• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ani nevim, klesa uz voda?
29. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za pochvalu, nojo, roste jak z vody, už má 4100g. Ale tedy když koukám na ostatní mimča našeho věku, je to prcek :slight_smile:
Tak Nino hlavně ať jste brzo zpátky a v pořádku!
Naušničky vám závidim, nám řekla dr až po očkování, to bude snad ve čtvrtek..
29. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik váží Kačenka?
29. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninus,to zvladnete!

zuzko,ahojky :slight_smile:
my mame nausnicky od 5. tydne, s ockovanim to pry nema nic spolecnyho :slight_smile:
a vazime 7,35 kg.
julca (vase :grinning:) je krasna :dizzy_face:

na lucku taky myslim :frowning2:. pry to je v protivine spatny :frowning2:
29. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, tady to tak doktorka dělá. Už je máme dávno koupený, tak snad se brzo dočkáme.. No vaše Julinka je taky krásná baculka :slight_smile: A ty šatičky! Taky sme chtěli takové nějaké sváteční na vítání, bohužel sme nesehnali.. No tak já jdu asi na fotečky, ať sem aktualizovaná :grinning:
Je chodák Lucka, vůbec sem si to neuvědomila, že je z Protivína. My bydlíme hned u řeky, ale ta je v pohodě..
29. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nějaké fotky jsou tu, my jdem baštit a pak ven na procházku, je krásně.. Pak ukážeme Jůlince hrací kolotoč, který jí poslala hodná teta švagrová, tak jsem zvědavá, jak se jí bude líbit..
Mějte se tu krásně, zatím papa
29. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nase Kacenka ma kolem 6 kil, nebyli jsme ted u dr dlouho,ale v sesti tydnech jsme meli 5330g!! :grinning:
29. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme venku byli,ale je tam hic na padnuti,mozna jeste ven pujdem,az prijde tatka z prace.
29. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko,jakpak se citis?
29. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak mám za sebou monitor i oční. Tlak v očích je v pořádku, můžu rodit normálně. To lítání po ST mi dneska tedy moc dobře nedělalo a ještě ten hnusný horko. Teď tu zase byla před chvilkou bouřka a prší.

zuzi: ahoj, malá je krásná. Moc hezká holčička.

kači: ty puntíkový itti bitti jsou skvělýýýý.

nin: budu na vás s Honzíčkem moc myslet a držet všechno co mám, určitě to dopadne dobře,neboj.
29. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak te se tu u nas prehnal sileny ceďák, na dvorku jsme meli uplne jezero, nastesti se to vsaklo.
Ninus, myslime na vas, uz abyste byli zase doma, a mohli jste s nami na srazik.
29. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, zrovna si rikam, ze si tu cely den nebyla, jestli uz nerodis :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,tak super ze to mas v poradku :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: ještě ne, měli jsme tu návštěvu a odjela před chvilkou, tak nebyl čas.
sandři: děkuju :wink:
29. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo, je dobre, ze to je ok, a muzes rodit normalne, jeste kdyz beres homeo :grinning:
ja brala taky, a bylo mi to k nicemu :wink:
29. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: jsem taky ráda, nerada bych měla díky svým očím císaře.
Tak mě to snad k něčemu bude. Chci se zeptat, vydrží mě ty homeo až do porodu nebo si musím ještě pak koupit jedny. Mně přijde, že tam toho je málo, že mi to nemůže stačit.
29. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak me zacali strasne padat vlasy a co mi nevypadne, tak mi julca vytrhne, chtela jsem si na to koupit nejake vitaminy a vlekarne mi rekli ze dokud kojim, tak nemuzu :unamused:

a musim se pochlubit, vejdu se do svych pred tehu kalhot :dizzy_face: . dokonce i do tech co jsem nosila na stredni :slight_smile:
a tricka mi byli stale, prsa se mi nezvetsili ani v tehu,ani po porodu :rolling_eyes:
29. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak vidíš, hezký úspěch, jsem zvědavá, kdy se já pak vejdu do těch starých věcí. Asi nikdy :grinning:
29. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju,ja z toho mela strasnou radost, vubec jsem tomu nemohla uverit
co dela davidek?
29. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak to věřím,to musí být hrozně příjemný zjištění :wink:
Davídek dneska nějak divočí. Samou bouli mi dělá na bříšku a je celkově nějak aktivní, za to maminka je vyřízená z těch Strakonic. :grinning:
29. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
melo by te to vydrzet, ja mela taky obavy, ale pokud by se te zdalo, ze jich je malo, neni problem, sezenu te dalsi :wink: :slight_smile:
ty si vlastne zacala brat 3 tydny pred, vid?

Sandrus, tak to zavidim, ze se vejdes do pred tehu kalhot :slight_smile: to bych si taky prala
29. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ono dnes bylo teda priserne dusno :-/. ja mela dost kdyz jsem byla pred porodem a to jsem vlastne mela prijatelne pocasi, pres leto si to neumim predstavit :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: uvidíme, kdyžtak ti dám vědět. :wink:

sandři: no bylo hrozný dusno, hned jak jsem přijela domů, tak jsem si musela dát sprchu, jinak bych schcípla. :grinning:
29. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to verim :grinning:
ale tak aspon budes vozit v krasnem pocasi :wink:
ja jestli budu nekdy mit druhe, tak si ho zas musim naplanovat nejak na to jaro :grinning:
29. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: no to jo, ale je to fakt náročný, vždycky v těch parnech sotva dýchám. :frowning2:
29. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co Jůlinika dělá, už chrupká? :wink:
29. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,julca dneska spi uz skoro hodinu a ja misto toho abych sla neco delat tak jsem lina :frowning2:
29. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no není se co divit při dnešních změnách počasí. Mně už taky pěkně pálí oči. Davídek ale očividně spát nechce, ten snad nespí nikdy. I v noci sebou mele. Jsem říkala: Jak můžou mít tak dva klidní lidi tak divoký dítě. :grinning:
29. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zeny :grinning:
29. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jka na to strasne rada vzpominam jak me julca kopala :dizzy_face: . je to krasny pocit
29. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek