Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
anny84
28. čer 2009
teda Kato, plinky fakt zajimavy, asi se zeptam hloupe, ale do techto jakoby kalhotek se dava jeste nejaka klasicka latkovka?
anny84
28. čer 2009
Evi dobrou, uzij si zitra monitor 🙂
kvikvicek
28. čer 2009
Anny prave to co vidis, ty barevne, to uz plinka je 😉 jen se na ni daji nejake svrchni kalhotky ktere jsou bud vlnene nebo castecne prodysne, to vsechno nafotim abyste videly jak to vypada.
anny84
28. čer 2009
aha, tak to je moc pekny 🙂 ja mam proste porad predstavu tech klasickych, vis? 😃
kvikvicek
28. čer 2009
a takhle vypada to nase iti biti 😃 http://www.branakdetem.cz/bitti-d-lish-all-in-o...
kvikvicek
28. čer 2009
to je nejlevnejsi varianta, aje to zakladna latkove vybavy, pouzivaji se porad, tyhlety krasavice,toje na ven, pro snadne prebalovaniataky na machrovani 😃
kvikvicek
28. čer 2009
kdybych mela poridit vybavu jen z tehle krasnych plinek, takbych se nedoplatila, jedna stoji 500-600kc, ale jsou treba jednovelikostni od narozeni po nocnik a pak je muzes prodat za 80procent puvodni ceny, takze se to porad vyplati.
anny84
28. čer 2009
ty jo, drahy jsou, ale asi i tak to mozna vyjde ve finale levneji nez jednorazovky, ne?

ale jsou moc pekny 🙂 🙂 🙂

Kacenka je v nich velka kocka 😉

tak si jdu taky lehnout, dobrou

A moc myslime na Ninusku a Honzicka
kvikvicek
28. čer 2009
ja jdu do sprchy a pak do hajan, papa 🙂
sayastautor
29. čer 2009
dobre ranko,
ja byla vcera s ninuskou a alcu jsme potkali, pak jsem byla u mamky, pak delala vecu a uspavala a do postele padla po 10. net jsem vubec nezapinala 🙂

kato, pekne

zdeni, teda to je hrozny, snad ti s tim dneska neco udelaji a budes mit konecne pokoj 😞

srazik bych klidne dala 🙂. prizpusobim se 🙂

ninusko,jak je?

jo, holky, v hluboke korbe to mam polohovatelne na zadicka, myslite ze by vadilo kdybych uz to julce zvedla? trochu? ona totiz kdyz je vzhuru, tak je v kocarku vetsinou nespokojena a chce koukat, tak ji treba musim nest nebo tak 🙂

jj,kato, s tim prsem mi to julca dela snad od porodnice 😃. mam bradavky jak indianska babicka 😃 😃 😃 😃
kvikvicek
29. čer 2009
Ahoj holky, San ta indianska babicka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kvikvicek
29. čer 2009
my spinkame, tak jdu varit,kdyz to neudelma, sedim pak u netu, a mala se vzbudi a chce me a ja pak chcipam hlady 😃 :-p
ninus81
29. čer 2009
Ahojky Holky
Srazík vám závidím 😞 😞 😞 😞
Tak poslední den před nástupem doma, já celou noc nespala jsem na nervy řvu kažou chvilku a malej to cítí že se něco děje no nechci to zítra vidět až ho budu muset vzbudit když je zvyklej dlouho spinkat dát mu napapat,a vyrazit 😞 😞 😞 😞 😞 😞
ninus81
29. čer 2009
a dnešní noc ta bude asi ještě horší 😞 😞
zuzankast.
29. čer 2009
ahoj ahoj ahoj! Hlásí se ztracená matka 😃
Jak se tady máte? Tedy budu dočítat asi týden 🙂

Copak se děje s Honzíčkem NIny??? 😞
zuzankast.
29. čer 2009
JInak my se máme krásně, malá roste jak z vody, je celkem hodná, krásně se pořád žulí, jako smíšek 😃 😃
časem doplním fotečky, teď juknu na vaše..

Sem tak fofrem koukla zpátky, koukám že diskuze opět nezklamala, mám stejný problémek jako vy holky. Jůlinka si taky ráda hraje s bradavkou, pořád se přisává a pouští.. taky mě zajímá proč.Někdy se u toho i rozčiluje..
A co se týče oblečení, chtěla sem obnovit šatník, do kabinky sem vlezla se sedmi trikama a velikostně mi nebylo žádný a co na krámu už větší taky neměli 😞
zuzankast.
29. čer 2009
Sandro to mě moc mrzí, co swe děje u vás doma 😞 On by si ten tvůj měl párkrát zkusit Julinku hlídat sám, aby věděl, jaké to je.. Jára už hlídal a od té doby se už neptá, co jsem celý den dělala, ale jestli byla malá hodná a jestli sem si aspoň chvíli lehla..

A Luci jak bylo na dovče?
kvikvicek
29. čer 2009
jeeee, nazdar ztracena matko 😃 😃 😃
kvikvicek
29. čer 2009
Sandrus, nevis, kdy ma Vanatova dovolenou? abych tam nesla a ona tam nebyla,mame jit na kontrolu, bud tenhle tyden, nebo druhy tyden v cervenci, ale nevim jestli si to pamatuju dobre a pak uz jedu do Ostravy na 14 dni
kvikvicek
29. čer 2009
Ninusko drz se holka, musi byt silna, uz aby to bylo za vama |-|
zuzankast.
29. čer 2009
tedy ta miminka rostou jak z vody, všechny máte nádherný děťátka!
ninus81
29. čer 2009
jééééééééééééééééééé ZUZI Ahoj no to jsem ráda že už si zase mezi námi
Co malinká??????????????
Co se děje u nás - v uterý nastupujeme na dětské do ČB a ve středu malého čeká operace tříselné kýli 😞 😞 😞 😞

Holky já abych snad měla lodní kufr já vubec nevím co sebou já snad vemu všechno.
ninus81
29. čer 2009
Zuzi malá je nádherná koukala jsem že si dala novou fotečku ta už je veliká 🙂 🙂 🙂
ninus81
29. čer 2009
Káťo přesně už aby to bylo za námi, zítra to bude hukot a ve středu ráno si to ani nedokážu představit, známa co jsme jí ze Sandruš potkali tam byla ze synem byli mu 2 roky - prý hroznej záběr na psychiku 😞 😞 ráno musíš z dětského odd malého odnést v náruči na dětskou chirurgii tak ho prý předáš sestřičce v operačním a nesmíš tam ani před sálem prý čekat musíš se vrátit zpátky na dětské odd a ČEKAT ČEKAT a ČEKAT ( hnusný slovo )
kvikvicek
29. čer 2009
Zuzi my mate ty nase zensky stejne stary, vy jste teda starsi o dva dny 😃 Julinka je nadherna, uz je to taky velka zenska x-) my jsme pred tydnem dali pichnout nausnicky a ted jak koukam na KACENKU, s tema nausnickama uz je takova opravdu velka holcicka x-) hrozne to utika. Julinka ma pekne vlasky, my mame taky chocholku 😃
ninus81
29. čer 2009
Káťo prý že Kačenka má chocholku prd ta má vlasů víc než já 😃 😃 😃
kvikvicek
29. čer 2009
ja si to Ninusko nedovedu predstavit,me bylo uplne zle kdyz se za malou zavreli dvere ordinace a to byly jen nausnice pitomy |-|
ninus81
29. čer 2009
Copak asi Lucka??
ninus81
29. čer 2009
Káťo já taky ne 😞
kvikvicek
29. čer 2009
ty jo snad jsou v poradku :-S

Začni psát odpověď...

Odešli