• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

mikesova: tak hlavně, že je mu líp. Doufám, že to brzy přejde.
30. led 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni,
opravdu to radi :frowning2:. snad to brzy vylezite :slight_smile:
30. led 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tara: jo jo beru Magnosolv a můžu říct že mě taky chutná :slight_smile:
30. led 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám ta chřipka je fakt prevít, okolo mě prskají všichni, tak jsem radši doma :fearful:
30. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak u nás už se taky něco klube :unamused: . Terka má od včerejšího večera teplotu. Je protivná, pořád by se jen chovala, ale i tak fňuká. Luky a ostaní členové domácnosti jsou zatím v pohodě :slight_smile: .
Teď mám ještě jiné starosti. V noci taťka mamku vezl do nemocnice, protože nemohla dýchat. Podezření na plicní embolii, ale to se nepotvrdilo. Tak zatím nevíme co to je. Dávají jí kyslík a čekají na nějaké výsledky testů.
30. led 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je nějaký blbý období teď s těma nemocema.. Já mám zase šok v práci, náš závod se bude do konce roku zavírat, takže byly slzy včera na poradě vedení, všechny plány jsem musela tak nějak přehodnotit, ale v mém případě je jedno řešení a to že se začnem o mimi snažit o půl roku dřív, než jsme plánovali a na dovču holt buď nepoletím a nebo poletím snad už v tý době těhotná. Takže jsem zakoupila listovku, piju kontryhel, ovulační testy jsou taky připravený a od úterý nám to začne :wink: to bude manžel rád :slight_smile: tak jsem na to zvědavá, jestli se to povede, doufám, že brzy...
30. led 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilon tak držím palečky ať brzy na testu najdeš // :wink:
30. led 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, byla bych šťastná, kdyby to šlo rychle, ale uvidíme.. každopádně v úterý začínáme :wink:
30. led 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilona: tak taky přeju,ať se to co nejdřív povede. :wink:
31. led 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilono taky přeji brzy // čárky na testu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. led 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, holky! Dnes jsme v lékárně koupili ještě Calibrum babyplan, takže vitamínama jsem zásobená, teď už jen, aby všechno fungovalo tak, jak má...snad jo, věřim tomu. Přeji hezký víkend!
31. led 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilona: jen neboj, ono to půjde, jen se na to moc neupínej a ber to lážo plážo, tedy jestli můžu poradit :slight_smile:
31. led 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, budu se snažit :wink:
31. led 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilona: bude to určitě dobré uvidíš. Už se těším, až nám řekneš, že tam jsou dvě čárky :wink:
31. led 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilonko přidávám se k holkám. Přeju co nejdříve // čárečky na testíku :slight_smile:
31. led 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak jsme dneska meli s manzou flakaci den, ale bylo to fajn. vcera mi nebylo moc dobre, tak dneska jsem jak rybicka :slight_smile:.
Ilco, tak moc preju at se zadari co nejdriv //. taky se pridavam s radou, to moc neresit a nechat tomu volny prubeh :slight_smile:.
31. led 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem dneska byla na kontrole pan doktor mě nepotešil prý mám zkrácený čípek a hrozí předčasný porod - bojím se :frowning2: :frowning2: :frowning2: dostala jsem dvoje prášky a mám nařízeno ležet a nic nedělat jinak si mě zavřou do nemocnice ( to by bylo to poslední co bych chtěla ) Jinak když už špatný zprávy tak jsme se z p.doktorem bavili ohledně toho jestli mě bude rodit a on mě řekl že k poslednímu únoru v nemocnici končí :frowning2: :frowning2: tak jsem z toho byla v šoku, budu se muset přeregistrovat k někomu jinému - nevím vůbec ke komu. Sice mě sestřička říkala že doufají že se to zvrátí a já v to doufám taky. No pokud skončí chci rodit v Písku a nebo domluvit se k braunovou (já byla zvyklá mít vždycky doktora a nevím jak si zvyknu na doktorku )
2. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: no to je pech. Tak doufám, že čípek se umoudří. S tím Štětkou jsi mě docela zarazila.
Pro mě to byl nejlepší doktor, to se nedá diskutovat. Tak to zkus ještě domluvit s někým jiným.

Jinak jedna pozitivní zpráva ode mě. Dneska přišly výsledky z krve na vady a je vše ok. Mám hroznou radost.
2. únor 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,
to me mrzi,ale tak hezky odpocivej a nic nedelej a bude to dobry :wink:. oni musi vzdy postrasit. tak Stetka konci jo? Ja neco takovyho zaslechla kdyz jsem byla na cukrovce,ale tys nic nerikala tak jsem na to zapomnela.... Nin,ja taky vzdy mela jen doktora a nedovedla si predstavit chodit k zenske, ale co jsem minuly tyden mluvila s Braunovou, tak se nebojim. Byla opravdu prijemna a i k porodu mi ochotne chce jit,i kdyz zrovna bude na horach,tak uz vymyslela jak to udelame
tak hezky odpocivej,jeste tam prcek musi vydrzet :wink:

Evco,gratuluji,skvela zprava :wink:

to ja jak mam cely tehu pohodovy, tak posledni tyden spatne zvladam a bude hur. Uz se nemuzu dockat az porodim :sweat_smile: . nespim, neni mi dobre, jsem neohrabana a protivna sama sobe :rolling_eyes:
2. únor 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky evule - gratuluji k výsledkům.
No taky doufám že se čípek umoudří :wink: :wink:
No to mě povídej já jsem z toho zaražená pořád, a chudák jak se tvářil bylo vidět že ho to zdrblo, kdo ví co se tam dějě, jestli to není tím novým primářem.
2. únor 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem o novym primari mluvila s porodni asistentkou a ta si ho zas nemohla vynachvalit. ted tam napr. nove zavadi aromaterapii a chce i dalsi alternativni veci,ale to se nas netyka,to uz nestihneme. ta o nem mluvila moc dobre, tak nevim...
Ze chce Stetka odchazet jsem slysela v souvislosti toho blbyho porodu u aninam, jak jsem hazela odkaz. On k tomu byl privolanej. a pak ze se nejak urazil ze neni primarem on. ale to jsem jen slysela,co je na tom pravdy netusim :sweat_smile:
2. únor 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus, sayast: děkuju holky.

Hodila jsem fotky z ultrazvuku do alba :wink:
2. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ju,evco, to je krasny :dizzy_face: . stejne to leti :slight_smile:. nedavno jsem mela taky takovou fotku a ted uz pomalu rodim :grinning:
2. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: děkuju. :wink: mně to zase nějak neutíká.Přijde mi, že se to vleče :grinning:
3. únor 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to me to leti jak blazen :grinning:. A to jsem doma a nic nedelam :grinning:
3. únor 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: nevím, čím to je a to mám práce tedy dost. :wink:
3. únor 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ono ti to asi teprve utikat zacne :grinning:
3. únor 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: snad, uvidíme. Já jdu chrnět. papa :slight_smile:
3. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou :wink:
3. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink:
jak je v tomhle počasí? :unamused:
mě bohužel začalo bolet v krku takže už jsem poslední v rodině kdo neulehl,takže jsem nasadila ACC tak doufám
že to zabere a bude to dobrý.
co je jinak novýho?
koukám jak vám ty tt utíkají, za chvilku tu bude první mimčo... :slight_smile:
Ninuš ty se opatruj a poctivě lež, ještě je moc brzo, tak se opravdu šetři :slight_smile:
Evi tobě gratuluju k výsledkům, koukám nedávno jsi tady řekla že jsi těhu a už jsi 16 tt toto letí... :wink:
My jsme doma měli debatu o druhém mimču a manža bohužel teď hned druhý nechce,se mu chvilkama ani
nedivím a tak padl verdikt že druhý do 5 let, dřív ne, takže se chystám příští rok v říjnu do práce :unamused: a budu
doufat že se manža umoudří a dojde mu, že já sice budu mladá, bude mi 31 ale jemu pomálu 40 a že to už
takový nervy jako teď mít nebude /manža je docela nervák takže potřebuje mít svůj klid/ a já si přitom plánovala
jak si pořídím casualplay S4 a to už za 5 let nebude :frowning2:
4. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek