• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Holky me se tady zenou hnusne cerne mraky a fouka nejakej vichr :frowning2:
8. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mame necelych 20stupnu :confused:
8. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: to věřím, podle obrázku to vypadá, že i Jůlinka byla moc spokojená. :wink:
8. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo u nás tedy svítí sluníčko, ale vítra pořádnej a studenej :angry:
8. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
julca to tam ma strasne rada,tak dlouho pozorovala stromy a pak usnula :slight_smile:

tady taky chladneji a trochu to fouka
8. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to abych Kacence oblikla :sweat_smile: nejaky kozisek
jeste ze jdem do mesta, na podskali by nam u te vody byla kosa :unamused:
aspon ze neni nejakej hic, ja su dycky tak splavena nez nalozim kocar a malou
8. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja si myslim ze pro deti pocasi idealni :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

teda san to máte krásnou káru :dizzy_face: a je vidět že Julča byla spokojená, už je to kus ženský, je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face:

kadel kočárek je nádhernej, já už jsem ho viděla právě u Maxové a je úplně úžasnej a barvička pro holčičku krásná :slight_smile:

já dneska uklízím,je to hrozný jakej tady máme bordel, to bude asi tím že uklízím jenom když se mi chce, není tu manža a tak mě nemá kdo upozorňovat :sweat_smile:
8. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,dik :slight_smile:

me zrovna vcera mamka rikala ze jsem mela 8 kg v roce a jak byla strhana a boleli ji zada,rikam,vidis,ja to taham uz od 3 mesicu :sweat_smile: :grinning:. fakt uz mam trosku problem :sweat_smile:

bordel jsem taky chtela uklizet,ale beruska je dnes nejaka mrzuta,tak to nevidim :sweat_smile:
8. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
me tu Kaculka chrni na sedacce,ma otevrenou pusinku a jeuplne tuha, chodim na ni koukat a pusinkovat :dizzy_face:
8. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
San nas jak vcera vazili, me teda ne, by se zhrozili, ale Kacku, a ma pres 6 kilo, tak hned vyslech, jak koujim jak casto, jak dlouho a jak v noci :rolling_eyes: aspon mi to tak prislo, ze to byl vyslech :confused:
8. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na netu jsem cetla od nejake dr. ze dite by melo v pul roce zdvojnasobit svou porodni vahu a v roce ztrojnasobit :confused: tak nevim
8. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me se taky vzdycky ptaji :grinning:
a to si vem ze vy jste meli velkou porodni vahu, ale my sli ze 3050 g :sweat_smile:, takze my tu vahu ztrojnasobime do 5 mesicu :sweat_smile: :grinning:
8. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
San ale rekni mi jak je to mozny ze ty deti tak pribiraj kdyz jsou jen kojene, to mame vkozach smetanu? :sweat_smile:
8. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus ani uz nerika smetanu ale salko :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevim,ale jsem rada ze mi tak pribira. aspon bude mit z ceho cerpat. myslim ze az najedu na prikrmy,tak se zastavime. tak aspon bude mit z ceho brat :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sakrys,tak mi volali z prace a vubec tomu nerozumim :sweat_smile:. pry ze mi posilaj papiry kvuli delce materske ale pry to ze sockou nesouvisi a muzu si vybrat jinou delku nez uvedu na socialce :sweat_smile:
8. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo prikrmy to bude neco,se na to i tesim jak bude hacat a chroustat tu mrkvicku a bude to uplne vsude :sweat_smile: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tomu taky nerozumim :confused:
8. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
san to bude asi kvůli tomu kdyby jsi chtěla jít třeba do práce za půl roku nebo tak, já vím že pod námi ta sestřička to měla taky a ta už chodí 3x do měsíce do práce
8. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fujtajbl, tak jsem to stihla tu čepičku dokončit a to má každou chvíli přijet Anička.
To byly nervy... :astonished: :grinning:
8. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, no jsem hotovson. Davídek z těch nervů kopal jako blázen.
Tak ho teď krmím bublaninou, aby se zklidnil :grinning:
8. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak zase po čase píšu,nějak trochu nestíhám,jak mám oba drakouše doma,honzík je docela šikovnej,ale mám strach,že na mě začíná bejt závislej,ale míša začíná bejt rozjetá,zkouší,co může a co ne a je to o nervy,do toho rostou další zuby,tak občas bývá protivná :confounded: ,jinak už běhá jak čamrda a bohužel chce na opačnou stranu,než já potřebuju a vůbec mě nepotřebuje,tedy venku,jinak je pěkná žárlivka,jakmile je honzík u někoho na klíně,tak ona musí bejt taky

na srazík se zatím necítíme,počkáme na nějaký lepší počasí,tady se to pořád honí,ven pořádně nemůžeme,protože je zem nacucaná...

sankoukala jsem na kárku,fakt super,hlavní je,že slouží a julince se líbí

já koukala na golfáče,jak ses zmiňovala,my máme úplně obyčejný,už tenkrát byly docela levný/jsou ještě po honzisovi/ a úplně nám stačí,jsou lehoučký,suprově se skládaj a na převoz stačí,i se v nich oba v pohodě vyspali /tedy míša v nich pořád ještě spí

posílám pár tipů,co jsem našla,nejvíc by se mi líbily ty první,kdybysme je neměli,tak bych do nich šla z fleku :wink:
www.zboziprodeti.cz/kocarek-golfovy-Jet.aspx
www.zboziprodeti.cz/kocarek-Trip.aspx
www.zboziprodeti.cz/kocarek-golfovy-Bunny-plus.aspx
www.ajashop.mimishop.cz/detailphp?zbozi=415332 ten má dokonce 5 polh zad

tak zas končím,zdravíme všechny
8. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkouším ten poslední ještě jednou www.ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=415332 tak snad,jestli ne,tak je jich sposta právě na tom aja shopu
8. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem předala čepičku Aničce, bylo to fakt za pět dvanáct :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
San jak obleces Julcu ?
8. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, Davidek uz ma malo mista, za chvili vypusti bazenek, uvidis :wink:
8. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek