Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
zuzankast.
7. črc 2009
Ahojky!
Nin to je síla, všude tolik vody a oni do ní ještě lezou.Snad to dobře dopadne :-|

Tak sem vás včera dočítala a než sem stihla napsat, přijela tchýně na návštěvu.Ona si vůbec teď umí vybrat blbou chvíli :-|
A teď tu nikdo asi není 😞 Julinka špinká, tak se půjdu slunit, dokud sluníčko svítí. Letos sem ještě bílá a ředitelka vápenky 😃 😃
Je ale ještě musím říct, že se mi strašně líbí háčkované čepičky, chtěla sem ji malé na vítání,ale nesehnala.. škoda že sem to nevěděla dřív, že tu máme takovou šikulku.. I tak bych si ji ještě moc přála :-N
evulebobule
7. črc 2009
zuzi: není problém, povídej poroučej 😃

nin: to je hrůza co se tam děje, to je fakt nápad :-S
evulebobule
7. črc 2009
koukám, že o tom píšou i na seznamu.

http://www.novinky.cz/krimi/173096-ve-strakonic...
sayastautor
7. črc 2009
nin,ja byla jeden z cumilu :-N
nicmene po tom mrtvym patraji jeste ted 😞
i hasici tam skoro zustali |-| . a to jen proto ze vodaci chteli zamachrovat ze to sjedou |-|
kvikvicek
7. črc 2009
to je hrozny, blbci jedni, reka rozvodnena a oni tam lezou... to jestli ho nenajdou tak nam priplave mrtvola do Stekne :-S uz se to stalo...
kvikvicek
7. črc 2009
jsme byli s malou na kontrole, ve stredu pristi tyden jedeme do Ostravy tak at vim ze je vse v pohoa stejne jsme meli jit na kontrolu, jsem mela strach ze nas budou ockovat, kdybych tam sla pristi pondeli a pak jet takovou dalku, co kdyby reakce, ockovat nas budou az po 10.srpnu takze dobry a mame 6370g 😃
kvikvicek
7. črc 2009
Holky v kolik bude zitra slezina? kdyz to bude moc odpoledne se bojim ze bude nejaka burina, dycky dopoledne hezky a odpo prsi
evulebobule
7. črc 2009
tak jsem doma z monitoru, vše je OK a v klidu. 😉
evulebobule
7. črc 2009
káťo, koupila jsem si tu něžnou náruč rodičů, mám šílenou radost, mám co číst 😃
zuzankast.
7. črc 2009
to dobre Evi, ze je vse ok.. Ta čepička by se mi líbila bílá a růžová. Potřebuješ asi obvod hlavičky - ten nám teď měřila dr 🙂 37 a ještě něco?Nechci tě ale nijak otravovat, jen když by ses nudila, tak budu stášně ráda 🙂 🙂 😃
kvitecek - my jdem na očkování až 13.8. - to bude akorát po dovče. tak si pak povíme, jak to ty naše berušky budou snášet.. =-)
zuzankast.
7. črc 2009
Jinak slezinu vám závidím.Klokánka na cestování mám, včera sme ho zkoušeli - jen na chvíli a beruška byla hrozně splavená, bylo jí v něm vedro 😞 A jak to holky děláte s kojením? To jako na veřejnosti? To já se stydim. Potřebovala sem nakojit v Písku a půl hodiny sem kroužila po parku, kde bych se ukryla, všude byli ale lidi, tak mě nakonec zachránila kámoška, krmila sem u ní v kanceláři 😃 😃
evulebobule
7. črc 2009
zuzi: ráda to pro tebe udělám, baví mě to tak nebude problém. Takže chceš jednu růžovou a jednu bílou?
Kdyžtak zkus sehnat někde jaký odstín té růžové by se ti hodil jo?Nebo to necháš na mém výběru?
zuzankast.
7. črc 2009
nechám to na tobě, abych nevybrala špatný matroš.Radši bych světle růžovou 🙂 odkud že jsi? z Blatné?
evulebobule
7. črc 2009
zuzi: kousek od Blatné.A odkud jsi tedy přesně ty? jaksi taksi jsem si to nezapamatovala 😃
zuzankast.
7. črc 2009
Z Mirotic.. Kam kousek? Trošku to tam znám, jezdíme tudy do Plzně.
zuzankast.
7. črc 2009
A jak ses ptala ano, prosím jednu bílou a jednu růžovou - zatím 😉 sem tu trošku jak na trní, manža leze po střeše a dělá plechování okolo arkýře, tak mám o něj docela strach. Sama se bojim výšek a tohle je 10m 😞
evulebobule
7. črc 2009
Sedlice 😃
tak z Mirotic, to je kousíček. Bílou jsem schopná udělat snad včas, ale tu růžovou musím někde koupit.
Až se někdam dostanu jo?
zuzankast.
7. črc 2009
Jasně, v pohodě.Tak to je fakt kousík 😃 Našla sem tu teď i inzerát na čepičky, není náhodou tvůj? 😃
evulebobule
7. črc 2009
zuzi: nene. 😉
zuzankast.
7. črc 2009
a Evi máš nějaké fotky vzorů? V albíčku se mi líbí č.22, ale kytičky by byly taky hezký, ty tam pro Davídka nemáš 😃
evulebobule
7. črc 2009
akorát nevím, do kdy to bude schopná udělat. Teď dodělávám svetříček pro Davídka a pak mám ještě něco rozdělané.
evulebobule
7. črc 2009
zuzi: zatím ne, ještě jsem jich tolik neudělala. 😉
zuzankast.
7. črc 2009
Na vítání už to nestihnu 😞 tak to vážně nechvátá.. Snad do zimy? 🙂
evulebobule
7. črc 2009
zuzi: no to určitě jo, já myslela, že to chceš třeba do týdne 😃
zuzankast.
7. črc 2009
Jejda to je hodin, malá už pobrekává, jdem koupat, papkat a spinkat.. Pak přijde ségra, takže už dnes nepřijdu. Zatím papa a předem díky Evi!
evulebobule
7. črc 2009
zuzi: zatím není zač. Papa 😉
mikesova25
7. črc 2009
ahoj holky 🙂

já na srazíku budu opět chybět,bohužel nám to nevyjde až do konce července,i když nemáme tátu doma a můžem jezdit kam chceme tak mám naplánováno toho tolik že to ani nestihnu

kvikvicek já taky ve středu razím směr Ostrava, ale z dálnice budu sjíždět dřív, už před Novým Jičínem 🙂

o tom co se stalo na jezu jsem slyšela už v 13 hod. na rádiu, mluvili o tom všude, jsou to vodáci ze Sušice a nejhorší je že tam zůstal 23 letej kluk, je mi ho líto |-|

já nevím poslední dobou co s venoušem,on je snad hyperaktivní :-o já už tady padám na hubu a on pořád nechce spát a furt lítá a řve a není k zastavení, jsem ráda že se v poledne nají,ale všechno jinak dělá za běhu, všude bordel a on z toho má radost 😞 navíc už začíná mluvit,takže se docela bavím, pořád chodí na zavařený okurky a vždycky přinese celou flašku a řekne "dej kujku" 😃
kvikvicek
7. črc 2009
zdeni tak to je dobry to dej kujku 😃 😃 😃
kvikvicek
7. črc 2009
tak zensky v kolik to zejtra bude? jinakmi manza bere auto a jsem v riti :-N
mikesova25
7. črc 2009
no on toho umí víc,fakt se někdy bavím :-N

Začni psát odpověď...

Odešli