• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ty jo, tak bundicka je bozi :grinning: a vypada to zatim slibne, uz jen pul hodky a cena dost dobra, zatim :wink:
3. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a stal se zazrak,julca uz mi tu spi :slight_smile:. snad ji bracha nevzbudi,dela si vedle vajicka :grinning:
3. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fakt dobra nin
3. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,mamka mi psala asi pred pul hodinou a pry tam je hrozne malo lidi :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě už Honzík tady spinká :slight_smile: :slight_smile: nemůžu ho koupat tak jsme ho jen sprchovali na lehátku ve vaně opatrně aby se jizvička nenamočila a tomu kancovy se to tak líbilo a jak se u toho smál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a to je venku, nebo v kulturaku? loni byla Lucka u nas v Blatny a bylo narvano

tak to je Julca sikulka, my akorat papame, a pak kluci pomazou do postylky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta bundička je dokonalá :grinning: děkuji za pochvalu
3. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to na hrade ,venku :slight_smile:
no u nas je to zazrak,jinak mi usina az mezi 21 a 22 hod. asi ji zmohlo koupani ve velke vane :grinning:
3. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím jen z plakátu že tu má být ale netuším kde :grinning: :grinning: já jí moc nemusím
3. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
na hrade, jo? to tam je nejaky vetsi plac?
to se ji asi libilo ne, ve velke vane :grinning: :grinning:
Holky dneska jsem z balkónu viděla KOLOUŠKA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
ja bych na ni taky nemusela,ale lepsi nez byt doma :sweat_smile: :grinning:
mamka ji miluje,hrozne se na ni tesila
3. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
uz se na nej tesim :grinning: :grinning:
snad tam bude
3. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mista mi tam moc neprijde,ale co, ja jim do toho kecat nebudu :grinning:
libilo moc,ale vzdy kdyz jsem ji chtela vyfotit jak se smeje,tak prestala :angry: :grinning: :grinning: :grinning: . fakt byla spokojena,koupani miluje
nin,me kolousek ve stredu obsluhoval :wink:
3. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsme dvě alespon se pokochám pohledem v pondělí Honza jede na to Slovensko a ze mě bude do pátku sirota :frowning2: :frowning2: tak se půjdu juknout alespon na kolouška
San já taky kojim a beru antiko ale myslim že otěhotnět se fakt nemůže,ale pro klid duše si ten test radši udělej :grinning:
abych se třeba pak nedivila že jo :sweat_smile:

mě teda Adam teď vůbec nechtěl usnout, pořád brečel,musela sem ho uhoupat na sobě
holky v čem dáváte mimča spát? my teda máme v bytě strašný vedro tak mu teď dávám jen dlouhý body a přikryju nožičky slabší peřinkou
autor
nin,vubec ti to nezavidim :frowning2:. ja si neumim redstavit byt sama. proto jak mel byt dnes eda pryc,tak jsem hned sbalila veci a mazala k mamce :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt :grinning: :grinning: :grinning: a jak jsme tam spolu byli minule tak nás obsluhovala taková ,,rachejtle,, :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peto,julca ma kratky overalek (kratky rukav a jen nohavicky jako kratasky) a je prikryta dekou
3. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis,me by smejklo byt ted tehule :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a bracha je nadsen ze jsem ho vyhnala od pc :grinning:. on je totiz zavislak :sweat_smile:
a jeste jsem mu sezrala jidlo :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Ahojky Peti chtěla jsem ti poděkovat za sms nestačila jsem ti ani odepsat to jsem ostuda co :sweat_smile:
Já mylýmu na noc dneska dala jen bodýčko z krátkým máme tu taky dusno a nožičky přikryla taky slabounkou peřinkou
autor
tak fakt spinka :slight_smile:. asi budem muset chodit spat k mamce casteji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nebo aspon na to koupani do vany nez se dockame svoji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se momentálně kukačkuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to ja si tuto vyjimecnou situaci vychutnavam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, já chtěla jít na Lucku taky, ale lístky docela drahý na to, že to bude venku (počasí) navíc je tam málo místa, takže není zaručené sezení. Docela mě překvapuje, že je málo lidí.
tak jsem si dala koupel, masku na ksicht i na nohy, víno, koník............... a čekám na sex............... ve městě samo :grinning:
3. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
treba uz dorazili,aktualni situaci neznam :grinning:
listky fakt hodne drahy,mamka to mela proplacene z prace,takze ji to nevadilo :slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kláři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já nedala ani koupel ani masku ani to vínko asi jen toho Koníka ....... a na sex nečekám a ani na ten ve městě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak ja taky cekam na ten ve meste :grinning: :grinning: :grinning: to se me libi
3. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak ja mam jen toho konika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bracha me stejne beztak brzo vyzene,tak pujdu asi na pottera :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek