• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tohle bych chtela Kacence poridit, navrhnu to treba tchyni jako darek :sweat_smile:
3. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
at si ta nase kocicka uzije pohodlicko, ale na mimibazaru to maji levneji, novou za 1500, nebo za 1100 pouzitou :wink:
3. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted koukam, a nevim jestli nam to pujde dat na futra, ta hacka se da dat na mezidverni hrazdu, ale my mame ty uzky futra :frowning2:
3. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kaonečně zas tady, dostat se přes ségru na PC je teď v pár měsících zánět močových cest a taky byla v nemocnici, s hadičkama v hlavě.. bylo to moc smutný, dost sem s tebou soucítila..

Čaj já nedávám, jak jste se tu bavily, když má malá žížu, dám jí cucnout od sebe :slight_smile: Na prdíky piju odvar z kmínu, anýzu a fenyklu, chutná mi to, sem čajomil všech druhů :grinning:
A kvíteček - taky mám problém s cestováním - bus a kočár.. tak sem koupila baby vak, zatím ho taťka zkoušel jen doma a Jůlince se líbí, tak se těším,až vyrazím i ven. Teď už bych viděla jen problém s kojením, jak to holky venku děláte?
3. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, hezká fotka. A očičko vydloubnout nechci :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, hezká fotka, ta má kukadla!Taky mám takovou pěknou :slight_smile: jen je moc veliká a nejde mi tu zmenšit..
3. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: malá je krásná. A jaký měla krásný šatičky na vítání občánků.... :wink:
3. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám co mi to sem poslalo za blbost?Omlouvám se.
...dostat se přes ségru na PC je teď nemožný.
Nin moc sem na tebe myslela, jsem ráda, že už tomáte za sebou.. Dost sem s tebo soucítila.Mojí švagrové několika měsíční holčička mela zánět močových cest a taky byla v nem. s hadičkama - v hlavičce. .bylo to moc smutný.
3. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju.. tak už se ti to Evi blíží co? jaký máš pocity? Vzpomínám moc ráda na to, jak mě malá v břášku zlobila :slight_smile:
3. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
krasny fotky :wink:
3. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky San, tys ale dlouho nedoplnila fotečky vaší Jůlinky :slight_smile: Uka uka :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůů, to je krásná baculka!
3. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jdem baštit a pak snad ven na zmrzku, jestli ještě bude hezky.. papa
3. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ještě jsem vám chtěla písnout jeden zážitek z Čb i když se to netýkalo Honzíka bylo mě toho miminka tak líto.
Představte si na dětské jak jsme leželi cikánka přinesla 2měsíční podvýživené a podchlazené miminko :frowning2: :frowning2: :frowning2: chlapečka a nechala ho tam stím že doma má dalších 5 dětí a že se o něj nemuže starat chudák malinkej tam plakal a uklidnili ho až sestřičky když ho chovali nebyl zvyklej ani na chování mě ho bylo tak líto i když nemám ,,černé spoluobčany,,ráda ten malej za to nemuže byl tak droboučkej tu mámu bych zabila.
Kdyby tohle udělala ,,bílá,, máma už by měla na krku sociálku a policajty
3. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,dik :slight_smile:

nin,to je hrozny :pensive: . bych strilela
3. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš to mě povídej že se vubec nestydí :angry: :angry: :angry: :angry:
Tak čekám na měsíčky, ve středu jsem dobrala antikoncepci a teď čekám se někde courají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na mimibazaru jsem objevila tuhle užasnou bundičku tak o ní bojuju je dokonala aby měl malej na podzim
http://www.mimiaukce.cz/sledovane_aukce.php
3. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky,
tak koukam, ze si dneska uzivate peknyho pocasi :slight_smile: My jsme se akorat vratili domu, tak si kluci hrajou na dece, to se jim moooc libi :slight_smile:

Nin, dala si spatny odkaz na tu bundicku, neni tam :slight_smile: :slight_smile: Me dneska prisly kalhoty (kapsace) z mimibazose, tak mam radost. Ted jsme vybaveny s oblecenim, az pak na podzim taky ty bundicky.

Holky, fotky mate pekny :wink: :slight_smile: taky uz zase musim pridat novy
3. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak jsem slamena vdova,eda jel do zitrka na festak do spaleneho porici,ja jsem i s julcou a endym u mamky,tak nevim jak me bracha bude poustet na pc
ja si dnes pro jistotu koupila tehu test :sweat_smile:
3. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
co Sandrus??? :slight_smile: tehu test? ty mas nejake zpozdeni?
budes si ho delat zitra, nebo jeste dnes?

tak to si vas mamca aspon uzije
3. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no moc ne,mamka je na lucce bilej :slight_smile:
asi zitra nebo v nedeli. no,mela jsem to naposled nekdy v pulce kvetna,vubec nevim jak mi to ma chodit kdyz beru HAK,ale zaroven kojim. tak pro jistotu :sweat_smile:
3. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo, dneska tam vlastne je Lucka :slight_smile:
no tak kdyz beres antikoncepci, tak to asi nebudes tehu :slight_smile: ono kdyz kojis, tak to je takove rozhazene ta menstruace :wink:
3. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja vim,to jen pro klid duse. bych se asi zblaznila kdyby nahodou jo a o edovi ani nemluvim :sweat_smile:. to uz by neunesl :sweat_smile:
ale taky jsem trosku lempl na pravidelne brani :zipper_mouth:
3. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří: naši jsou taky na Lucce a já jsem taky slaměná. :grinning:
3. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, to by byla asi divocina jeste jedno mimi :slight_smile:
ja jsem na to taky hrozna, mam jeste upominku na mobilu, ale i pres to nekdy zapomenu :sweat_smile:
3. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3553096 snad se bundička zobrazí
Já se hlásím mezi slaměné vdovy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No já taky čekám MS minule po dobrání dorazila hned nasledující den a ted nic tak čekám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co bude jestli to dostanu a nebo vlivem stresu se mě krámy ztratili
3. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ja nevim jestli bych si ted dalsi dite nechala :pensive: . chci se ted hlavne venovat jen julce
tak eda jede asi domu,pry tam prsi :sweat_smile:. tak bude spat se mnou u sve milovane tchyne :grinning:
3. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek