda starsi o dva dny :grinning: Julinka je nadherna, uz je to taky velka zenska :dizzy_face: my jsme pred tydnem dali pichnout nausnicky a ted jak koukam na KACENKU, s tema nausnickama uz je takova opravdu velka holcicka :dizzy_face: hrozne to utika. Julinka ma pekne vlasky, my mame taky chocholku :grinning:
29. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo prý že Kačenka má chocholku prd ta má vlasů víc než já :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si to Ninusko nedovedu predstavit,me bylo uplne zle kdyz se za malou zavreli dvere ordinace a to byly jen nausnice pitomy :pensive:
29. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak asi Lucka??
29. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo já taky ne :frowning2:
29. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo snad jsou v poradku :confounded:
29. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek