Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
anny84
3. črc 2009
ty jo, Kato, to by me bylo asi spatne 😃 😃 😃 ale to je fakt vynikajici, to muzu taky 😉
ninus81
3. črc 2009
Jo jo v dnešní době je strašně léhké nabourat se do ICQ, mailu či kamkoliv jinam proto je nejlépe když je heslo kombinací písmen a čísel
ninus81
3. črc 2009
jdu udělat té naší kukačce mlíko dneska se asi rozhodl že bude držet hlídku a nespat 😃 😃
kvikvicek
3. črc 2009
Ani, ja bych to nedela sezrat to najednou, ale nadvakrat, to uz asi jo 😃 😃 😃
kvikvicek
3. črc 2009
tak jsem nasla susenky a jogurt, tak jsemty susenky vymachtala v jogurtu a sezrala ale moc me to neuspokojilo 8-(
anny84
3. črc 2009
tak to uz jo 😃 😃 😃 😃
Nin, vy nespinkate?
kvikvicek
3. črc 2009
koukam na trosecnika, ty jo, na co si ztezuju, on tam chudak louska kokosove orechy a janevim co bych do huby strcila 😃
kvikvicek
3. črc 2009
ani jak to mate? mate jednu postylku nebo dve?
anny84
3. črc 2009
😃 😃 😃 Kato, mas recht, bud rada, ze si nasla susenky a jogurt 😉 🙂
taky koukame
anny84
3. črc 2009
mame dve, ale jednu v loznici, a jednu mam ted v kuchyni, ale uz to co nevidet presuneme do loznice, aby mel kazdy svoje pohodli, ted si je davam v obyvaku na hraci deku a do lehatek, to se jim ted libi, maji rozhled
sayastautor
3. črc 2009
tak me bracha zas pustil na pc 😃
to ja sezrala brachovi obed :-N😃. taky hledam neco sladkyho,ale nemuzu nic najit 😞

jo,byla jsem vencit psa a lucka bila je krasne slyset 🙂. docela se to da 🙂
kvikvicek
3. črc 2009
u nas frci hrazdicka, na ni se Kacka smeje, houka, jeci,kvici a mlati do toho 😃 pak odpadne a spi 😃
sayastautor
3. črc 2009
u nas vede lehatko a u mamky kolotoc 🙂
anny84
3. črc 2009
tak my mame rano po snidani tak na hodku kolotoc, to porad litam natahovat 😃 😃 😃
pak je prendam na hraci deku, tam jsem jim toho hodne navesila, at maji co zkoumat, a to taky vede, a z deky se ted vzdycky unavi 🙂
sayastautor
3. črc 2009
jj,decku ma mala taky rada,ale po chvili ji prestane bavit,to v lehatku vydrzi fakt dlouho 🙂
sayastautor
3. črc 2009
holky,pretaci se vam deticky? julca jak je tlusta,tak ji to moc nejde :-| . jen kdyz trosku pomuzu
sayastautor
3. črc 2009
jako ani na bok ji to nejde 😞
ale pase krasne,kdyz ji chovam v polosede,tak se sama pritahuje do sedu, to jinak je sikovna. jen to otaceni ji nebere 😞
anny84
3. črc 2009
nam to taky nejde, Sandri, jinak vsechno ovladaji 🙂 🙂 az se jim bude chtit, tak zacnou, nema cenu to lamat pres koleno
sayastautor
3. črc 2009
ja se jen ptam,znervoznuji me totiz takove diskuze kde se mamky vychlubuji co uz jejich deti umi a pak mam strach jestli je vse v pohode. jinak to nelamu 🙂.
ninus81
3. črc 2009
Sandři proto já takovýhle diskuze nečtu každé miminko je jiné já nebudu lámat nic přes koleno je mi jasné že jak má malej peřinku bude trochu pozadu no a co hlavně že je zdravej.
U nás vede deka s hrazdičkou, kolotoč budu prodávat malej se ho bojí už jsem ho i demontovala z postýlky a tak drahej byl malej na něj chvilku kouká a pak spustí
anny84
3. črc 2009
presne, kazdy broucek je jiny 😉
treba se jen nektere maminky vychloubaji, a nemaji proc
Nin, fakt? Honzik nema rad kolotoc, tak u nas je to jednicka 🙂
kvikvicek
3. črc 2009
holky si to nedokazu predstavit az zacne Kacka sedeta atak x-)
ninus81
3. črc 2009
a nedej bože kdybych ho natáhla to by malej zbořil půlku baráku 😃 😃 😃
Já si nedokážu představit až ,,malej,, přijde že chce jít na diskotéku 😃 😃 😃 😃
ninus81
3. črc 2009
přesně třeba se chlubí a chudák doma mordují dětičky aby to zvládli a aby sse mohli chlubit. Četla jsem že hodně maminek z miminkama (zdravýma) cviči vojtovku a tím vlastně uspíší jejich vývoj a to není dobře
kvikvicek
3. črc 2009
Nin to jsem taky nekde cetla :-S
anny84
3. črc 2009
no, to je pravda, to me prijde sileny
ninus81
3. črc 2009
to je šílený můj šéf to z dvojčátkama musel cvičit už i v porodnici ale to je pochopitelné narodili se ve 26tt
sayastautor
3. črc 2009
tak to bych teda nedelala 😕
tak mamka je doma,bila pry nadherna,ale ostuda,strasne malo lidi :-N 😞
ninus81
3. črc 2009
to je šílený můj šéf to z dvojčátkama musel cvičit už i v porodnici ale to je pochopitelné narodili se ve 26tt. Prý je to bolestivý a dětičky u toho pláčou
sayastautor
3. črc 2009
chudak 😞

Začni psát odpověď...

Odešli