• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
me tam ten rodny list nesl eda,tak nevim kam sel :slight_smile:

na podskali klidne muzem :slight_smile:

kato golfky, to je jedno kolik vazi,ale ja chci lehky. protoze golfky ktere maji 10 kg pro me nemaji vyznam kdyz sportak mi vazi 12 kg :wink:. ja bych si predstavovala nejaky co maji 6 kg a jdou polohovat dolehu. s tim ze kdybych jela v lete na chalupu za mamkou busem,tak bych s nima vyrazila uz letos. kdyz by tam julca lezela,tak by to nebyl problem a cestovani by bylo snazsi :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky,
tak jsme dneska vyrazili do zoo v Plzni, prosli jsme tam asi dva pavilony a zacal pekny cedak :slight_smile: :slight_smile: tak jsme tam chvili cekali, ale dest porad zesiloval, tak jsme museli jet zase domu. Uz me to pocasi fakt stve, clovek nemuze vytahnout paty z domu, aby nezmokl, a to to ma porad pokracovat tyhle buriny :angry: :angry:

Koukala jsem na ty golfky, tak nektery jsou fakt krasny, urcite to polohovani je dulezite. My nechame sportak co mame k tomu nasemu, je pekny i skladny na cesty.

Jinak na srazik se strasne tesim, ale tento tyden mohu jen ve stredu, to pojedu do Strak urcite, ale pokud bude jiny den neva, pripojim se pristi tyden :wink: :slight_smile:

Evi, jak je? Myslim na Tebe :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, dobrý, zatím se držíme. Aspoň ještě těch devět dní do toho prvního termínu.... :wink:

To počasí je fakt na prdel, už nás to taky nebaví a ty bouřky prožívám taky divoce, Davídek skotačí a málem se mi vyvalí bokem...
6. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se Davidkovi nedivim, je to fakt hnus... Jsem fakt zvedava, kdy se rozhodne za nami podivat :wink: :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, to já taky, ale doufám, že tam ještě vydrží. :grinning:
6. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jste byli v zoo s klukama? Jak se jim líbily zvířátka? :grinning:
6. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mohl by toho 15. :wink: :wink:

s klukama jsme nebyli, protoze bylo strasny horko, a prendavat je sem a tam, tak jsme je nechali u babci a dedy, a vzali jsme neter a synovce, ty meli radost, ze pojedou na vylet, a ono tohle :frowning2:
6. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jste Evi meli vcera peknou navstevu, manza uz se na Daviho asi moc tesi, co? kdyz to na tebe prijde, a on bude v praci, bude moci prijet?
6. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky
Any zrovna dneska jsem říkala že bych ráda jela do ZOO už jsem tam nebyla strašně dlouho
Evi vydržíš určitě :slight_smile: ty jo 38tt do toho jsem se já ani nedostala :grinning: :grinning: :grinning: já byla drzá a předbíhala jsem.
Tak Srazík klidně ve středu máme jít na tu kontrolu a kdyštak vyrazíme nějak dopoledne - holky já se na vás tak těším. Malej už mi spinká dneska usnul výjměčně ve své postýlce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mamina odjela před chvílí na noční a já jsem sama samotinká to je hroznej nezvyk :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani jojo návštěva se mu moc líbila, byl nadšenej. No uvidíme, jak bude moci přijet až to na mě
přijde, protože dělá v terénu, takže mám domluvenýho taťku.Ten snad bude moci odejít.

Tak výlet moc nevyšel co? to je fakt naprd. Počasí hnusný :angry:
6. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: ve středu, jestli to vydržíme začínáme 39. týden.
6. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to tak hrozně rychle letí já si pamatuju jak jsi psala na začátku když Sandruš založila tuhle kecací místnost že se budete snažit letos v léťe a buch ty letos v léťe rodíš :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: viď? to je hrůza, jak to letí. Jojo a původně to tak i bylo myšleno, protože jsme nepředpokládali, že se to povede hned napoprvé a pak už jsme to zkoušet nechtěli, až v létě. :grinning:
6. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vlastně 18.srpna v 9:23 oslavíme rok našich debat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: fakt jo? to taky tedy uteklo.A jak jsme se pěkně rozrostli co?
6. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu chrnět, jsem dneska nějaká ztahaná. Mějte se hezky a zítra papa. :wink:
6. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi papapapa a Dobrou noc
To tady budu zase sama samotinká :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis, Nin, jako kdybychom se nekdy domluvily, muzem vyrazit na celodenni vylet do zoo, ja jsem pro jakykoliv vylet :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Na srazik se taky moc tesim, az se uvidime, takze bychom mohly v tu stredu? to bych byla rada, nemela bych absenci :grinning:
6. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dobrou, ja pujdu dneska taky brzo, ale zatim to tu budu jistit :wink: :grinning:

Nin, tyden utece jako voda, a budete mit tatku doma, ale nezavidim, musi to byt divne, kdyz nejsi zvykla byt sama
6. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to nezvyk je to něco jiného než když jde na pivko to vím že přijde ale na tohle nejsem zvyklá skoro 3 roky jsme spolu každý den a noc
6. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko výlet beru mužeme vyrazit kamkoliv at už z dětičkama a drahejma polovičkama nebo bez nich
6. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že tady chcíp pes :frowning2: :frowning2: :frowning2: holky holky máte absence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No nic já jdu na cigárko a půjdu spát
6. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Nin, tak ja vcera uplne vytuhla u telky, proto jsem mela absenci :grinning: nejak me zmohl ten super vylet :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, jak teda zitra?
Dame ten srazik?
Ja bych ho dala :wink: :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem pro srazik :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
super :slight_smile:

a kde? ja bych klidne dala kolouska, pokud by vam to nevadilo, pac zase pojedu od segry, tak budu vyprochazkovana az az :grinning: :grinning:
ale pokud ne, tak se prizbusobim :wink:
7. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek, ja jsem taky pro stredu :slight_smile: a nepujdem spis na podskali? ja vim ten kolousek :grinning: :grinning: :grinning: me to tam prijde u kolouska hrozne malinkaty :sweat_smile:
7. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako me je to jedno. ja tam jdu kvuli vam :sunglasses:
7. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já nebudu mít zítra k dispozici auto :cry: ,takže se bohužel nezúčastnim a k Aničce se do auta všichni nenaskládáme,tak snad příště

ninus tak mi ten fusak a pláštěnku pošli prosím po Aničce,díky
7. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě volala mamka po jezem se něco děje policajti, záchranka hasiči a prý převrácený gumový člun a čumilů okolo jak nasrano jako kdyby to byla nějaká estráda, uplně mě mrazí a já si říkala co se děje že houkali hasiči
7. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už vím co se stalo - nějaký 3 blbci sjíždeli na raftu jez na podskalí (to je nápad) :frowning2: a převrátili se dva znich prý ted oživujou a jednoho nemůžou najít vubec ted už letěl i zachranej vrtulník mě uplně mrazí. Na řece plavou po proudu pádla a jejich věci
7. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek