• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
koukala jsem na ten odkaz jak jsi hodila na mmb,tam pisou ze ten golfac ma jen 6 kg a kdyz jsem si to nasla pres seznam, tak tam pisou 8,2 kg :grinning:. ale je zajimavej

http://www.kasa.cz/baby/koupit/811841/golfky/esprit-speed-sun/
ten je taky zajimavej,ale plastovy kolecka,madlo se musi dokoupit :frowning2:
6. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukam ze ten quinny asi nejde polohovat :unamused:
6. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty espirit jsou taky pěkný mám pocit že quinny se polohuje
6. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čověče asi máš pravdu koukám na quinny asi nejde což mě přijde divný jdu hledat dál
6. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky venku hnusně to mě řekněte co všechny děláte?????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

CO SRAZÍK kdy teda bude?????????????????????
6. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme prave doobjedvali :grinning:. meli jsme lososa,byl vyborny :slight_smile:
nin,tak ja nevim ktery ty golfky :sweat_smile:
6. črc 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ty quinny asi ne když nejdou polohovat to je na hovno.
Jsou nějaké Quinny co polohovat jdou ale cena je okolo 12tisíc a co ty Hauck jak jsem házela odkaz
Já zase lovím nějakou cestovní postýlku je jich hrozně moc aby jsme mohli jezdit na chalupu, Sandři asi do té cestovní postýlky koupím obyč madraci vid - tu molitanovou
6. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo musím sse pochlubit Káťa přijela z Anglie nakoupila malýmu spoustu užasných hadříku brala velikost 6-9 a 9-12 ale uplně dokonalý hadříky (to aby byl na srazech frajer ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a užasnou teplákovku Reebok (bude to malej sportovec i když nevím po kom po mě určitě ne a po Honzovy tuplem) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a taky botičky na první krůčky úžasný Nike :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je doma nějak smutno když mám toho našho tátu pryč já vubec nevím co dělat ????? Malej zatím spinká a já tu čučím do notebooku jediná moje dněšní činnost :frowning2:
6. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je doma nějak smutno když mám toho našho tátu pryč já vubec nevím co dělat ????? Malej zatím spinká a já tu čučím do notebooku jediná moje dněšní činnost :frowning2: . Kdyby bylo hezky tak bych jela třeba k našim otravovat pěkně sednout pod pergolu ale v tomhle hnusným počasí by jsme tam zmrzli.
No musím se pochlubit miláček krásně spinkal od 20hod - 5.30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si tu píšu sama se sebou tak alespon budete mít co číst. :wink:
6. črc 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
HURÁ KáŤa se nudí a švagrová taky tak jedou za mnou HURÁ
Holky kdyby jste se některá v týdnu nudila - tak klidně zajedte :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
6. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko,ja nez julcu uspim,tak tady takove romany :grinning:
my pujdeme za chvili ven :slight_smile:
quinny nechci,moje podminka je aby to bylo polohovatelne. tak vubec nevim. zatim se mi libi esprit a ten hauck

matraci v postylce mam kokos,pohanka,ale my v tom denne spime,na nepravidelne spani myslim ze molitan staci :wink:
6. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to potřebujeme na nepravidelné spaní jen na tu chalupu takže asi ten molitan bude dostatečnej jinak v obou postýlkách mám kokos - pohanka
To víš já píšu rychle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: všema 10 už od školy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A miláček se budí už nepapáme každé 3hod ale sám si to prodlužuje na ty 4hod někdy 5hod
6. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je sikulka :wink:
6. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,ty prvni se mi libi,ale prijde mi to na golfky dost tezky :unamused: . maj 10 kg
6. črc 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak po nas chtej tu kopii rodneho listu ditete kvuli vyplaceni materske, kam se to na tu socialku nese, jaky dvere? tam kde porodny?
6. črc 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
San kolik maji vazit golfky?
6. črc 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, to je běhání co? Já když vidím, co mě všechno čeká oběhat, tak se hrozim :confounded: :astonished:
6. črc 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo ne ne tam jako porodné ne neseš to jak je finančák a policajti říká se tam tomu u třech trpaslíku a je to na Ohradě :wink: dvěře si nepamatuji ale dole sed ženská v takovej jako recepci a ona tě navede jako mě
6. črc 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus dik, musim se tam vydat, to zas bude sranda, potahnu malou v autosedacce, ane bo vyslu Jirina at se taky zapoji :angry:
6. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ono to vypada hruzostrasne ale neni to tak strasny, zjisti predem co je treba a vysli drahou polovicku akorat porodne musis vyridit ty
6. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, jojo nějak to zmáknem, musíme no, co jiného zbývá...
6. črc 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak co s tim srazem? abych vedela kvuli autu... a nepujdem na podskali? nebo mate abstak na kolouska?
6. črc 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bychom taky mohly zmenit misto, kambychom jeste mohly? holky?
6. črc 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek