• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky!
Nin to je síla, všude tolik vody a oni do ní ještě lezou.Snad to dobře dopadne :unamused:

Tak sem vás včera dočítala a než sem stihla napsat, přijela tchýně na návštěvu.Ona si vůbec teď umí vybrat blbou chvíli :unamused:
A teď tu nikdo asi není :frowning2: Julinka špinká, tak se půjdu slunit, dokud sluníčko svítí. Letos sem ještě bílá a ředitelka vápenky :grinning: :grinning:
Je ale ještě musím říct, že se mi strašně líbí háčkované čepičky, chtěla sem ji malé na vítání,ale nesehnala.. škoda že sem to nevěděla dřív, že tu máme takovou šikulku.. I tak bych si ji ještě moc přála :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: není problém, povídej poroučej :grinning:

nin: to je hrůza co se tam děje, to je fakt nápad :confounded:
7. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,ja byla jeden z cumilu :sweat_smile:
nicmene po tom mrtvym patraji jeste ted :frowning2:
i hasici tam skoro zustali :pensive: . a to jen proto ze vodaci chteli zamachrovat ze to sjedou :pensive:
7. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozny, blbci jedni, reka rozvodnena a oni tam lezou... to jestli ho nenajdou tak nam priplave mrtvola do Stekne :confounded: uz se to stalo...
7. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme byli s malou na kontrole, ve stredu pristi tyden jedeme do Ostravy tak at vim ze je vse v pohoa stejne jsme meli jit na kontrolu, jsem mela strach ze nas budou ockovat, kdybych tam sla pristi pondeli a pak jet takovou dalku, co kdyby reakce, ockovat nas budou az po 10.srpnu takze dobry a mame 6370g :grinning:
7. črc 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v kolik bude zitra slezina? kdyz to bude moc odpoledne se bojim ze bude nejaka burina, dycky dopoledne hezky a odpo prsi
7. črc 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma z monitoru, vše je OK a v klidu. :wink:
7. črc 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo, koupila jsem si tu něžnou náruč rodičů, mám šílenou radost, mám co číst :grinning:
7. črc 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to dobre Evi, ze je vse ok.. Ta čepička by se mi líbila bílá a růžová. Potřebuješ asi obvod hlavičky - ten nám teď měřila dr :slight_smile: 37 a ještě něco?Nechci tě ale nijak otravovat, jen když by ses nudila, tak budu stášně ráda :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
kvitecek - my jdem na očkování až 13.8. - to bude akorát po dovče. tak si pak povíme, jak to ty naše berušky budou snášet.. :confused:
7. črc 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak slezinu vám závidím.Klokánka na cestování mám, včera sme ho zkoušeli - jen na chvíli a beruška byla hrozně splavená, bylo jí v něm vedro :frowning2: A jak to holky děláte s kojením? To jako na veřejnosti? To já se stydim. Potřebovala sem nakojit v Písku a půl hodiny sem kroužila po parku, kde bych se ukryla, všude byli ale lidi, tak mě nakonec zachránila kámoška, krmila sem u ní v kanceláři :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: ráda to pro tebe udělám, baví mě to tak nebude problém. Takže chceš jednu růžovou a jednu bílou?
Kdyžtak zkus sehnat někde jaký odstín té růžové by se ti hodil jo?Nebo to necháš na mém výběru?
7. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechám to na tobě, abych nevybrala špatný matroš.Radši bych světle růžovou :slight_smile: odkud že jsi? z Blatné?
7. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: kousek od Blatné.A odkud jsi tedy přesně ty? jaksi taksi jsem si to nezapamatovala :grinning:
7. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z Mirotic.. Kam kousek? Trošku to tam znám, jezdíme tudy do Plzně.
7. črc 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak ses ptala ano, prosím jednu bílou a jednu růžovou - zatím :wink: sem tu trošku jak na trní, manža leze po střeše a dělá plechování okolo arkýře, tak mám o něj docela strach. Sama se bojim výšek a tohle je 10m :frowning2:
7. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sedlice :grinning:
tak z Mirotic, to je kousíček. Bílou jsem schopná udělat snad včas, ale tu růžovou musím někde koupit.
Až se někdam dostanu jo?
7. črc 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, v pohodě.Tak to je fakt kousík :grinning: Našla sem tu teď i inzerát na čepičky, není náhodou tvůj? :grinning:
7. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: nene. :wink:
7. črc 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Evi máš nějaké fotky vzorů? V albíčku se mi líbí č.22, ale kytičky by byly taky hezký, ty tam pro Davídka nemáš :grinning:
7. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát nevím, do kdy to bude schopná udělat. Teď dodělávám svetříček pro Davídka a pak mám ještě něco rozdělané.
7. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: zatím ne, ještě jsem jich tolik neudělala. :wink:
7. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na vítání už to nestihnu :frowning2: tak to vážně nechvátá.. Snad do zimy? :slight_smile:
7. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: no to určitě jo, já myslela, že to chceš třeba do týdne :grinning:
7. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda to je hodin, malá už pobrekává, jdem koupat, papkat a spinkat.. Pak přijde ségra, takže už dnes nepřijdu. Zatím papa a předem díky Evi!
7. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: zatím není zač. Papa :wink:
7. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

já na srazíku budu opět chybět,bohužel nám to nevyjde až do konce července,i když nemáme tátu doma a můžem jezdit kam chceme tak mám naplánováno toho tolik že to ani nestihnu

kvikvicek já taky ve středu razím směr Ostrava, ale z dálnice budu sjíždět dřív, už před Novým Jičínem :slight_smile:

o tom co se stalo na jezu jsem slyšela už v 13 hod. na rádiu, mluvili o tom všude, jsou to vodáci ze Sušice a nejhorší je že tam zůstal 23 letej kluk, je mi ho líto :pensive:

já nevím poslední dobou co s venoušem,on je snad hyperaktivní :astonished: já už tady padám na hubu a on pořád nechce spát a furt lítá a řve a není k zastavení, jsem ráda že se v poledne nají,ale všechno jinak dělá za běhu, všude bordel a on z toho má radost :frowning2: navíc už začíná mluvit,takže se docela bavím, pořád chodí na zavařený okurky a vždycky přinese celou flašku a řekne "dej kujku" :grinning:
7. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni tak to je dobry to dej kujku :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zensky v kolik to zejtra bude? jinakmi manza bere auto a jsem v riti :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on toho umí víc,fakt se někdy bavím :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek