• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Káťo dobrou noc já měla taky v umyslu ale ještě chvilku tu budu očumovat
8. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko,IP :wink:
8. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my jdem taky na kute :slight_smile:
dobrou
8. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš dobrou
jo a IP :wink: :wink: :wink:
8. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky
Sandruš tohle mě odpověděla jedna známá na fóru - A pro jak velké dítě to má být? :-[ 165° není úplně do lehu, je to o 15° míň. Takže pod hlavičkou to zůstane maličko nadzvednuté (1/6 pravého úhlu). Není to moc, pro dítě od 5 nebo 6 měsíců by to nemělo vadit, když v tom nebude pořád, pro menší bych váhala. :slight_smile: tak asi záleží na tobě já bych do nich asi šla Juli v tom nebude přeci pořád néééé
9. črc 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus kočky.

Tak dneska mě čeká zase cesta na monitor a ultrazvuk. Jdu taky naposled na prohlídku, protože pak mají dovču a to já už mám termín... Příští týden budu jezdit na monitory do nemocnice :wink:
9. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: koukam nikde nikdo, jdu do sprchy, Kacenka ma hrazdicku a radi jak cerna ruka, to likviduje a rehta se u toho :grinning: tak to musim vyuzit :slight_smile:
9. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak dobre porizeni :wink:
9. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, děkuju

Byla jsi nakonec v tom Prioru? Mám kdyžtak dotaz :grinning:
9. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,tak mi prisel papir ze spitalu, ze mam uvest presny datum navratu do prace. materska mi konci 20.8. 09 a muzu byt doma nejdele 3 roky. tak to nejkrajnejsi datum co tam mam napsat je 21.8. 2012 ??????????

evco,tak at je kontrola uspesna :wink:

ninusko,tak to bych do toho asi sla :slight_smile:. ty se mi libi ty golfky.
a co se tyce bazenu,tak v klokankach ma 80% deti svuj malej bazenek a rodice je v nem cvachtaji :wink:
9. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: díky, jedu až odpoledne. :wink:
9. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný... :wink:
9. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky,
tak vás jdeme zase po delší době pozdravit, už vážíme 2560g, dnes jsme už konečně ukončili úspěšně 36tt, zítra bychom měli jít konečně domů, no teda v případě, že by jsme chtěli rodit v Písku, jestli se rozhodnu rodit tady tak by si mě tady nechali až do konce, tak nevím jak se rozhodnout. Vždycky jsem chtěla rodit v Písku, přijde mi to tam lepší než v ČB, takové domáčtější, tatínka tam máte hned, tady až když jste otevřené na 5prstů, je to tady taková továrna. Tak nevím, ale domů bych ráda.
9. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
murecka: ahojky, tak to je dobře, že se vám oběma daří.Já jdu taky do Písku. Kamarádky si to tam hrozně chválí. :wink:
9. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám je strach, kdyby jsme rodili dříve, aby bylo s Terezkou vše v pořádku, přijde mi, že tady v ČB je ta neonatologie, přeci lepší, ale zase tady ležet a čekat až to přijde, je taky na palici, už se mnou nic dělat nebudou, už mi vzali i všechny léky, už jen čekat.
Evi, třeba se tam ještě potkáme. :slight_smile:
Mám sice už přes týden křížové bolesti a bolesti v podbřišku, ale monitory stále úplně rovné, prý to bude asi od zad z toho ležení.
9. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ja tam nebyla, neda se tam dostat s kocarem, pujdu tam az pujde nekdo se mnou aby mi pohlidal malou, nebo tam specialne zajedu autem az se budu nudit.Uz mi dorazila zluta a oranzova mesavice :dizzy_face:jsou supr, a vcera jsem si koupila pres jednu holku vlnaky, psala, ze jsou pouzivane pul roku, ale ty vyzrane fleky od stolice, to uz se nezminila, jsem pekne nasrana, stalo me to i spostovnym 380, to uz jsem si mohla priplatit a koupit jeste loviky a uplne nove, se mi to vubec nechce Kacce davat, kdyby mi to ta holka napsala,tak je neberu. hodim to dopracky, at se to treba znici, me je to jedno, ono ty fleky nejsou nejaky sileny ale jde to videt :rolling_eyes: jeste mi k tomu pridalajednu zavazovacku ktera byla pekne zatuchla a uz vubec nepruzila, ta sla hned do kose :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes:tak si pak davej pozor az budes neco kupovat s druhe ruky :sweat_smile:

San ty jsou teda nadherny :wink:

Murecka, ja nevim jak bych se rozhodla, drzim palecky :wink: :dizzy_face:

Ja nakonec do sprchy nedorazila, no vlezla jsem tam namocim se, a slysim malou jak me vola,a podle tech zvuku jsem poznala ze jepocurana, ona mi to dycky hlasi :dizzy_face: no jenze, kdyz jsem vlezla do loznice, koukam ponozky mela od hovinek :grinning: :grinning: :grinning:a jeje, takze pokakana jak blazen, toz sla do sprchy prvni ona. myslela jsem ze me klepne, pac mi zaclo tect mliko,tak jsem si musela znovu vzit podprdu, jinak by to bylo vsude :sweat_smile:
9. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted spinkame, tak varim a peru, at tu nemam pradlo nez pojedem do Ostravy
9. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jíťo,zrovna jsem se chystala,že ti napíšu,jak moc dobře víš,mluvím z vlastní zkušenosti,písecká neonatologie je výborná,já na ně nedám dopustit,nehledě na to,že máte už tak krásnou váhu,takže malá by šla jen na chvilku do inkubátoru,kdyby se náhodou narodila dřív,tak by to bylo jen kvůli tomu,ale rozhodnutí je na tobě :wink:
už se na vás těšíme :slight_smile: :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, třeba jo, ale já už mám příští týden ve středu termín,tak to by sis musela pospíšit :grinning:

Káťo: to je jedno, já jen, že potřebuju ještě bílou,tak jestli jsi jí tam náhodou neviděla.
Zajedeme se tam odpoledne podívat.

Tedy Kačenka je tedy éro :grinning:
9. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
San to je drsny jak chtej vedet presny datum kdy pujdes do prace :confused:
9. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,ja bych sla asi domu :wink:

holky,tak nastup do prace mam 14.3.2012. ale obehavani po uradech,des. byli jsme u soudu kvuli PPM,tam mi rekli ze musim potvrdit jeden papir v praci,na mzdovym mi rekli ze oni nemuzou,ze musim na socku k trpaslikum :rolling_eyes: a pak s tim papirem zas na socku k soudu. samozrejme se nikam kocarem clovek nedostane :rolling_eyes: . tak to obeham zitra nebo pristi tyden.

a ty golfky jak jsem hazela posledni odkaz budeme kupovat,ty bordo :dizzy_face:
9. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
San tak ja ti je pak okouknu a uvidim :wink: jestli je vezmem taky
9. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus to mi pak poradis kam jit s jakym papirem, to je humus, se v tom vubec nevyznam a jakto ze nakonec musis nastoupit uz v breznu? to ti vypocitali oni?
9. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš ty fialový jsou dokonalý šla bych do nich :slight_smile:

Jituš ahoj já bych šla domů, neboj z Terezkou by bylo vše v pořádku malej se mi narodil v 37tt a porodní váha 2600g tak bych e být tebou nebála a v papírech má při propouštění že je donošený což se moje gynekoložka rozčilovala že by měli napsat že je nedonošený.
Neboj se toho a šup domů budeš v klidu a i kdyby končíš 36tt a začínáš 37tt kdyby jsi rodila myslim že by to bylo ok a doma budeš ve svém a v klidu
9. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo mají je levnější ale je to cena bez DPH :frowning2:
9. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se taky desne libi ty fialovy, a jakje to s polohovanim nozicek?
9. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurna ja si nevsimla
9. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš a co když do té doby budeš mít druhé dítě????
9. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek