• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ty jo, Kato, to by me bylo asi spatne :grinning: :grinning: :grinning: ale to je fakt vynikajici, to muzu taky :wink:
3. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo v dnešní době je strašně léhké nabourat se do ICQ, mailu či kamkoliv jinam proto je nejlépe když je heslo kombinací písmen a čísel
3. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu udělat té naší kukačce mlíko dneska se asi rozhodl že bude držet hlídku a nespat :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, ja bych to nedela sezrat to najednou, ale nadvakrat, to uz asi jo :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nasla susenky a jogurt, tak jsemty susenky vymachtala v jogurtu a sezrala ale moc me to neuspokojilo :rolling_eyes:
3. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to uz jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nin, vy nespinkate?
3. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam na trosecnika, ty jo, na co si ztezuju, on tam chudak louska kokosove orechy a janevim co bych do huby strcila :grinning:
3. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani jak to mate? mate jednu postylku nebo dve?
3. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Kato, mas recht, bud rada, ze si nasla susenky a jogurt :wink: :slight_smile:
taky koukame
3. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame dve, ale jednu v loznici, a jednu mam ted v kuchyni, ale uz to co nevidet presuneme do loznice, aby mel kazdy svoje pohodli, ted si je davam v obyvaku na hraci deku a do lehatek, to se jim ted libi, maji rozhled
3. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak me bracha zas pustil na pc :grinning:
to ja sezrala brachovi obed :sweat_smile::grinning:. taky hledam neco sladkyho,ale nemuzu nic najit :frowning2:

jo,byla jsem vencit psa a lucka bila je krasne slyset :slight_smile:. docela se to da :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas frci hrazdicka, na ni se Kacka smeje, houka, jeci,kvici a mlati do toho :grinning: pak odpadne a spi :grinning:
3. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas vede lehatko a u mamky kolotoc :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my mame rano po snidani tak na hodku kolotoc, to porad litam natahovat :grinning: :grinning: :grinning:
pak je prendam na hraci deku, tam jsem jim toho hodne navesila, at maji co zkoumat, a to taky vede, a z deky se ted vzdycky unavi :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,decku ma mala taky rada,ale po chvili ji prestane bavit,to v lehatku vydrzi fakt dlouho :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,pretaci se vam deticky? julca jak je tlusta,tak ji to moc nejde :unamused: . jen kdyz trosku pomuzu
3. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako ani na bok ji to nejde :frowning2:
ale pase krasne,kdyz ji chovam v polosede,tak se sama pritahuje do sedu, to jinak je sikovna. jen to otaceni ji nebere :frowning2:
3. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam to taky nejde, Sandri, jinak vsechno ovladaji :slight_smile: :slight_smile: az se jim bude chtit, tak zacnou, nema cenu to lamat pres koleno
3. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se jen ptam,znervoznuji me totiz takove diskuze kde se mamky vychlubuji co uz jejich deti umi a pak mam strach jestli je vse v pohode. jinak to nelamu :slight_smile:.
3. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři proto já takovýhle diskuze nečtu každé miminko je jiné já nebudu lámat nic přes koleno je mi jasné že jak má malej peřinku bude trochu pozadu no a co hlavně že je zdravej.
U nás vede deka s hrazdičkou, kolotoč budu prodávat malej se ho bojí už jsem ho i demontovala z postýlky a tak drahej byl malej na něj chvilku kouká a pak spustí
3. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne, kazdy broucek je jiny :wink:
treba se jen nektere maminky vychloubaji, a nemaji proc
Nin, fakt? Honzik nema rad kolotoc, tak u nas je to jednicka :slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky si to nedokazu predstavit az zacne Kacka sedeta atak :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nedej bože kdybych ho natáhla to by malej zbořil půlku baráku :grinning: :grinning: :grinning:
Já si nedokážu představit až ,,malej,, přijde že chce jít na diskotéku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně třeba se chlubí a chudák doma mordují dětičky aby to zvládli a aby sse mohli chlubit. Četla jsem že hodně maminek z miminkama (zdravýma) cviči vojtovku a tím vlastně uspíší jejich vývoj a to není dobře
3. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin to jsem taky nekde cetla :confounded:
3. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to je pravda, to me prijde sileny
3. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je šílený můj šéf to z dvojčátkama musel cvičit už i v porodnici ale to je pochopitelné narodili se ve 26tt
3. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to bych teda nedelala :-/
tak mamka je doma,bila pry nadherna,ale ostuda,strasne malo lidi :sweat_smile: :frowning2:
to je šílený můj šéf to z dvojčátkama musel cvičit už i v porodnici ale to je pochopitelné narodili se ve 26tt. Prý je to bolestivý a dětičky u toho pláčou
autor
chudak :frowning2:
3. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek