• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

zdeni: u nás je zataženo, ale neprší, ale čekám to taky každou chvilku.
My budeme mít taky pěkného raubíře :grinning: podle toho, jak se chová v bříšku :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem tam samo napsat "já jsem chtěla zelený" :grinning:
10. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem si říkala když pořád ležel už aby chodil a teď říkám zase proč tak rychle roste a nemůže být ještě miminko v kočárku,to tak nezlobil
10. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo prstík už je dobrej,minulý týden jsem tam ještě byla mačkali mi z toho hnis a kdyby to nepomohlo,tak by znova řezali,ale koupu to pořád v řepíku tak už tam mám jenom strup od toho jak mi to mačkali,už jsem sama ráda že to mám
za sebou,bolelo to dlouho
10. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já co nemám doma manžu,tak jsem nějaká akční, normálně jsem si přestěhovala celou ložnici a vymalovala, natřela balkon a včera jsem natírala okno a dveře vchodový,to bude manža koukat :confused:
10. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že si tu povídám sama :sweat_smile:
10. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tady je taková tma,že snad budu muset rozsvítit,míša schrastla z postele,když se prala s obalem na cd,prostě taky vzpomínám na ty doby,kdy spinkala a ležela :wink:
10. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, to jsi šikulka tedy. To bude manžel rád. :wink:
10. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,to jsi sikulka,mas muj obdiv :slight_smile:

a co ty lucy,jak zvladas?
10. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase leje,to by člověk blil,zvládáme celkem v pohodě,ale už mě to počasí fakt nebaví,snad od příštího týdne bude líp,míša neví co by vymyslela,z očí jí koukaj samí čertíci,honzis je spokojenej,kouká na dvd,ted frčí strýček fido a bob a bobek

tedy zdeni,smekám:slight_smile:)
10. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul tady byla taky tma že jsem svítila,lilo tady a teď už svítí sluníčko,se z toho počasí pos..u :angry:
10. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Tak tatka se nám vrátil ve 2 ráno a spát jsme šli ve 4 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Přivezl vynikající slovenský klobásy a chleba - tak ještě v noci jsem klobásu do sebe nasoukala :grinning: :grinning: :grinning:
Tady je krásně svíti sluníčko a ani mraků moc není ale to je otázka pár minut a bude zase hnusně :slight_smile:
Jééé Zdeni ty jsi taková šikula, já občas taky mám stavy kdy bych chtěla předělávat,stěhovat ale většinou skončím u přebírání šuplíků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to tam máte konec světa :confused: :confused: :confused:
10. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi míša shodila ze stolu hořčici omatlala si v ní ruce a ochutnala jí
10. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je šikulka :wink:
10. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,teda ty mas zivo :sweat_smile: :grinning:
10. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,tak hlavne ze uz ho mas doma :wink:
10. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš nedovedu si představit že by měl jezdit takhle často ale on si člověk asi zvykne
10. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani se u toho nešklebila,normálně jí to chutnalo,i když jí chutná téměř všechno

ted na chvíli vylez mozol a z druhý strany zase tma :frowning2:
10. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to si jí k té hořčici měla dát ješte párek at to nepapá samotný :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej mi usnul tak já jdu něco dělat, a odpol asi vyrazíme na chalupu pro Rexíka
10. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: a jaký byly klobásky? :wink:
10. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,když jsme byli u našich,tak měli dětičky párek k večeři,míša seděla babičce na klíně,v každý ruce kus párku a zajídala párek párkem,když se jí tam pokusila propašovat kousek rohlíku,tak ho vyndala,a pak ještě dojela kousek,co zbyl po honzisovi :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz kape :rolling_eyes:
10. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
san: fakt jo? Tak to aby jsme to za chvilku čekali taky :angry:
10. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak musim edouska moc pochvalit,dnes uspesne udelal prezkouseni v autoskole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to chce fakt pochvalu :wink:
10. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky potřebovala nějaký přezkoušení,jak moc nejezdím,tak se bojím
10. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: řidičák tedy taky mám, ale nejezdila jsem ani nepamatuju a ty moje rozjezdy, to by jsi měla vidět :grinning: :grinning: :grinning: , ale chystám se na to. Spíš mi vždycky šlo rozjíždění s naftou, my tedy máme benzín, ale vemu taťkovo auto a hurá na letiště :grinning:
10. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
copak takhle pri patku delate?
ja jsem slamena vdova,eda sel za odmenu na pivo,julca kupodivu uz spi :astonished: . nevim na jak dlouho :grinning: a ja si delam spagety :slight_smile:

co se tyce ridicaku,tak ho sice mam,ale jen jako druhy doklad totoznosti :sweat_smile:. Moc se bojim a cim jsem starsi,tim vic se bojim. proto radsi neridim :slight_smile:. a az budu chtit zacit,tak si zaplatim hooooodne jizd :grinning:
10. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek