• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
ahojky holky,
ja na netu vubec jeste nebyla. spali jsme u ty mamky,eda prijel po 2, docela strizlivy,rano se mu ale nejak udelalo spatne a omdlel,tak ma narazenou celist :sweat_smile: :frowning2:. chudacek. jinak ted je zas venku,jeho bracha je dnes po rozchodu,tak utesuje.
endy v noci strasne chrapal,tak jsem se moc nevyspala a budil mi i julcu :angry: . tak jsem to odpoledne zabalila i s julcou a prospali 2 hodky. vzbudim se a venku takova divocina :sweat_smile: :grinning:

ninusko,fotky jsem uz videla,moc to tam holkam slusi :slight_smile:
4. črc 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem si přivezli miláčka a stihli jsme to jen tak tak :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja chtela jit s malou ven a asi uz dnes nepujdem :frowning2:
4. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorat ja tam mam asi tri bradyale jinak dobry :grinning:
4. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted jsem studovala knizku nezna naruc rodicu, to je fakt dost dobra knizka, co se tam clovek vsechno dozvi, me moc mrzi ze jsem ji nemela pred narozenim male, bych se vyvarovala spousty chyb,ketre pak mohou zpusobit vadne drzeni tela a tak, ja jsem i sama citila ze ji nedrzim dobre ze se to nelibi ani ji ani me. ted uz jsem chytrejsi.
4. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a poridila jsem si respektovat a byt respektovan, ma mi prijit pristi tyden jsem na to zvedava, hrozne to holky chvali, a pak je jeste koncept kontinua, ale tu kupovat nebudu, jedine ze by mi ji nekdo pujcil, prej taky zajimave cteni
4. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten koncept pojednava o intuici atd, abychom v peci o dite nevysilovali a nepodrizovali se ruznym dobovym metodam, ktere jsou doporucene atd, ze mame dat na svuj instinkt, jsou tam prej ruzne priklady atd, ale misty je to az sfanatizovane
4. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím já moc nejsem zastáncem těchle knížek ale může to být zajmavé čtení
4. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
v te nezne naruci rodicu autorka pise, jak je pro mimi dulezita perinka, ze se dneska deti navlikaji do rifli,noseny ve svisle poloze, jsou posazovany a staveny v dobe kdy na to nejsou pripravene a zrale...
4. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta nezna naruc je fakt dobra, zadne silene dlouhe cteny v bodech, obrazky dvd k tomu, oduvodneno proc ano, proc tak a ne jinak
4. črc 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to respektovan atd, to bude o vychove, jsem na to zvedava
4. črc 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus hele v televizi prd, tak si aspon poctu a treba sii z toho neco vezmu :slight_smile:
4. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to určitě tak kdyby jsi mě jí pak mohla třeba půjčit že bych si přečetla je spousta těchdle knížek a některé stojí za h.... :grinning:
4. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite pujcim :wink:
4. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
u na houkaji sireny, co se zas kde deje :unamused:
4. črc 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je šílená bouřka musí to být někde nad námi to jsou rány až nadskakuju
4. črc 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si holky predstavte, ani tomu nebudete verit, ale je ze mne slamena vdova :grinning: :grinning: :grinning:

byli jsme dnes v tech Hosticich, bylo tam siiiilene lidi, to se fakt nedalo, a vyhravali tam dechovky, tak jsme to obratili a jeli ke znamym do Strak na navstevu, a pak domu. Kluky hlidala babicka a deda, tak si je uzili
4. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko ne nekecej z tebe je taky někdy slaměná vdova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To já mezi ně zatím dneska nepatřím ale budu jí celý příští týden :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo :grinning: :grinning: :grinning: sama jsem z toho vykulena, ale prijel soused, tak ho prekecal :wink:
ale ten pristi tyden te nezavidim :frowning2: zase se na sebe budete moooc tesit

kdy dame ten srazik, uz se tesim, az se zase sejdeme :wink: :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem dneska taky slamena vdova,opet :angry:
4. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzdyt byl Eda vcera, ne?
4. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byl,dneska mel byt doma,ale volal mu bracha celej hotovej,ze se s pritelkyni rozesli,tak jestli by s nim eda na chvili nesel. tak ta chvile trva uz od peti a nakonec z nej prej vypadlo ze se jen pohadali a ze si mysli ze za 3 dny budou zas spolu :angry:
taky uz jsem edovi napsala,ze bud je na me jen protivnej a nebo pryc. ze me nebavi travit kazdy vikend,cely vikend vecery sama :frowning2:
4. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
tak my dneska byli u honzovo bratrance v plzni a pak jsme se jeli kouknout na zámek Kozel u Plzně,ale byl strašnej pařák tak jsme to rychle prošli a jeli domů,ale bylo to tam pěkný
tak Ani ještě že jsme do těch hoštic nejeli
4. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sel delat psychickou podporu, jo? :slight_smile:
A pres tyden je doma?

Petul, jo, jeste ze jste nejeli, mohli jste si akorat zaparit polku s valcikem :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srazík kdykoliv jen v tu středu nevím jak budeme stíhat jelikož jdeme na kontrolu

To mě povídej mě se vubec nechce být samotné doma,to bude nezvyk ty noce i kdy HONZA spi v loznici a ja s malym v pokojiku uz jen ten pocit ze tu snami je? no snad ukecam alespon maminu aby tu snami nejaky ten den byla.
Sandři já bych ho asi uškrtila
4. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any polka a valčík to je super nééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsme se učili v tanečních ale já tam moc pozor nedávala mě se zapolavali lejtka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sandři co testík?????????????????????????
4. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pres tyden byva doma :slight_smile:
testik v pohode :grinning: / :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
srazik kdykoliv :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to zatím ještě nedostala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, je to super, ale nikdo se mnou nechtel jit do kola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsme jeli

Je Sandri, testik, chtela jsem se te taky zeptat, tak to si rada, vid?

Tak aspon je pres tyden doma, a ma uz nejakou tu praci?
4. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek