Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
petulka12
1. črc 2009
ahoj holky
taky Honzík už má asi po operaci taky na něj moc myslím a snad to ustála i ninuska

doufam že dneska nebude počasí jako včera,to bylo na chcípnutí, Adam mi vůbec nechtěl spát a byl takovej mrzutej a ubrečenej
evulebobule
1. črc 2009
petul: no to počasí je fakt naprd. Nejdřív dusák a pak buřina jako blázen. Se nedivím, že ty děti to blbě snášejí. Davídek taky chtěl vylézt ven zpod žeber při té bouřce 😃
kvikvicek
1. črc 2009
Ahojky, tak to snad zvladli Ninuska s Honzickem, myslela jsem na ne |-|

Petul, me se Kacka vzbudila ve tri rano to normal nedela :-| a fakt hnus to pocasi, jsem sla s malou vcera v manduce na postu a myslela jsem ze zdechnu, teklo ze me jako prase, jsem prisla dom a sla do sprchy :-S

Evicko jsi moc hodna, uz se tesim az ji vyzkousime na tu nasi kebulku x-)
petulka12
1. črc 2009
no evi říká se že bouřka může napomoct k porodu,samozřejmě že když už je to všechno připraveno,ale možná to je jen pověra
evulebobule
1. črc 2009
Káťo, já jsem tedy na to taky zvědavá. Snad bude sedět no. :-|

petul: to jsem taky slyšela. 😉
anny84
1. črc 2009
Ahoj holky,
tak dnes to vypada, ze by mohlo byt docela pekne, vcera se to fakt nedalo, z kluku uplne lilo, a to meli jen bodycko.

Honzik uz to ma urcite za sebou, tak snad Ninus brzy napise.

Jo, Evi, to je fakt pravda s tou bourkou, ja na tebe myslela 🙂 ted uz to muze prijit kazdym dnem.
evulebobule
1. črc 2009
jo to může, uvidíme, kdy se Davídek rozhodne, že ho to už v bříšku nebaví 😃
sayastautor
1. črc 2009
zprava v 7:07
uz me broucka vzali aby mu zavedli tu kanylu 😢 😢 ted me ho prinesli,uplne skyta jak plakal,v ruce kanylu a je takovy oblbly. ted se ceka az zavolaji ze salu a milacek pujde na radu. uz usina a ja rvu ja zelva. to se neda,uz at je to za nami

v 8:38
sandrus,drzte palce,malej uz je na sale 😞
sayastautor
1. črc 2009
tak me nepomohla porodit ani bourka ani uplnek 😃
sayastautor
1. črc 2009
a kupodivu mi vcera pocasi julca snasela dobre a vstavala az v 7 a pak v pul 10, tak pohoda 🙂
sayastautor
1. črc 2009
od ninusky:
ahoj,stale cekam,jeste me maleho neprivezli,zpatky je svazi sanitka,tak to pry muze trvat i 2 hod. uz je to pres hodinu,jsem z toho nesva a na nervy. snad ho budu mit brzo zpatky
petulka12
1. črc 2009
chudinka honzík to je hrozný,uplně to prožívam s ní 😢
evulebobule
1. črc 2009
tedy chudák nin, to jsou nervy :-S
petulka12
1. črc 2009
mě taky bouřka nepomohla ani úplněk,vyzkoušela jsem snad všechno co by mělo napomáhat k porodu, ale stejně sem 5dní přenášela,takže když se mu chtít nebude tak prostě ven nepujde 😃
evulebobule
1. črc 2009
petul: no právě, já bych klidně i přenášela. Já bych to bříško chtěla mít pořád 😃
sayastautor
1. črc 2009
holky a bude dnes nejaky ten srazik?
kvikvicek
1. črc 2009
holky jestli dneska bude srazik tak nevim jak se tam dostanu nemam auti, musela bych busem a tam nevim jestli se vlezu s kocarem, si to nedokazu predstavit :-S
kvikvicek
1. črc 2009
kurna a tak bych rada sla mezi lid ]-(
sayastautor
1. črc 2009
sms od ninusky:
tak uz mam milacka u sebe . musime vydrzet hodinu a pak bude papat. place,ma hladik, tak se snazim ho chlacholit
evulebobule
1. črc 2009
tak to mají za sebou. To jsem ráda, teď aby se to brzy zahojilo. Doufám, že už má chuděra na dlouho vybráno.
petulka12
1. črc 2009
to je dobře že už ho má u sebe,budou už oba klidnější

srazík asi necháme na příští týden což? aby mohla i Nin

holky zase začíná ten pařák,malej mi teda usnul,jsme u našich na zahradě tak sem ho dala pod pergolu tady je ještě snesitelně, ale na dlouho to nevidim

holky co kojíte,dáváte čaj? já vim že kojený děti mít čaj nemusí ale já ho dávam
evulebobule
1. črc 2009
petul: jojo už to zase začíná to parno, to je fakt na padnutí a já s tím baťohem vepředu. :-o
To víš, to se Adámkovi bude líbit pod pergolou. 😉
kvikvicek
1. črc 2009
Petul ja nedavam, maximalne kdyz mame nejaky sileny prdy, tak jsem jednou dala fenyklovej, a asi dvakrat jsemdala prevarenou kojo vodu, ale jak jsou ty hice, asi zase dame vodicku
sayastautor
1. črc 2009
petul,ja bych davala,ale me mala z flasky nepije
petulka12
1. črc 2009
no já právě taky dávam čaj jen když je takovýhle počasí, pije z flašky dobře ale stejně mam vždycky pocit že mu to žízen nezažene a musim mu dát od sebe a pak je spokojenej

evi ten baťoh 😃 v tom parnu nezávidim

jinak my už jsme vzhůru 😞 to fakt dlouho nespal asi tak 10min
evulebobule
1. črc 2009
petul: no je to přímo krosna 😃
Tak to se mu moc dlouho nelíbilo co? A co říká na ty bouřky a šlupy?
petulka12
1. črc 2009
krosna 😃 😃 😃

bouřku včera zaspal takže neřikalo nic 😃
petulka12
1. črc 2009
Evi jdeme v pul1 s Ani na kafíčko,mohla by ses přidat což?
petulka12
1. črc 2009
jestli třeba si u vašich nebo přijeď
petulka12
1. črc 2009
nebo kdokoliv jeslti máte možnost se dostat do Blatný