• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

já se tam asi nedostanu, ale užijte si to. Pozdravuj Aničku. :wink:
1. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj tam je zas vedro a ja musim na postu, bleee
1. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlasim ze je tam 29, mame teplotni cidlo pripojenena PC ( manza je blazen :sweat_smile: )
1. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
muze se vubec s malyma detma v takovych hicech ven?
1. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, máš recht, je tam vedro, to by člověk pad. :grinning:
1. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli venku a jeste pujdem, ale je tam na zdechnuti, Evi dala jsem male jen takove delsi tricenko a mela na sove IB ruzovou, kurna jsme ale byly frajerky :grinning: :grinning: :grinning: a dorazila mi limetkova,ta je a pak modra s bilyma puntikama,ta je taky paradni. mozna jeste nejakou poridim, jeste chci nejake vlnacky. uz jsem prodala cuddlewrap, mestvaly, asi to s nima neumim.
1. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, tedy to musela být Kačenka kočanda :grinning: ta limetková na tu mám taky zálusk :wink:
Mně se ještě líbí ty vlňáčky SWB, ty časem taky pořídím. :wink: Nechceš mi vyfotit ty IB?
Myslím tu limetkovou, puntíkovou?
1. črc 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, holky, ted tu byla silena divocina, az jsem se bala
normalne nam pres okna naprselo do baraku, ale jaky proudy, jsme skoro nestihali to utirat
1. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny,my v to uvizli na podskali :sweat_smile:. masakr
1. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
az dokojim a julca usne,prepisu sms od nin :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek,já se hlásím po celodenním úmorným parnu

na nin pořád myslím,tak doufám že u nich všechno proběhlo v pořádku a už má malinkýho u sebe

včera jsem tu nebyla,celý den jsme si užívali taťku,protože dneska odjel na pracovní cestu do Slovenska a zřejmě tam bude do konce měsíce :frowning2: :pensive:
teď na mě dolehla nějaká smutná nálada,jsme na sebe pořád zvyklí a já teď budu doma sama s malinkým,navíc s tou hnusnou bábou,dneska mě dokázala naštvat sotva jsem vstala :angry:

zřejmě půjdu schovat auto pod střechu,protože se tady zatahuje,takový hnusný mraky :unamused:
1. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás byl taky velkej mazec. Hrozný blesky a hromy. :frowning2:
Davídkovi se to tedy nelíbilo a mně taky ne. :angry:
1. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady to vypadá taky ošklivě,venoušek naštěstí už spinká,usnul dneska v 17.30 hod. miláček dneska vstával v 5 hod. doprovázeli jsme taťku a dneska jsme trhli rekord a nespali jsme celý den,taky byl na zabití chvilkama,si neumím představit kdyby jsme měli ty dvojčátka,to už bych tu nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, Sandrus, to si nedovedu predstavit v tom byt jeste venku, to byl fakt narez
hlavne, ze uz jste doma

Zdeni, dneska je prvniho, to budete doma cely mesic sami?

Evi, ani se Davimu nedivim, ze se mu to nelibilo, jeste, ze uz se nezacal hlasit ven :wink: :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas to tady minulo, ale blesky byli slyset od Strakonice a trosku sprchlo, ale ve Strakonicich to prej byl mazec. Jsem v podpre a zehlim, mala spokojene sipnka :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: no a už zase leje, ale bez bouřky, to je hlavní. Se vždycky bojím, aby mi nerupla voda :astonished:
1. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jdu radši chrnět, malej se tam mrská jako ryba ve vodě :grinning: A hlavně si potřebuju narovnat záda. Papa zítra.
1. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani jj budem doma zřejmě až do konce měsíce sami,3 týdny určitě,ale právě jsem se s mamkou domluvila že pojedu s nima 18.července na dovolenou na týden na moravu k babičce,takže to nějak přežijem a když bude taťka ještě na slovensku,tak od babičky to daleko není tak za ním zajedem :sunglasses:
1. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
od nin:
ahoj sandrus,tak malej je tak statecny az se clovek divi co tak male telicko vydrzi. jsme po daqlsim papani :slight_smile: a i kakal a to je super. teplotu nema,pokud ani rano nebude,jdeme domu. stolici uz mel,tak mam radost,je to tu hrozne dlouhy.

moc je vsechny (vas :slight_smile:) pozdravuj a vsem vam dekuju ze jste na nas mysleli,strasne me to pomohlo
1. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nas to chytlo na podskali,meli jsme domluveny odvoz autem domu,nedalo se jit, tak jsme zavolali bratranka,ale ohrada,viadukt a kruhac pod vodou,sli jsme pesky :frowning2:
1. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda honzulka je statečnej a od teď už bude jenom zdravej,všechno zlý už si vybral :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík je fakt šikulka a maminka taky, že byla statečná. Už se na vás moc těšíme. Tak hupky dupky domů :wink:
2. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ninuska s honzikem jdou domu :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Ninus to pak musime oslavit, ze vám to tak krasne vyslo, ze je Honzulka v poradku :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz je to za vama a ted uz to bude jen a jen dobry :dizzy_face:
2. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super zpráva, že jedou domů, to jsem ráda. A oslavit se to musí, to je pravda. :grinning:
2. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak eda venci kocar :grinning:,ja slibila ze doma uklidim,ale taak se mi nechce :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři, já jsem uklidila hned ráno, v tomhle horky bych to už nedala. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: dobrá zpráva
evi - u vás je horko?? tady docela hnus, honí se tu mraky, bouří................. a to jsem chtěla malý napustit bazének.
2. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
San jak dlouhovam hnisaly ouska po tech nausnickach? ja mam pocit ze na to patlam vsechno mozne a uz 4 dny nam to hnisa :angry:
2. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek