• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

San kdyz Julce hnisaly ouska po pichnuti nausnicek, co si s tim delala?
29. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: jojo je, to určitě, bude se mi po tom stejskat. :wink:
29. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jdu chrnět, zavírají se mi oči, bylo toho fakt dneska až dost. mějte se krásně a zítra papa.Dobrou noc.
29. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi papa :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,dobrou :slight_smile:

kato,nic,mazala jsem to dal tim odvarem a mastickou
29. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky moje tak se svámi jdu rozloučit, dřív jsem to nestihla,malej usnul až po 21hod byl hodně plačtivej jako kdyby tušil že se něco děje. Tak mám zbaleno - do tašky jsem narvala všechno co jsem myslela že budu potřebovat.Jste moc hodné že na nás myslíte moc děkuji mám strašnej strach :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Info podám - písnu sms Sandruš papapapapapapapapapa snad brzo budeme doma
29. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko,tak se moc drzte, budu to prozivat s vama :frowning2:

jj,kato,ted jsem si vzpomnela,ptala ses na tu dovcu u vanatovy,tak absolutne nevim,ani jsem se po tom nepidila. my jdem 16.7.
29. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
luci - doufám, že jsem ok :wink: :frowning2:
kvikvi - my jsmetaky mazaly ouška framykoinem a oplachovali řepíčkem
nin - a´t vše dobře zvládnete a rychle to čekání uteče. Hodně štěstí :slight_smile:
a všem dobrou.
29. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky celou noc jsem nespala jsem uplně hotová v životě bych neřekla že budu mít takovejhle strach a to nejhorší nás teprve čeká :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Brouček spinkal dneska až do 4:30 ted papal takže mu dám napat až po cestě, ted usnul já nebudu mít to srdce ho v pul sedmé vzbudit nebude chudáček vědět co se děje brouček můj, ještě že z toho nemá rozum
JÁ SE TAK BOJIM :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Moc děkuji
Sandruš ozvu se ti během dne
30. čer 2009 v 05:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: moc na tebe i Honzíčka myslím, bude to určitě v pořádku. :wink:
Budeme tu čekat na sms od Sandrušky.
30. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus drz se, myslime na Tebe :pensive:
30. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sms od ninusky:
ahoj sandrus,tak jsme na pokoji. prijem v pohode,uz jsme byli s erarnim kocarem a honzou venku. to je super ze tu je. sice je sileny kocar,ale diky bohu za nej. tatka uz jel domu a ja dostala ted obed. nakonec jsem sem malymu nic vozit nemusela,vse tu dostane,pliny,nutrilon-ten co pije. v noci musi naposledy dopit ve 4 hod a v 7 me hovemou a zavedou mu kanylu :cry: :cry: pry do rucicky se to blbe dava,tak pry ho budou pichat do hlavicky. muzu jet s nim k operacnimu salu ale nemuzu tamcekat. :cry: a pry 2 hod po ukonceni operacenemuze papat a pak uz jo. pokud bude vse ok ve ctvrtek pujdeme domu. moc pozdravuj holky. snazim se nebrecet ale nejde to. sem tam se rozbulim

sileny je ze vedle stavi nejakou budovu a je hroznej kraval.milacek kdyz zabere tak ho to po chvili vzbudi. tak ho mam v naruci a vypada to ze bude spinkat.

tak chudinka nin, nechtela bych to zazit :frowning2:
30. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři, děkujeme za zprávičku. Taky bych to nechtěla zažít. Je mi Honzíčka moc líto :frowning2:
30. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
uzaby to meli za sebou :confounded:
30. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co srazbude nebude?
30. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me je jich taky moc lito a vubec si to neumim predstavit :frowning2:

ja na sraz prijdu pokud bude :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sms od ninusky:
ahoj sandrus,tak mam maleho v kocarku a jezdila jsem po arealu,ted jsem objevila parcik,tak sedim na lavicce a davam si jednu zdravotni. musim rict ze na detskem jsou skvely a strasne ochotny sestry. pristup uzasny. dneska malemu nic nedelali,jen ho vazili a merili a ma uz skoro 6 kg
30. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dalsi:
klidnejsi trochu jsem,snazim se,uz jen kvuli malemu. to spis asi bude horsi zitra. uz aby to bylo za nami. moc dekuji ze na nas myslite,hned je to takovy snesitelnejsi
30. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to čekání je nesnesitelný, to bych měla nervy trop. Já nejdřív myslela, že jim to budou dělat
už dneska.
30. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dalsi:
strasne me to pomaha ze vim ze takhle na nas myslite. ted jsem si vzpomnela na jitku, ze tady v arealu nekde je
30. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sms od Lucky:
ahoj san,diky, chtela jsem se ozvat,ale bracha ma rozbitej pc,jsme od nedele u nasich,dneska vecer se asi vracime,zas az tak dramaticky to nebylo,ale jistota je jistota. na nin a honzika taky moc myslime,urcite to bude dobry,pozdravuj je
30. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

tady je bouřka ale zatím neprší tak jsem zvědavá co z toho bude

je mi líto že jsem se nestihla rozloučit s ninuskou,san prosím pozdravuj je a že na ně moc myslíme
jak jsi psala tu první zprávu od nin tak mi začali téct slzy,nechtěla bych to zažít :pensive:
30. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni a co prst?

ja jsem u mamky,julca tu tvrde spinka ve sve postylce,tak cekam az se vzbudi abych mohla jit. bracha ma dsnes rozlucak,tak ma mamka strach :sweat_smile:

Ninusky Honzik jde zitra na radu mezi pul 8 a 8. kdyz se do ctvrtka vykaka a bude bez teploty,tak je pusti. taky si neumim predstavit ze bych to prozivala ja :frowning2:
30. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak to jo, já nevím, proč jsem si myslela, že půjdou hned v úterý.

káťa: už mám skoro hotovou čapku.

sandři, káťa: teď vám ty čepičky jen předat. :wink:
30. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,jsi sikulka :slight_smile:

a kdepak se dnes vsichni toulaji?
30. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: s chválou počkej až jak bude čepička sedět, třeba to bude totální propadák.
To víš, nemám to na kom vyzkoušet.
30. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, právě jsem ti dokončila čapku. Snad se ti bude líbit. :wink:
30. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak na ninušku a Honzíka moc myslím, doufám, že dají vědět. Budu jak na trní.
1. črc 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
na nin a honzíka taky myslíme a držíme všechny palečky,co máme,a že je jich v naší rodině dost :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek