• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Any kdybych to vědělatak bych tam jea s vámi a hodili by jsem bokem :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skoda, tak pristi rok :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pres tyden je vetsinou doma a nebo jsme spolu kdyz je hezky a da se sedet venku. ale stejne me to stve :frowning2:
ze je testik neg jsem moooooooooooooooooooc stastna,sla bych si jinak asi hodit masli :sweat_smile:
taky jsme do hostic chteli,ale nemeli jsme odvoz,kdyz jsem pak videla tu burinu,tak jsem byla rada :sweat_smile: :grinning:
4. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
co te stve? ze nema tu praci?
no, udelali jste dobre, ze jste nejeli, nedalo se kde zaparkovat, a pak ten plechmetal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
je mi smutno kdyz musim travit vecery sama :frowning2:. nereknu obcas,to je i clovek rad ze si odpocine. pise ze mu je smutno,ale je tam porad.
a ta prace me taky stve,nemuze nic sehnat a to se snazi. penez moc nemame a ty hospody taky stoji. vim,nenecha tam nikdy moc,ale kdyz se to secte,tak uz je to pekna suma kterou bych videla treba v necem jinym
4. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpátky. Návštěva odjela a mám vykecanou díru do hlavy :grinning: :grinning:
4. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata :slight_smile:

jo, Sandrus, tak to chapu, taky by me nebavilo byt vecery sama. A ty penize by me rozhodne mrzely, za to muze byt spousta veci pro Julinku.

Tak dneska slavime tatkovo narozky, takze grilovacka :wink: :slight_smile: snad vyjde pocasi, vcera to zase bylo neco
5. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky
Any ta že Taťkovy VŠE nejlpší :wink: :wink:

No já musím říct že enhle víkend je katastrofa včera ty záda a pohotovot a dneska se výjměčně vzbudím z oteklým okem a ječným zrnem :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: jsem jak ROCKY po zápase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hezkou neděli dneska tdy moc nebudu jeeme kmamině a pak budeme z Honzou spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: když ho budu mít celej týden pryč :pensive: :pensive:
5. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, dik :wink: :slight_smile: ja mu to povim

No prosim te, co to s tebou je, a zada uz dobry? To jecny zrno je pekny hnus, to jsem mela jednou, to bylo neco, tak at te to rychle odejde.
5. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Záda v pohodě injekce dost pomohla :slight_smile: :slight_smile: tomě povídej bolí to jako svina :angry: :angry:
5. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavá s čím se probudím zítra - no já bych brala dybych se probudila a měl o 20kilo méně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krásný pevny prsa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: louhý krásný vlasy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspon ty zada uz jsou ok, no to je neco, asi uz se podepisuje vek :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: me by stacilo o 20kg lehci :grinning: :grinning: :grinning: to by bylo super
5. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hned byh byla štastnější :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mažu vařit :slight_smile: :slight_smile:
5. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
co dneska kuchtis?
5. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any už se mě v trobě eče tenhle recept http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=37709 už ho dělám po 3 a strašně nám to chutná. Večer ještě budu vařit Honzovy aby měl sebou na Slovensko :wink: :wink:
5. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to vypada hooodne dobre, to bych taky mohla udelat, stehna mam, a bude to hotove hned :slight_smile:
5. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,nez doctu tak jen info :grinning:
dnes jsme vazili julcu a navazili 8,2 kg :sweat_smile:. takze za necely 3 tydny pribrala temer kilo :sweat_smile:. ja jeji vahu mela v roce :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš ty jóóóóóóóóóó 8,2 kg to je mazec náš hubenourek má jen 6kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kamarádka má 14měsíčního chlapečka a ten má 9kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sandruš ty snad místo mlíka máš salko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz i mamka poznala ze pribejva nejak moc :sweat_smile:. ale co,lepsi tlusta nez podvizivena :grinning:
dneska jsme byli v kaufu nakupovat a musela jsem ji celou dobu nest a kocar tlacit,me tak boleli ruce :grinning:

jo,v rosmannovi maji akci na pampers,balik za 299 kc a kdyz koupite dva,tak jeste sleva 56 kc :wink:
5. črc 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky tak my jsme dneska pozvaný na grilovačku,takže zachvíli vykoupu, nakrmim a přijde hlídat malýho babi

sandruš to snad ani neni možný ta váha julči :grinning: my jestli máme s bídou 6kg :sweat_smile:
5. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak si opět chytrý lidi našeho krásného chlapečka spletli z holčičkou :angry: :angry: :angry: :angry:
Byli jsme u maminy a přišla sousedka a prý jé to je krásná holčička, tak jí mamka řekla že když je modrej kočárek a malej je v modrém je to chlapeček. Prý ten náš drobeček má holčičí rysy
5. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak se po 3 dnech hlásíme na netu :slight_smile:
Byli jsme s Venouškem u našich,doma nás to moc nebaví,když jsme tu sami a tak jedeme radši pryč a to ještě 3 týdny minimálně,ach jo...

Nin a kam přesně jede Honza na Slovensko,že by se tam mohli potkat s manžou,ale ten je až dole u Maďarských hranic :frowning2:

Venoušek poslední 2 dny tak nádherně spinká celou noc,já jsem tak ráda,jsem nějaká utahaná,unavená a nejsem ve svý kůži.
5. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Sandrus, Julinka je teda kousek :slight_smile: :slight_smile: ale jak pises, lepsi takova, nez podvyzivena :wink:

Nin, ty lidi jsou fakt vtipny, jeste kocarek, budiz, ale kdyz je Honzicek v modrem a stejne reknou, ze to je krasna holcicka :grinning: :grinning: :grinning:

Zdeni, ani se nedivim, ja bych nas taky sbalila a jela k nasim, doma by me to samotnou nebavilo, a trochu bych se bala :slight_smile: bydlime na samote u pole :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme meli tu oslavu, tak to krasne vyslo, i pocasi se vydarilo, tak jsem takova spokojena :slight_smile: :slight_smile:
5. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Zdeni, jedou do centrlnío skladu do městečka Partizánská. Po slovensku budou rozvážet zbož a k Maďarským hranicím prý taky pojedou
5. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani kdybys viděla v jakých končinách bydlím já :grinning: pod námi jsou teda sousedi,vedle taky ale za námi pole a les :confused:

my jsme pozvaný zítra na grilovačku ke švagrovi,už se těším :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vedle nas jsou jen jedni chalupari, ale ti tam jezdi malo, a jeden opusteny barak, ale na druhou stranu je tak klid

grilovacky ty ja rada :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek