• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tady litaj blesky jako prase :confused: ale je uplne super vzduch a hrozne prijemne
4. črc 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, tak klidně přijeď, jestli chceš...chviličku bys tu počkala a já bych to opravdila, to je otázka půl hodinky.... :wink:
4. črc 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, pojedete do Strakonic, ze Strakonice kolem nemocnice pořád nahoru směr Blatná a přijedete do Sedlice, tak bych tě navigovala dál... :wink:
4. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo můžete na novou hospodu a směr Plzeň. Je to hned první město kam dojedete. :wink:
4. črc 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, to bych to spis vzala kolem ty nemocnice, bych fakt prijela, stejne venku prsi, bych vzala Kacenku a vyrazily bychom. vzala bych ti osahat plinky, neco bych privezla Davidkovi :slight_smile: a muzem ted nebo az zitra, jak se ti to hodi?
4. črc 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky venku počasí blázen my byli u maminy i z malým najednou se zatáhlo a začalo chcát a lítat blesky doma otevřené střešní okna tak si tam mamina nechala malého vallejí se u telky a my z Honzou a se psem mazali domu samozdřejmě jsem ložnici musela vytírat tak čekáme až přestane a pojedeme se pro toho našeho chlapáka :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pocasi uz me uplne stve, hic, dusno, pak blesky ... :rolling_eyes:
4. črc 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko napis mi tvoje tel cislo do IP
4. črc 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin nam kdyby naprselo do loznice, tak to mame v posteli, taky mame stresni okno. ty stresni okna tose taky pekne hnusne meje :rolling_eyes:
4. črc 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo na co je mejt když se přesně nekouká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

To máš pravdu já mytí oken nesnáším a k tomu ještě žehlení
4. črc 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zehleni o tom mi povidej, ja to stresni aspon dycky otru jen tak, kdyz to umyju poradne, vysrajdi se mi na to nejaky orel pomalu :rolling_eyes:
4. črc 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, tak zítra? Nám má přijet za hodinu návštěva, tak by se to možná hodila zítra, tedy jestli se to hodí tobě
4. črc 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi te vyhlizim :sunglasses:
4. črc 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo by fajn, kdyby jsi vzala Kačenku s sebou. Aspoň by se to hnedka zkusilo a vem klidně i manžu. :wink:
4. črc 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zitra, domluveno a v kolik? a napis mi to cislo - kvuli navigaci
4. črc 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo v kolik chceš. My budeme doma, nikam se nechystáme. Tak spíš jak se to hodí tobě, kvůli Kačence a tak. To číslo napíšu.... :wink:
4. črc 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacku vezmu urcite, manza by to neprezil, on je na tohle hroznej, ten pujde hrat tenis. :angry:
4. črc 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nejak po obede, mezi 13-14 hodinou :slight_smile:
4. črc 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, tak fajn, budeme se na vás těšit a rovnou to předěláme. :slight_smile:
4. črc 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě, říkám, jak se to hodí tobě, ty si diktuj :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
se tesim konecne vyrazim mezi lidi a trosku pokecame :grinning: skoda ze to nevyslo uz ted, ale uz je dost hodin, nezbychom se nachystali a tak, tak to bys pomalu rodila :grinning:
4. črc 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: děkuju za čísla :wink:
4. črc 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťa: no škoda.Má přijet právě ta návštěva v 6 :wink:
4. črc 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo a zkoušela jsi tu druhou čepičku, co mám pro Jůlinku? Je taky krátká? :angry: Jsem na sebe tak nasraná, že jsem jí udělala krátkou. :angry:
4. črc 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ká´to je hele co jsem objevila - sluší vám to tam http://strakonicky.denik.cz/miminka/st_20090507_mimina2.html
4. črc 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo je hele co jsem objevila - sluší vám to tam http://strakonicky.denik.cz/miminka/st_20090507_mimina2.html
4. črc 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééééé mě se to připíchlo dvakrát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé a oni se tam zobrazili všechny né ty a malá to je bordel :angry:
fakt že jo, jsou to kočandy. :wink:
Kačenky jsou na 7 fotce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek