• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

to se máš,že ti vozí mamča,my už si tady pěkně lezeme na nervy,ven jít není záhodno,každou chvilku se tady něco přežene,takže bysme byli okamžitě durch,jsem nepříjemná na děti,protože už mě to fakt nebaví a oni neví,co by roupama vymyslely :unamused:

momentálně je černo ze 3 stran,tatka pořád v práci,ještě,že existuje televize
9. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Luci ještě žes nám neuplavala, myslela sem na tebe..
Holky co vy porád máte s tím kolouškem? Já snad příště stůj co stůj přijedu :grinning:
San dík za odpověď k tomu kojení. Jsem zvyklá mít malou na polštáři, tak musím natrénovat držení na ruce.
Jitko asi bych taky byla v Písku, nevím jaké jsou sestry v ČB, ale v Písku super, moc hodný.Teda to je krásný, alespoň číst zas o těhotenství, tak rychle to uteklo..

Tak sem vás aspoň pozdravila, přišly sme s beruškou z procházky, spinká mi venku, tak musím jít honem uvařit, dokud je klid. Už toho moc nenaspíme a vyžaduje pozornost.
Papa
9. črc 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to jsem ráda,že jste na nás myslely a že se máte dobře,teď je ještě období,kdy můžeš vařit a uklízet,když malá spí,pak přijde období,kdy co neuděláš večer,tak druhej den nemáš,my už jsme jej zdárně překonali a zase vařím přes den,ale většinou se mi u toho malá plete pod nohy :wink:
9. črc 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě na skok, nemůžu se odtrhnout, ještě že manža je v poho a když nestíhám uvařit, ujme se toho sám, když přijede z práce..
Já si koupila klokanku, že budu moct malou chovat a při tom dělat, ale ona jak je na mým břiše, tak to moc nejde, při tom vařit - buď na to nevidím nebo se bojim abych ji nespálila, prostě do kuchyně je to na prd.
9. črc 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A sme vzhůru, přesná jako hodinky, v pet to byly tři hodiny, co jedla naposledy.. Tak se tu mějte hezky.pa
9. črc 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem neprozřetelně po 14hod šla ven koupila jsem nutrilon a potkala známé tak jsme vyrazili s kočárkama na podskalý došli jsme akorát na zavadilku a začalo pršet no tak jsme se schovali malej spinkal jako vždycky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jenomže blížila se půl pátá a malej měl v 17hod papat tak jsem nasadila pláštenku a rázovala domů zmokla jsem ale uplně turch ale stihli jsme to malej se probudila přesně u baráku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to musí být šílený být pořád doma, já venek riskuju a tím pádem i moknu ale to mě nevadí hlavně že je malej na vzduchu a má přes kočár pláštenku
9. črc 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini,mě taky déšť nevadí,ale dětičkám bohužel jo,jsou trošku přichcípnutý,tak to nechci moc pokoušet,taťka se vrátil z práce a hned začal prudit,má přijít známej zkouknout počítač,protože blbne,a že není uklizeno,to,co jsem stačila trochu poklidit,mi systematicky míša zase rozházela,ta je dneska zralá na odstřel :wink:

tak zas běžím poklízet,ať má co rozhazovat
9. črc 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tak to je Luci to na co se neteším až poklidím a malej mě to rozhází :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to počasí je jako u blbců ted se udělá hezky :angry: :angry: :angry:
9. črc 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky,
teda vy jste to dneska ale rozjely :wink: :slight_smile:

Tak koukam, ze vsechny resite golfky, nejvic se mi libi ty, jak posilala Káťa, ale i ostatni vypadaji dobre :wink:

Jako pocasi je sileny, dneska co jsem vytahla paty z baraku, tak zase zacalo prset :angry: ale pak se hned vyjasnilo, je to blazinec
9. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, dneska jsem varila ty kureci stehna myslim po recku? Nin, to jak si delala. Brambory, mrkev, atd. :slight_smile:
Je to fakt dooooost dobry :wink: :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hurá tatka nám jede domů :grinning: :grinning: psal že dorazí mezi 4-5 hod tak jsem skočila k mrazáku tam jen mao na guláš tak jsem ho fofrem rozmrazila a už mi gulášek bublá na plotně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Aničko ten recept je super je to vynikající a víš co ještě zkus tohle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=38657
Honza se olizoval až za ušima :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ted mě tu do monitoru kouká ten muj velkej chlapák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a sakra hlasitě si cucá celou pěstičku
9. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super, Ninus, ze vam jede tatka domu :slight_smile: :slight_smile:
ten se bude zase mit, gulasek :wink:

jinak tenhle novy recept vypada taky hodne jedle, brzy vyzkousim, to jsem rada, ze mi davas typy, ja vzdycky nevim co uz mam varit

my uz spinkame, a dneska poprve kazdy ve sve postylce, uz jsme tu z kuchyne presunuli, uz se tam zacinali mlatit, mela jsem z toho strach, ale usnuli krasne, jsou to sikulky :slight_smile: :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už taky spinkáme usínl mi už u flašky tak jsem ho spícího přenesla do pokojíčku a zatím je klídek dneska nás trápili prdánky
9. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko ten novej recept je BOMBA :wink: :wink: :wink: :wink:
9. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem doma, ještě jsme zajeli k našim.
Monitor v pořádku, nic se zatím nechystá. Příští týden jedu dvakrát na monitor do nemocnice.

Ani, mamka vyprávěla, jak jste se potkali. Chválila ti kluky a samozřejmě i Adámka od Peti. :wink:
9. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobre, Evi, no fakt jsem kazdy den zvedava, kdy napises, ze jedete :wink: :slight_smile:
Jeste ma Davidek tyden :slight_smile:

Jo jo, mamku jsme potkali, tak rikala, jak se strasne tesi :slight_smile: jako kazda babca :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, to já jsem taky zvědavá, kdy se rozhoupe, ale mám ještě minimálně ten týden čas.
Jojo mamka se těší moc a i taťka....

Já jdu chrnět, jsem z tý cesty hotovson :grinning:
9. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak gulášek je hotový :wink: :wink: :wink: :wink:
9. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty si ale kucharka :slight_smile: :slight_smile:

tak ja jdu taky na kute, dobrou vsem :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už taky razím do hajan :slight_smile: až se vzbudím už tu udeme mít tatku jééé jak já se těším :grinning:
9. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko
nin,tak mas tatku doma :wink:. to je fajn vid :slight_smile:
10. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jak jste se vyspaly? Já dneska dobře, ani záchod mě dneska neprobudil a spala jsem v kuse.
Jsem byla totálně vyřízená, dvě noci před tím to stálo za to, tak jsem se konečně vyspala. :grinning:
10. črc 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se taky vyspala super,nechala jsem pootevreny balkon,tak byl prima vzduch,jen manza rano klepal kosu a Julca mela ruce jako led :sweat_smile: :unamused:
evco,ja uz jsem tak zvedava na davidka,uz se tesim az se rozhodne vyjit ven :slight_smile:
ja v tvym tydnu uz mela odrozeno :slight_smile:. nevim kolik jsi presne,ja rodila 39+0 :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři: já taky ráda spím při otevřeném okně, přijde mi, že se i míň budím.
Já jsem taky zvědavá, hlavně jak bude ten náš bobíček vypadat. Komu bude podobný. (Spíš to vypadá, že Vašíkovi :grinning: )
Já jsem dneska 39+2. :wink:
10. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to ja uz mela druhy den julcu u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
taky jsem zvedava jak bude vypadat :slight_smile:
jaky mate vahovy odhad,vis?
10. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Váhový odhad nerad dělá, říkal, že to stejně nakonec může být úplně jinak. Že se to těžko odhaduje, tak se necháme překvapit. Ale bude to asi velkej chlapák :grinning:
10. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek kecalky :grinning:

téda nějak vás zanedbávám,ale já se polepším
taky je u vás tak hnusný počasí? tady už zase leje, pravidelně když si pověsim ven prádlo tak mi zmokne :angry:

nin já ti tak závidím že se ti manža vrátil tak brzo, my si musíme ještě min. 14 dní počkat a to dneska manža psal že
tam taky prší takže se to možná ještě protáhne

venouš tak zlobí, teď vymyslel že může skákat ze stolu na gauč, mě z něj klepne :frowning2:

kadel kočárek je nádhernej a barvička na holčičku suprová :dizzy_face:

san golfky jsou super a jsou opravdu lehoučký,taky jsem je chtěla,ale mojí mamce a manžovi se nelíbily,takže jsem z nich upustila,ale bylo mi to hrozně líto, já jsem zelený :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,tak u nas sklidili obdiv u cele rodiny,uz jsem se chlubila :grinning:. uz jsem byla smirena se zlutyma,rikala jsem si ze ty bordo by eda nevozil a on prekvapil a sam prisel s tim ze chce ty bordo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . nemuzu se dockat az si je objednam :slight_smile:

zdeni,tak venik je takovej divoch jo? teda,zlate kdyz julca jen lezi :grinning:

pocasi hnus,pravidelne se dela hezky az na vecer,tak litame i v desti :rolling_eyes:

co prstik zdenco?
10. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek