• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

holky ja mam dneska zvlastni vyroci :grinning: :grinning: :grinning: dneska je to rok co jsem :grinning: :grinning: :grinning: mela naposledy menstruaci
8. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, to je hezké výročí :grinning:
a s tím vypouštěním bazénku může ještě chvilku počkat. :wink:
8. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cloveku to vubec nechybi ta MS, me bylo dycky hrozne zle u toho, jsem byla nadopovana ibalginem abych mohla fungovat :confounded:
8. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, tak to jsme na tom podobně, kolikrát jsem měla co dělat. Ibalgin to jistil :grinning:
8. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,jeste nevim :unamused:
8. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, je tam fakt kosa, stačilo mi, když jsem chvilku povídala s Aničkou venku a měla jsem husinu :grinning:
8. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsme přišli z kontroly jizvička v pohodě je klidná super, pindík taky zlepšení a stále ohrnovat při koupání aby jsme se vyhli obřízce. Malej měl papat v půl dvanacté ale spinká spal v kočárku a ted to dospáva v postýlce kdyby ještě vydržel alespon do těch 12 :slight_smile:
V kočárku když jsme v 9 jeli jsem ho měla bodýčko dlouhý rukáv, tričko a lacláčky + peněžky a jednu slabší deku a druhou silnější a spinkal jak dudek
8. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes to u nás pěkně fičí, ať vás to neodnese!
Já naopak menstr. dostala předevčírem :frowning2: Sem si najivně myslela, že když kojim, budu mít pokoj. No ale blbě mi neni, tak to jde..
Holky kolik vám mimča sbaští? Tedy pokud to víte - já Jůlinku občas vážim, asi před třemi týdny vytahla párkrát i 120 a teď sme většinou na 80 - 90, což mi přijde málo :confused:
8. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja malou asi nabalim, mam zavinovacku letni od emitexu tak ji zachumlam a dam ji silnejsi mikcu
8. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to je dobře, že je jizvička v pohodě. :wink:
8. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin to je moc dobře, že se hezky hojíte!
8. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky užijte si srazík, budu na vás moc myslet a doufám, že večer některá napíšete reportáž. :grinning:
A Anička doufám vyfotí kolouška :grinning:
8. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin tak muzeme slavit :grinning:
8. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolouska vyfotime, kdo se toho ujme devcata? :grinning:
8. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžete třeba všechny. Udělám složku: Koloušek stokrát jinak :grinning:
8. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: KOLOUŠEK tam nebyl já to nesla těžce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: místo něj tam byla nějaká lemra líná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a já mám pocit že mě obrala za 2 kofoly, 2 turky, 2 coly a laté jsem platila 250,- :angry: :angry: :angry: což mě přijde moc
8. črc 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin :fearful: tak to si na tobě pěkně namastila kapsu,čůza

škoda kolouška,já se těšila na fotku :slight_smile:
8. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul počkej až tam bude Koloušek hned jí nabonzuju čúzu jednu

Jo holky docela dobrej blog pro nás co začneme s příkrmama teda aktuálně pro mě a Aničku - http://b.brouckova.sblog.cz/
8. črc 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem holky vjela na most, a zacalo pekne cedit, tak jsem uprostred mostu, jak je tam ten obchod gorenje nandala plastenky vytahla destnik, ktery se mi hned s prvnim vetrem prevratil a zlomil :grinning: :grinning: takze jsme sla celou cestu v tom desti, byla jsem jak zmokla slipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavne, ze broucci byli v suchu.
Dojedla jsem nahoru k segre, a samozrejme prestalo prset

Nin, byla lina jak hovado, a jeste te okrade :angry: :angry: snad tam priste bude kolousek :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, mam pro tebe fusak, zitra predam :wink:

ty prikrmy uz musim nastudovat
8. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jak jste se měly? Kromě té čůzy samozřejmě, co jste probíraly?
8. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Evi učást byla slabá ale bylo to super, až na ty manévry když začalo pršet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Škoda kolouška že tam nebyl že jo?? Já byla připravena jak se i any ptala - i nohy jsem si oholila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Evi probírali jsme snad všechno jako vždycky jinak musím pochválit tu čepičku co jsi dělala pro Julinku a i Kačenku jsi šikula
8. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mely jsme se krasne, jak jinak :slight_smile: :slight_smile: az na to pocasi, chvilemi prselo, ale byly jsme schovane pod slunecnikem

a co ty? ukazovala jsem segre cepicku, tak se ji strasne libila :slight_smile: :slight_smile: tak mi rikala, kdyby ses hodne nudila, jestli by si neudelala taky jednu nasi Nelince :wink: :slight_smile: prosim :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: ráda, ale jaksi se toho teď sešlo docela dost, takže si budu muset asi sestavit pořadník :grinning:

nin: to jsem ráda, že jste se měli dobře, vzpomínala jsem na vás. A děkuju za chválu. :wink:
8. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a chtěla jsem se zeptat, jak ta čepička byla Jůlince? Nebyla velká?
8. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tohle nespecha, az si dodelas co mas, tak se pak domluvime, jo? Ale jsou fakt krasny :wink: :slight_smile:

Julinka spinkala, tak jsme ji hned nemohli vyzkouset, ale Sandrus te urcite napise, jak ji sekne :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, tak jsem si procetla ty prikrmy, jsem na to zvedava :grinning:
Nedovedu si predstavit, ze ty nase miminka uz by mely za chvili papat lzickou, strasne to leti.
8. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, jojo v pohodě. Uvidíme jak to budu stíhat s Davčou.
Tak počkám na Sandruš, až jí vyzkouší. :wink:
8. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani já si to taky nedokážu představit a nedej bože až bude sedět v té jídelní židličce a prskat tu vařenou a mixovanou mrkev kolem sebe :grinning: :grinning: :grinning: už to nebudou ty miminka co jim děláme jen mlíčko :frowning2: :frowning2:
8. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,tak jsem delala knedle a na to jak jsem na vareni leva,tak byli vyborne, recept jednoduchy a testo fakt nelepi,doporucuju!!!! meli jsme malinove a jahodove
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=46446

evco,cepka super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
az budes mit casek,neudelala bys jeste ruzovou :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . nespecham :sweat_smile:
je ji mirne volnejsi,ale to je uplne super, je to tak dobre :slight_smile:
nafotim :wink:. moc se mi v ni libi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
co jsem dluzna evco?

zuzko, ty ses ptala na kojeni na verejnosti,tak ja tak kojim bezne,ale to bych nikam nemohla,holky muzou rict jak jsem prvni srazek jen prokojila,ted uz je to teda lepsi,ale fakt bych nemohla na dyl jak 2 hodky. edovi to teda vadi,ale delam to tak, ze pres prso a julci hlavicku davam latkovku. a tricko vyhrnuju minimalne

nin,myslis ze te obrala jo? :rolling_eyes: . ze ji neni trapne,jeste za takovou obsluhu :rolling_eyes: :angry:
8. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek