• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
Zdeni, nehazej flintu do zita, treba si to manza za chvili rozmysli :wink:
Manza ten uz druhy nechce. ja bych i jo, ale asi ne driv jak za 6 let. I kdyz, popovidame si po porodu :grinning:. myslim ze budu rada za to ze mam aspon jedno :grinning:
a kocarky budou zas jiny,lepsi a dokonalejsi :wink:
5. únor 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: když jde o druhý, tak mi to taky hrozně utíká, ale co se týče mně,tak se to vleče.
Holky, je možný, abych už cítila pohyby? V neděli začínám 17 tt. Dneska jsem měla takové lochtání v bříšku, něco jako bublinky. A zrovna při hodině. :grinning:
5. únor 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jj to jsou začátky,napřed lochtání a pak to budou pořádný kopance
5. únor 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jak se máte??? Já jsem už pár dní pěkně protivná, vzteklá - nic mě nebaví no prostě jsem na zabití :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: V noci se mi špatně spí protože malej se rozhodl hrát snad první ligu v kopanej, takže se ráno budím totálně nevyspala a bolí mě uplně všechno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ve středu jdu na UTZ tak jsem zvědavá jak malej vyrostl a kolik váží no snad mě to řekne
5. únor 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evco,urcite :wink:. ja prvni pohyby pocitila strasne brzo,uz ve 12. tt. ale to bylo jen malokdy. a ted,ted uz to chvilema az zaboli kdyz se potvurka trefi :grinning:
Nin,a to co popisujes znam. ja mam posledni tyden uplne kritickej :sweat_smile: . jsem protivna sama sobe. Brisko mi vadi, nemuzu uz si pomalu ani natahnout puncochy, nemuzu dychat, strasne me pali zaha, chodim curat snad tisickrat denne (manza se smeje ze toaletak snad jim, jak mizi :sweat_smile: ). a ze bych se poradne vyspala? Co to je? to neznam :unamused: . Takze na to ze cely tehu doted byla parada, tak uz toho mam dost. I mamka uz se mi smeje kdyz za ni prijdu, copak se ji to dokutalelo :sweat_smile: :grinning: :grinning:
me by mel delat utz v utery,tak bych byla docela zvedava :slight_smile:
5. únor 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: jojo je to takový lochtání, strašně legrační. :grinning:

sayast: tak snad to ono je, cítím to hlavně, když jsem v klidu. Když si sednu nebo lehnu. :wink:
5. únor 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco, tak ses dockala :slight_smile:. pockej az to budou poradne rany :grinning:

tak ja jsem ode dneska na materske, to to uteklo ...
6. únor 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: to se tedy těším, i když to asi nebude kolikrát příjemné, ale stejně.
6. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak po 3 hodinovém pokusu usnout a převalování se jsem spánek vzdala. Dokáže mě rozčílit i to že přítel vedle slastně oddechuje a já čučím do tmy a to ani nemluvím o tom že malej v tom břiše dneska sakra vyvádí. Já už se tak těším na porod :grinning: :grinning:
7. únor 2009 ve 02:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: tak to je k naštvání viď? Tohle znám, jsem vždycky úplně zoufalá.

Holky, normálně už nemůžu spát na zádech, nedělá mi to dobře, v noci když se náhodou převalím na záda, tak mě bříško bolí. Měli jste to některá taky?
7. únor 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, to znam :grinning:

Evco, ja teda musim rict ze ja na zadech strasne rada lezim jeste ted, ale malej se to nelibi a vzdycky me kope do zeber. ale jinak ja zada jeste muzu :slight_smile:

Jinak dneska jsme s manzou byli na prohlidce porodnich salu a to jsem si uvedomila, ze ted uz opravdu jdeme do finale. ted uz nas ceka jen ten porod. Jinak porodnice tady opravdu krasna :slight_smile:.
A uz taky mame komplet postylku i s matraci. uz nam tam chybi jen to miminko :slight_smile:
a taky uz jsem konecne zabalila tasku do porodnice, pro jistotu :sunglasses:
7. únor 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: jojo je to finále. Hlavně aby vše dobře dopadlo. To tady budeš první mamina viď?
Já na zádech taky moc ráda spala. Ale teď to nějak nejde. :unamused:
7. únor 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, ja prvni a po me jsou v dubnu Katka s Nin a pak ty :sunglasses:
dneska jsem si sla zmenit tarif do O2 a odesli jsme s manzou s novyma telefonama :grinning:. tak jsme si aspon udelali radost, myslim ze pak uz by se nam to jentak nepodarilo :slight_smile:. a taky jsme malickej koupili 2 baliky plinek :slight_smile:
a copak delate vy? to vypada ze jsme tu s Evcou sami :grinning:
8. únor 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám týden snažení za sebou, vůbec nevím na čem jsem a taaak moc bych to chtěla vědět... ovu byla asi ve středu. Pořád mám takový divný pocity, píchá mě v břiše, někdy jakoby kolem vaječníků a někdy docela takový bodavý bolesti uprostřed a taky mi začlo bolet v kříži. Nevím, jestli si to všechno nevsugeruju, i když ta bolest je někdy opravdu velká. Při ovu mi bolelo břicho tak nějak normálně jako vždy. Jak jste na tom byly vy na úplným začátku? Vím, že by asi byla velká náhoda, kdyby se nám to povedlo napoprvý, ale kéž by...no, snažili jsme se celkem dost, ze začátku denně, pak obden a pokračujeme stále, co kdyby...
8. únor 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilco, moc neporadim. jelikoz jsem si nehlidala ovulku a nechali tomu jen volny prubeh, tak my vubec nevedeli kdy by k tomu oplodneni mohlo dojit. Ja na sobe priznaky pocitila par dni pred tim nez mela prijit MS, ale testovala jsem az po tydennim zpozdeni :slight_smile:. driv jsem tomu nevenovala pozornost ani nehlidala.
Tak nevim jestli jsem ti poradila :sweat_smile: :grinning:
8. únor 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já myslim, že už to radši nebudu řešit, počkám 14 dní a uvidím... :dizzy_face:
8. únor 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
budu moc drzet palce aby tam byli //
8. únor 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: to jste si nadělili hezké dárečky, ale je to dobře, člověk si občas potřebuje udělat radost a udělali jste radost i holčičce a koupili jste jí plínky.

ilona: já si měřila bazální teplotu a ovulku bych poznala i bez měření. Ale když jsme se začali snažit, tak jsem se spíš smiřovala s tím, že to bude trvat delší dobu,nějak jsem to tedy neřešila a pak jsem byla moc ráda, když jsem zjistila, že se to povedlo hned první měsíc.
Snaž se na to moc nemyslet, to je to nejlepší, co ti můžu poradit.
8. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky zeny :slight_smile: hlasim, ze ziju, boli me v krku jako prase, polehavam, mala hezky kopka, v noci se vyspim, zatim. Zitra jdeme na kontrolu, budou nam brat krev, a udelaji nam ultrazvuk, tak se tesim, jduhned rano na 8:30 tak snad tam nebudu cekat, kdyz ordinujou od 8. Minule jsem tam cekala dve hodiny :frowning2: O vikendu k nam do vsi prijela pani s vecma ze sekace, tak jsme se v tom s mistnima zenskyma hrabaly :grinning: Koupila jsem krasne oblecky, vsechno od nextu za 25 kc kus, nebo 55kc kus, ale nakupovala jsem vetsi veci, tak na 6-9 mesicu, malych hadriku mame dost. Uz taky mam vsechno vyprany a asi tak pulku vyzehlenou. Chci to mit z krku dokud se jeste hybu, uz ted to neni zadna slava :slight_smile: A taky jsme dali dokupy detsky pokojicek, vymalovano bylo, tak jsme koupili koberec, ten uz je polozeny, povesili jsme zaclonu, tenhle tyden mi prijde lustr... ale vic to resit nebudem, nabytek a obrazky,policky, to zacneme porizovat az bude mala vetsi.
Ilonce preju at jsou brzy na testu ty dve vysnene :slight_smile: :dizzy_face: Ninus, ty se drz, lez a ani se nehybej, povoleno maximalne dejchat :grinning: :slight_smile: Evul,gratuluji k dobrym vysledkum. A Sandri, na Tebe myslim, jestli uz nahodou nerodis, uz sem na tu vasi malou bobinku zvedava :dizzy_face: tak holky , jdu se zase valet, papa
9. únor 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: tak to máte všechno připraveno viď? Malá už se taky může narodit. Tak ať tě ta choroba brzy pustí.
9. únor 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslusne hlasim :slight_smile: jsme hlavickou dolu, a mame 1764g, termin zmenen na 12.4. Miminko je zdrave jako rybicka :sunglasses:
10. únor 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: tak to je super, že je vše v pořádku. :wink:
10. únor 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kato, tak super :slight_smile:
ja taky hlasim vysledky dnesni kontroly. pan dr. me privital vetou tak jste vydrzela? :grinning:. tak jsem mu rekla ze nakazal vydrzet,tak jsem vydrzela :grinning:. nicmene kontrola dopadla super. monitor ukazkovy, mala stale hlavou dolu, nenaleha (jeste je vysoko), krev vysla taky na jednicku. pry mam na zdravotnici krasne a ukazkove tehotenstvi, az je to nezvykle :grinning:. dalsi kontrola za 14 dni, i s monitorem a ultrazvukem :slight_smile:.
taky tam byla ukazat jedna pani svoji holcicku ktera se narodila o 2 mesice driv s vahou 1800 g, ted pres 3 kg, no, uplne uzasny. nemuzu se dockat az takhle budu mit malickou :dizzy_face:
10. únor 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a dneska jsem se nadherne vyspala, to bude asi tim uplnkem :grinning:
10. únor 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky mě kontrola a UTZ čekají zítra tak už se těším a vypadá to že i přítel bude mít volno tak vyrazí snámi. Zatím je mi celkem ok, poctivě beru předepsané prášky, jen to spaní je stále nějak na ho... :frowning2: v noci chodím spát tak ve 2 - 3 ráno a budím se v osm a přijde mě že jsem vyspalá. My už taky máme téměř dokončený pokojíček - o víkendu se malovalo, příští týden mě přijdou vyčistit koberec ( sice v tom pokoji nikdo nepřebýval ale at je čistounký) no a příští víkend chci postavit postýlku.
Věcičky mě pere mamina :grinning: a díky bohu i žehlí - máme jich taky pořádnou hromadu :slight_smile:
Jinak dneska nastupovala do nemocnice moje sestra - nedaří se jim otěhotnět tak jí zítra budou dělat laparoskopii a pak když se do 3 m nepovede čeká je umělý oplodnění
10. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky,

sayast: tak super, že vše dopadlo v pořádku. Už se těším, až se malá narodí a hlavně na fotky.

ninus: s tím spaním je to naprd. Já se taky docela často budím a přemýšlím, jestli mám vylézt či co.
Ať to sestře dopadne dobře
10. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, tak at to ma segra v poradku :wink:

a to ja se v noci taky budim a nemuzu najit polohu a chodim asi 3x curat, ale pohoda je v tom, ze jsem dnes v noci dokazala celkem rychle znovu zabrat :slight_smile:

vecicky jsem si chystala prubezne.Ze jsem treba vyprala jednu varku,vyzehlila a behem dalsiho tydne dalsi. takze jsem toho vubec nemela moc najednou :slight_smile:. doporucuju :slight_smile:

taky se tesim az porodim :grinning:. ten pupek mi dava zabrat a ty kila na me uz jsou taky moc :angry: :grinning:
10. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Sandrus a cekala si dneska na kontrole dlouho? Ja jsem sla na osmou, tak tam nikdo nebyl, takze pohoda.A ptala jsem se dneska Kresni, jestli vidi pohlavi,rikal, ze na to nema tu spravnou sondu, takze to radsi nerika, ale uz se prej stalo, ze se v Budejkach spletli, ja mam doma kopice ruzovych haderek, me trefi, ale budem radi i za zdraveho chlapecka, ty jo, to by bylo prekvapko :grinning:
10. únor 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne ne, byla jsem domluvena se sestrickou ze kdyz jdu na monitor, tak ze zatukam aby me mohla hnedka napojit :slight_smile:

taky jsem slysela ze se v budejkach pletou, ale starej Cutka pry kdyz to nevidi 100% tak to nerika. rekne treba ze to vidi jen na 80% a tak. a nas videl krasne,i my jsme to videli, tak jsme klidny. i kdyz nas vsichni strasi :grinning:
Jinak ja mam obleceni dost i neutralniho, tak by to nebyl zas takovej problem. Hlavne ze bude miminko zdrave :slight_smile:.
Taky Kresna rikal, ze ted uz jsme za vodou a muzu rodit kdykoliv a bude to bez komplikaci pro malou :slight_smile:.tak jsem klidna.
10. únor 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem po kontrole. Vše v pořádku. Mimčo kopalo, mrskalo ručičkama a nožičkama a nechtělo se nechat vyfotit. Naštěstí se na sekundu zastavilo, tak ho pan doktor blejsknul. Fotku s popisky kdyžtak dodám zítra.
Mimčo mám prý strašně dlouhé ruce a nohy, to má prý po mně.
27.2. jedeme na podrobný ultrazvuk do Českých Budějovic, kde nám prý budou ukazovat průtok okysličené krve, jsem na to zvědavá
10. únor 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek