• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

To jsi Sandruš šikulka ale my jsme masový :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo jo myslím si to vem si že já měla 2 kofoly - když hodně přeženu tak jedna tak 25kč = 50,- pak 2 turky (jeden za 18,-) to je 36,- takže za sebe jsem utratila 86 kč :grinning: :grinning: a káťa měla Colu,džus a laté - a když ceny nadnesu a za laté bych počítala 45,- což je dost + 26,- cola a 26 džus tak jsem na 97 kč a celkem teda 183,- takže mě o skoro 60 kč obrala ale příšte to řeknu kolouškovy že má lemry zaměstnance a ještě obírají.
Káťa říká že na knedle přijede :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz nejsou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo,ted jsem se normalne opupinkovala :sweat_smile:
jedna holka z klokanku dava sve 4-mesicni holcicce k jidlu pribinaky a banany!!!!!!!!
8. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak to te fakt asi obrala, pac za latte tam meli cenu asi 38Kc

Sandrus, taky jsem tenkrat na tenhle recept koukala, jak jsem delala ty kynuty, vis? Tak jestli jsou dobry, priste taky vyzkousim tyhle tvarohovy :slight_smile:

Jako 4 mesicnimu diteti? No to je sila.
8. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=OTcw&akce=detail&id=153971
ty se mi libi, jen nevim jakou barvu jeste maji a zda jdou do lehu :frowning2:
8. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je hustý přibináky se mužou dávat prý až po roce prý jsou hodně tučný a nejlepší jsou bílé jogurty activie
8. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš ten vypadá hezky a vypadá to že jen modrou jukni ještě na net třeba někde narazíš na jinou barvičku
8. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři, to jsem tak ráda, že se ti líbí. Myslela jsem si to, že bude volnější, ale do toho snad Jůlinka brzy doroste a na výšku dobrý?
Růžovou ti taky ráda udělám, jen je toho fakt moc, tak časem určitě
8. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mají tam i červený. :wink:
8. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu spát, mějte hezkou noc. Zítra papa :wink:
8. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš ty první ce mi líbili víc a ty červený jsou pěkný
8. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi papapapa a dobrou já půjdu za chvíli taky
8. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,cepka super,fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dobrou :wink:

no,pribinak bych fakt nedala a banan taky ne. pak se divi ze jeji holka ma taky k 8 kg. nin,uz jsem ti o ni rikala,davala male pres 200 ml sunaru :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar zensky , jsemnemohla driv napsat,jsem strihala manzu, uz vypadal jak houmles :grinning: :sweat_smile: ja sedomu dostala po seste, byla jsem v dmku a v bille nakoupit, a vite co se mi stalo, ja myslela ze me jebne :rolling_eyes: hazu veci do auta, Kacka samozrejme rve, mela hlad, tak jsem vsechno spakovala a ze ji nakojim, sedim v aute, vesele kojim a cumim co to mam za steracem,ty vole ja dostala od cajtu pokutu!!!!!!!!! moje prvni a jeste nepravem :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: tak koukam,a uz vim ktera bije, ja zaplatila parkovne az do sesti, ale jak jsem triskla dverma tak ten papirek spadl nekam do prdele :sweat_smile: ja nasrana, odtrhla jsemmalou od prsu :grinning: uz byla napapana a jen me uz zuzlala a jela jsem na policajty, samo jsem nedojela na mestsky ale statni,trapas, no ale byli moc ochotni a kdyz videli jak mam malou v autosedajde a pofnukava, takzavolali mestakum a prijela hlidka a vyridila jsem to, ale musim rict mestak jeden namachrovanej dulezitej jak hovno, vesel tam jak rambo, zvejkal jako krava, tak pak jsme teprve stastne dojely dom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to je ona no to je umělkyně a to dávala i nějak na začátku vid těch 200ml
8. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo a neměl na hlavě tmavý jakoby číro?????????????????????? ale krátký???????????????????
8. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nemel, to byl asi nejaky dalsi deb...
8. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já viděla právě kdo dneska sloužil kluky všechny znám vím že sloužil Roman menší, trochu nařachanej a ještě nedávno vyholenou hlavu a uprostřed pruh vlasů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,to byl muj favorit,ale nejde do lehu :frowning2:. a ten jak sem hazela ten odkaz dnes taky ne :frowning2:
kato :sweat_smile:. to je husty :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jde nééééé píšou tam několika polohovatelná opěrk zad to by měli jít do lehu néééé
8. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale pisou tam neco o 160 stupnich a to neni leh ale polosed nebo ne :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak ty chipolino se mi libili mezi prvnima :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ta jeji mala uz ve 3 mesicich jedla jahodou marmeladu :pensive:
8. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já právě taky netuším písou něco o 165 stupních???????????????? By se chtělo někoho zeptat nebo poslat dotaz já už vím kde se zeptám na lidech holek na fóru kočárky jooooooooooo???????????
holky jdu hajat papa pusinku mimiskum :dizzy_face:
Ta holka snad není normální néééé a má někde fotku malý????????
8. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato dobrou

nin,tak se zeptej,ale ja ten uhel chapu jako polosed :sweat_smile:. snad se pletu :grinning:
8. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek