• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak zitra by se mi to hodilo zase okolo te 13h, to budeme akorat po papani, a nez sjedu dolu :slight_smile:

a kdo se teda holky zucastnite??
7. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja urcite, pokud nebude prset :unamused: jako blazen
7. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlasi oblacno, sem tam nejaka prehanka, takze by to slo :wink: :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
se tesim az zase budeme drbat , takteda v jednu u Bati nebo na podskali? rozhodnete to nekdo
7. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala uz mi spinka, tak jsem chrabla bordel a jdu jeste umejt nadobi :rolling_eyes:

Evi,jsem vcera nasla na netu rucniprace.cz jak hackovat, navod pro uplne blbce :grinning: tak uz umim kratky sloupky dlouhy sloupky pak dokonce pulsloupky a dvakrat a trikrat nahazovane oko, zkousela jsem i to cosmi ukazovala, tech sedm ocek a pak je jakovy obhackovat - pichnout do stredu a nahodit atd, to mi taky jde, tak muzes poslat ten navod,to zkusim, pac nevim jak dal, jak zitra budu na srazu jdu kupit haceka prizi a budu trenovat, mozna vytrenuju nejakou tu capicku :grinning: obvod hlavicky uz mame 40,5. Ta knizka se ti bude urcite libit,hezke poctenicko :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v 1h u Bati, jo? :slight_smile:

a tam se rozhodneme co dal, podle pocasi
7. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, Kato, tak taky rozjedes hackovani? :slight_smile:
na tyhle rucni prace jsem hrozna :sweat_smile: jsem rada, ze prisiju knoflik :grinning:
7. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ono to fakt neni tezky to hackovani, ja kdysi delala jen kratky sloupky a jak to delas porad dokolecka tak se nejak chytnes :wink:
7. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre v jednu u BATI a pak pujdem znasilnit Kolouska :grinning:
7. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nevím ale my asi nebudeme stíhat ohledně papání malej papá cca 13hod - 13:30
a před tím jedeme na tu kontrolu tak fakt nevím
7. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak se pripojis pozdeji?
7. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to stejne prijde tezky :grinning:

to bude mit kolousek radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, Nin, pripojite se po papani, snad nechces mit absenci?? :wink: :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda asi jo :slight_smile: budete doufám ve snacku protože sebou potáhnu ty dva fusaky a na podskalí bych se udřela nejsou těžký ale šíleně neskladný
7. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky,
takže hromadná výprava na kolouška? :grinning: Chudák jeden. Asi se taky připojím :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vám musím říct jak jsem blbá. Dneska jsem šla u Niny na záchod a utřela jsem si zadek vlhčenejma antibakteriálníma ubrouskama do koupelny - já myslela, že jsou Honzíkovo. Pěkně mně potom teda pálila prdel :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Káťo ale my jsem se pak z mamkou nasmáli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: alespon máš jistotu že nebudeš mít zádné bakterie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
když tam koloušek nebude budu pěkně nasraná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, to ne :grinning: a pinda mně pálí ještě ted :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, super :wink: tak dame toho kolouska, on z nas bude mit radost :grinning: :grinning: :grinning:

Kadel, jen doraz :wink: :slight_smile:
tak to muselo byt dobre ty ubrousky :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš, tak do toho kočárku asi půjdu
7. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo je super já bych do něj šla 100%
7. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko já z něj taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoď holkám odkaz at na něj juknou :wink:
7. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, chci se podivat :slight_smile:
ja myslela, ze uz kocarek mas koupeny?
7. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťa se nemohla rozhodnout a ta ženská z toho mimibazaru psala že odjíždí zase na dovolenou a že ho pošle za 14dní a to nejdřív psala že pošle 26.6 a ted tohle kdo ví co je zač
7. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten je zajimavy, vubec ho neznam, a ta barvicka je krasna
7. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten je zajimavy, vubec ho neznam, a ta barvicka je krasna, bude mit ten ruzovy?
7. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, ten růžový - akorát je docela mastnej
7. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek