• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
tady je dusno,byla jsem kousek se psem,ale fakt jen kousek a chudak mi malem domu nedosel :sweat_smile:. chrochtal na celou ulici a porad lehal
tak mam uklizenu loznici a obyvak,nejhorsi kuchyne me ceka
2. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku vyfotila jsem ti ty gatata, uplne vsechny, a dneska jsem neodolala a objednala si jeste zlutou a oranz, a uz koncim, nic neobjednavam, uz budu jen prodavat,asi prvni pujdou bambusky babylucy, mame je xs-s, perfektne na ne pasujou IV svarchnaky, barva pastelova zelena, pastel. zluta,pastel.ruz, zatim namjeste jsou ale brzy z nich vyrostem :wink:
2. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,uz si to nepamatuju,asi tyden,ale nejsem si jista. pak to bylo dobre a po ockovani jsme 3 dny meli jednu dirku zacervenalou,asi reakce,nevim
2. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
San vydrz holka vydrz :grinning: :grinning: :grinning: jeste kuchyn a mas hotovo :grinning:
2. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: tady svítí sluníčko a pařák neskutečnej. :frowning2:
2. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo a kde jsou, já je nějak nevidím.

Jedu na monitor a utz. Tak se ukážu na večer. Zatím papa :wink:
2. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,tak uspesnou kontrolu :slight_smile:

tak mam uklizeno a dodelavam domaci polivku :slight_smile:
uz jen zametu,vytru :slight_smile:
taky tu mam 2 pytle s oblecenim co jsem nosila pred tehu,tak to musim probrat

a eda sedi s julcou u kolouska :grinning:
2. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku ja je tam dam vecer ja to totiz neumim tak je tam da manza :confounded:
2. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem tu zpátky díky bohu návrat se trochu protáhl protže náš milovanej tatínek pro nás přijel a víte co zapoměl ve strakonicích docela podstatnou věc AUTOSEDAČKU já myslela že ho zabiju tak musel jet na půl cesty mu jí vez můj táta pak už jsem se tomu musela smát že máme tátu sklerotika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Malej ted usnul a já jsem taky grogy byl trochu plačtivej protože nemohla zabrat a já za ty 2 noci spala celkem 6 hodin.
Moc děkuji že jste na nás mysleli strašně mě to pomohlo když jsem od Sandruš věděla jak na nás myslíte, bylo to hrozný už bych to nechtěla zažít, operace podle papíru dopadla dobře jsme bez teploty jen nezapomenu když mě malého přinesli jak plakal a upíral na ně ty svoje nevinný kukadla jako by chtěl říct Maminko co se děje :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ráno mě vystrašila doktorka koukala na malého a nezdáli se jí kuličky prý podle pohmatu se jí zdá že se mu udělala vodní kýla já myslela že tam sebou seknu tak jsme šli na UTZ a naštestí je vše ok jen prý to je hematom který se za chvíli vstřeba ještě že tak :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak brouček má 5.6 kg :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky nin :slight_smile:
super ze uz jste doma :slight_smile:
2. črc 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Sandruš jsem moc ráda že to máme za sebou a už bude klid malej je dneska nějakej nerudnej já se mu ani nedivím pořádně jsme se nevyspali ani jeden
2. črc 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky moje já jsem zpátky a tady nikdo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ted jssem se dozvěděla že příští týden budu sirota - Honza jede na celý týden na Slovensko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: psa si musí vzít jeho rodiče jinak bych to asi nezvládla
2. črc 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus super že už jste doma,teď už si budete užívat a nestresovat se ničim :wink:

my courali celej den venku a pak byli u našich, malej mi kupodivu dneska spal docela dost, teď už tady zase hřímá, ty hice jsou úmorný

takže srazík bysme mohli dát příští týden to už ty vedra mají polevit
2. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ninus, mam velkou radost, ze uz jste s Honzikem doma. Jste oba fakt pasaci, ze jste to pekne zmakli :wink: :slight_smile:

Pristi tyden dame urcite srazik, nejlepe u kolouska :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky omlouvám se že toho dneska moc nenapíšu ale na etapy doháním s malým spánkovy deficit a bolí mě hrozně hlava. Brouček ted dopapal a jdeme pokračovat má to chudáček takový rozharašený. Tak papapa a děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

nin: vítej doma :wink:

Já na kontrole dobrý. Monitor OK a prý už jsme hlavičkou dost dole, takže se něco chystá.
Potom doktor zkoukl srdíčko a všechno ostatní a jelikož se zase náš Davídek vychloubal, tak jsem viděla znovu i pindíka, byl totálně roztaženej :grinning: , doktor řekl, takhle malej a už se takhle chlubí a pak řekl, že po něm holky půjdou tak jsem se ptala proč? A on, že je dost obdarovanej :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi děkuji víš co zase řekl mě doktor dneska na ultrazvuku že malej má kulky jak starosta že mu bude tatínek zavidět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já tam myslela že padnu smíchy pod stůl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jdu si dát mokrou plínu na hlavu - hadrovou myslím a jdu spinkat
2. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin :grinning: :grinning: :grinning: jasny, ze latkovou :wink:

Evi, super, ze je vse ok, tak jsem zvedava, kdy se Davidkovi zacne chtit ven :wink:
2. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak vidíš, jaký máme obdarovaný kluky co? :grinning: :grinning:

anny: jsem taky ráda. V sobotu jdu zase na monitor a pak zase v úterý.
:wink:
2. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá Káťa mi přidala fotky plínek do alba. Moc krásný, jdu ještě prohlížet. :grinning:
2. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jdu ti to hlasit a ty uz koukas :grinning:
2. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, to víš, jsem rychlá jako blesk :grinning:
2. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hrozně se mi líbí ty modrý puntíkový a ty limetkový.A ty proužkový jsou taky super.
2. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu chrnět, zítra papa :wink:
2. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak noc doma naprosto super, krásně jsme spinkali - OBA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Brouček spinkal od 21hod - 4:30 - až do těd už se začíná budit.
Mě už naštestí hlava nebolí - díky bohu
Ani - jo jo přítí týden u ,,kolouška,, to by bylo super - šlo by jiný den než ve středu????? My musíme na kontrolu
3. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zeny :grinning: :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus Káťo :grinning:
3. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to je dobře, že jste se oba vyspali, taky jste to potřebovali jako sůl. :wink:
3. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Eviku :grinning:
3. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek