• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

to asi Bílá koukala jaká byla návštevnost :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to asi jo,ale pry to bylo krasne :slight_smile:
tak harry uz mi skoncil,julca nadherne spi, je znat ze tady ma svuj pokoj,tudiz vetsi klid nez u nas v 1+1 :frowning2:
3. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a eda prijede jeste v noci,na festak nesli,protoze tam prsi,tak tam sedi jen v hospode. ale aspon nejsem za stihacku co ho nikam nepusti :slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Honzík už taky spinká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale byl to boj - vypil mlíčko, pokakal se a po chvilince usnul já to asi taky za chvíli zalomím - ještě uvidím
Sandruš to jel z Boubínem???????????
3. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nn,to bych ho nepustila :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja ty lidi neznam a eda taky znal jen jednoho. ale chtel se tam podivat. az je mi ho lito ze mu to nevyslo :sweat_smile:. hrozne chtel abych jela s nim,ale copak muzu. a porad jestli se nezlobim,byl milej :slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
že by konečne dostal rozum, bylo na čase to je super že je hodnej
3. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale vybral nam velice prakticky auto :angry: . megane cupe tridverak. a nenecha si to vymluvit :angry:
ale muzu si za to sama,rekla jsem ze kocar je docasna zalezitost a ze za pul roku budem jezdit s golfkama,tak na extra velky kufr koukat nemusi. tak si vybral :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jeste aby mu to vydrzelo :slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
to si vybral celkem dost nepraktický auto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Doufejm že jo :wink: :wink: :wink:
autor
me to povidej,od ty doby co mi to rekl,tak rozmlouvam co muzu ale marne :sweat_smile:
je to rok 2000,najeto cca 150 tis km,1,6,sestnactiventil,benzin zdarma 4 nove letni gumy za 59 tis. perfektni stav,pres znamou
3. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
150tis je dost my jak jsme koupili to naše rok výroby 2002 taky 150 a byl prý super stav a už jsem do oprav narvali skoro 30tisíc :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: na to pozor
3. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic já jdu spát papapa jsem ko dobrou
Koukám že holky sexujou ve městě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak ja doufam ze kdyz to je pres znamou,tak ze by to zadna hruza nebyla. uvidime,treba se nakonec rozhodne pro neco jineho :slight_smile:
dobrou ninusko,ja taky pockam na mamku az se vrati z venceni a pujdu taky :slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak bracha usnul,tak ja koncim at se muze vyspat :sweat_smile:.dobrou
3. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

tak já vyrážím na ten monitor. Sandři napadlo mě, že bych ti vzala tu čepičku, to samé i Kačce, protože pak ještě jedeme do Písku,tak by jsme se stavili ve Štěkni. Hodim ti číslo do IP a kdyby jste si to přečetli nějak včas, tak napiš a já ti jí dovezu. :wink: Akorát nás budeš muset navigovat, vůbec nevím, kde tam bydlíte.Zatím pa
4. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,
tak dneska je parak uz ted rano.
My dneska odpo vyrazime do Hostic u Volyne, ja tam 25.vyroci Slunce seno, to ja muzu :grinning: :grinning: :grinning:
Tak kdybyste nevedely jaky program, je jeden typ :wink: :slight_smile:
4. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Any, nemáš číslo na Sandruš a Káťu? :wink:
4. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky hlásím návrat z pohotovosti chytli mě ty zpropadený záda tak jsem jela dostala jsem injekci a prášky mělo by to povolit pokud ne v uterý k obvodačce a prý rehabelitace :frowning2:
4. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak my program máme pojedeme z malým k mamině a brácha z Honzou budou makat na pergole :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
a já budu samozdřejmě odpočívat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já frčím. Zatím papa :wink:
4. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, cisla nemam, ale Ninus bude mit :slight_smile:
4. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
už jsme doma. Monitor dobrý, k porodu to zatím nevypadá, ale to může být najednou,takže
uvidíme. Ale i tak máme dost.Je tam zase dusno, tak jsem si musela dát studenou sprchu na palici
:grinning:
Jeli jsme ještě do písecký porodnice sepsat porodopis, tak už to mám hotový a nemusí mě pak zpodívat, až budu mít bolesti. :wink:
4. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooooj, Holky ja mela mega navstevu, nekdo zvoni,manza tam jde, prej nejaka navsteva, si rikam co je a ona leze chudak s brichem nahoru Eva!!! no kukala jsem jak blazen :grinning: :grinning: :grinning: mooooc prijemne prekvapeni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Evicko cepicky jsou moc krasne, obvod sedi ale jsou kratke :sweat_smile: :pensive: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: chtelo by to pridat skoro dva prouzky, moc me to mrzi, takovou praci sis s tim dala :confounded: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ale jsou tak krasny :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja ti zaplatim tu prizi. a nejde to tam nejak dodelat, aby to bylo hlubsi? Kacence moc slusi :dizzy_face: ji pak vyfotim.
4. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
eviku ja ji zkusim jeste vselijak ponatahovat, mozna kdybych ji namocila a ponatahovala tak bude dobra :sweat_smile:
4. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Káťo, určitě to přidat půjde. Ale budeš to muset zase asi po někom poslat. Já už se asi na ten srazík nedostanu, uvidíme. V úterý jedu na monitor, tak kdyby jste měli sraz, tak mi to tam můžete předat a já to předělám.
4. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
pak bych to zase nazpátek poslala po Aničce. To víš, to se dalo čekat. Nemám to opravdu na kom zkusit. :sweat_smile:
4. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ale fakt Kacence slusi, hrozne moc, jak sem ji to nasadila tak na me koukala a culila se jak opicka, to je prvne kdy dostala na hlavu cepicku a nervala, tak asi ta cepica Evi bude nejaka kouzelna :grinning:
4. črc 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi tak za tebou prijedu ja, vezmu auti a prijedu, ale musis me nejak navigovat, ale nevim kdy, jako ja mam cas porad, tak je mi to jedno. :slight_smile:
4. črc 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek