• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahojky :slight_smile: Evi tak jsme stastne s Kacenkou dojela, jela jsem preci jenom jeste do toho tesca, koupila tam pecivo, sobe nanukac, Kacence dva overalky letni a na cestu lopak do huby a jelo se dom :grinning: :grinning: :grinning: ted jdu ulozit Kacenku
5. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
loupak :grinning:
5. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kouk8m vsichni byi nebo jsou zvani na grilovacky no ja se budu muset taky nekam pozvat
5. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chce udelat hromadnou grilovacku :grinning:
5. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo naprosto dokonalej nápad ale kde????????? U nás není kde maximálně rozprostřít gril uprostřed náměstí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme na tom taky blbe, jedine pred barakem na chodniku :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je taky blbý místo stejně jako to náměstí :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to zije koukam :angry: jdu si lehnout k telce, boli me zaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem pořád načuhuju a je tu mrtvo jdu se taky natáhnout přece tu nebudu strašit sama samotinká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo,to je fajn, že jste dorazily v pořádku. A Kačenka je prostě dokonalá, manža se úplně rozplýval i potom, co jste odjely :wink:
5. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu chrnět, přeju všem dobrou noc.
5. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku jsem koukala, jak si sni povidal a tak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , nekteri chlapi na to nejsou :unamused: Urcite se Vasek hrozne na maleho tesi, se ted namlsal Kacenky a uz by chtel urcite aby byl Davidek venku :slight_smile:
6. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, asi tak. Když jste odjely, tak říkal, už aby tu byl Davídek a jak je Kačenka krásná.
Pošlu ti fotky s Kačenkou mailem jo? :wink:
6. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky to je pocas co?
uz koukam na nejake golfky,mate nekdo nejaky tip? chci aby se dali polohovat i zada. je jich takovy vyber,jsem v nich ztracena :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikde nikdo?
nerikejte ze vsichni jako ja chystate obed az ted :sweat_smile:
jsem vcera zapomnela vyndat rybu,tak jsme cekali az rozmrzne :grinning:
mozna kdybysme nespali do pul 11,tak uz jsme po obede :sweat_smile:

co ten srazik?
6. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak už jsem od 12 hod sirota Honzík odjel nabalila jsem mu řízky a karbanátky aby mě neumřel hlady a spoustu dalších dobrot :wink: :wink: :wink: ve 12:30 si tchýně s tchánem odvezli Rexe - na chalupu protože sním bych to tady nezvládla. My obědvali v 11hod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ted celý týden vařit nebudu až v pátek
6. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počasí humus chtěla jsem jít z malým ven tak snad zítra
Co ten sraz kdy bude zítra??????
6. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja pockam az prestane a vyrazime ven,kdyby jen kapkalo,tak my to nevadi
6. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš tyhle má známá a je snima spokojená http://www.slune-cz.cz/kocarek-chicco-liteway-2009/
koukám zrovna na golfky a jejich hrozný množství zaleží kolik do nich cheš investovat
6. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já uvidím malej ten usnul tak pak má papat okolo té 3hod tak možná bych šla na chvíli uvidím, musím se nějak zabavit aby mě to do pátku uteklo
6. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři a pozor většina golfek je do 15kg váhy dítěte a jedině Quinny Zapp jsou do 20kg - to jsou tyhle - http://www.slune-cz.cz/kocarek-quinny-zapp-2009/
6. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninus ja vim,ale cetla jsem ze jsou to pry nejaky normy, ze vyrobci nemuzou napsat nosnost vetsi nez 15 kg :sweat_smile:,ale ve skutecnosti vsechny uvezou vic
mnozstvi je jich strasne
jsem ochotna do nich investovat,myslim ze je docela vyuzijem,kdyz pojedem autem tak urcite a kdybych jela nekam busem nebo vlakem,tak taky
me se libi jane energy, ale vadi mi ze na to ze nejsou nejlevnejsi,tak nemaj v cene nanoznik :frowning2:
6. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to taky za chvíli budeš kupovat novou autosedačku do kolika je ta máš?????? Vím že některé jsou do 9kg
6. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to chicco se mi docela libi
u quinny mi vadi ze je docela tezky a nema kosiik. nebo jsem slepa :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24045246&tab=0 tyhle vypadají zajmavě ale nevím ty kolečka jestli nejsou moc malý
To učitě využijete je myslím dost jsou hodně skladný,to asi ta kára od firkonu není že jo???????
6. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš Quinny košík má červěně to tam píšou jen asi není vyfocený na tom kočárku - Kočárek Quinny Zapp 2009 + košík zdarma

V ceně kočárku je nákupní košík, sluneční stříška, pláštěnka, cestovní taška a adaptéry na autosedačku Maxi-Cosi.
6. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě přijde že zase Quinny je jeden z těch lehčích píšou tam nový ultralehký a váhu 8,8 kg
6. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale koukám že ty Chicco jsou o poznání lehčí
6. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že si tu píšu sama ze sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek