Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
kvikvicek
4. črc 2009
tady litaj blesky jako prase =-) ale je uplne super vzduch a hrozne prijemne
evulebobule
4. črc 2009
Káťo, tak klidně přijeď, jestli chceš...chviličku bys tu počkala a já bych to opravdila, to je otázka půl hodinky.... 😉
evulebobule
4. črc 2009
Káťo, pojedete do Strakonic, ze Strakonice kolem nemocnice pořád nahoru směr Blatná a přijedete do Sedlice, tak bych tě navigovala dál... 😉
evulebobule
4. črc 2009
Nebo můžete na novou hospodu a směr Plzeň. Je to hned první město kam dojedete. 😉
kvikvicek
4. črc 2009
aha, to bych to spis vzala kolem ty nemocnice, bych fakt prijela, stejne venku prsi, bych vzala Kacenku a vyrazily bychom. vzala bych ti osahat plinky, neco bych privezla Davidkovi 🙂 a muzem ted nebo az zitra, jak se ti to hodi?
ninus81
4. črc 2009
ahojky holky venku počasí blázen my byli u maminy i z malým najednou se zatáhlo a začalo chcát a lítat blesky doma otevřené střešní okna tak si tam mamina nechala malého vallejí se u telky a my z Honzou a se psem mazali domu samozdřejmě jsem ložnici musela vytírat tak čekáme až přestane a pojedeme se pro toho našeho chlapáka 😃 😃 😃
kvikvicek
4. črc 2009
pocasi uz me uplne stve, hic, dusno, pak blesky ... 8-(
kvikvicek
4. črc 2009
Evicko napis mi tvoje tel cislo do IP
kvikvicek
4. črc 2009
Nin nam kdyby naprselo do loznice, tak to mame v posteli, taky mame stresni okno. ty stresni okna tose taky pekne hnusne meje 8-(
ninus81
4. črc 2009
Káťo na co je mejt když se přesně nekouká 😃 😃 😃 😃 😃

To máš pravdu já mytí oken nesnáším a k tomu ještě žehlení
kvikvicek
4. črc 2009
zehleni o tom mi povidej, ja to stresni aspon dycky otru jen tak, kdyz to umyju poradne, vysrajdi se mi na to nejaky orel pomalu 8-(
evulebobule
4. črc 2009
Káťo, tak zítra? Nám má přijet za hodinu návštěva, tak by se to možná hodila zítra, tedy jestli se to hodí tobě
kvikvicek
4. črc 2009
Evi te vyhlizim 😎
evulebobule
4. črc 2009
Bylo by fajn, kdyby jsi vzala Kačenku s sebou. Aspoň by se to hnedka zkusilo a vem klidně i manžu. 😉
kvikvicek
4. črc 2009
tak zitra, domluveno a v kolik? a napis mi to cislo - kvuli navigaci
evulebobule
4. črc 2009
káťo v kolik chceš. My budeme doma, nikam se nechystáme. Tak spíš jak se to hodí tobě, kvůli Kačence a tak. To číslo napíšu.... 😉
kvikvicek
4. črc 2009
Kacku vezmu urcite, manza by to neprezil, on je na tohle hroznej, ten pujde hrat tenis. ]-(
kvikvicek
4. črc 2009
tak nejak po obede, mezi 13-14 hodinou 🙂
evulebobule
4. črc 2009
Káťo, tak fajn, budeme se na vás těšit a rovnou to předěláme. 🙂
evulebobule
4. črc 2009
Určitě, říkám, jak se to hodí tobě, ty si diktuj 😃 😃
kvikvicek
4. črc 2009
se tesim konecne vyrazim mezi lidi a trosku pokecame 😃 skoda ze to nevyslo uz ted, ale uz je dost hodin, nezbychom se nachystali a tak, tak to bys pomalu rodila 😃
evulebobule
4. črc 2009
nin: děkuju za čísla 😉
evulebobule
4. črc 2009
káťa: no škoda.Má přijet právě ta návštěva v 6 😉
evulebobule
4. črc 2009
káťo a zkoušela jsi tu druhou čepičku, co mám pro Jůlinku? Je taky krátká? ]-( Jsem na sebe tak nasraná, že jsem jí udělala krátkou. ]-(
ninus81
4. črc 2009
Ká´to je hele co jsem objevila - sluší vám to tam http://strakonicky.denik.cz/miminka/st_20090507...
ninus81
4. črc 2009
Káťo je hele co jsem objevila - sluší vám to tam http://strakonicky.denik.cz/miminka/st_20090507...
ninus81
4. črc 2009
jéééééééééééé mě se to připíchlo dvakrát 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
4. črc 2009
jéé a oni se tam zobrazili všechny né ty a malá to je bordel ]-(
evulebobule
4. črc 2009
fakt že jo, jsou to kočandy. 😉
ninus81
4. črc 2009
Kačenky jsou na 7 fotce 😃 😃 😃 😃 😃