Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
10. črc 2009
zdeni: u nás je zataženo, ale neprší, ale čekám to taky každou chvilku.
My budeme mít taky pěkného raubíře 😃 podle toho, jak se chová v bříšku 😃 😃
mikesova25
10. črc 2009
chtěla jsem tam samo napsat "já jsem chtěla zelený" 😃
mikesova25
10. črc 2009
no já jsem si říkala když pořád ležel už aby chodil a teď říkám zase proč tak rychle roste a nemůže být ještě miminko v kočárku,to tak nezlobil
mikesova25
10. črc 2009
jo prstík už je dobrej,minulý týden jsem tam ještě byla mačkali mi z toho hnis a kdyby to nepomohlo,tak by znova řezali,ale koupu to pořád v řepíku tak už tam mám jenom strup od toho jak mi to mačkali,už jsem sama ráda že to mám
za sebou,bolelo to dlouho
mikesova25
10. črc 2009
holky já co nemám doma manžu,tak jsem nějaká akční, normálně jsem si přestěhovala celou ložnici a vymalovala, natřela balkon a včera jsem natírala okno a dveře vchodový,to bude manža koukat =-)
mikesova25
10. črc 2009
koukám že si tu povídám sama :-N
mispuli
10. črc 2009
ahoj holky,tady je taková tma,že snad budu muset rozsvítit,míša schrastla z postele,když se prala s obalem na cd,prostě taky vzpomínám na ty doby,kdy spinkala a ležela 😉
evulebobule
10. črc 2009
zdeni, to jsi šikulka tedy. To bude manžel rád. 😉
sayastautor
10. črc 2009
zdeni,to jsi sikulka,mas muj obdiv 🙂

a co ty lucy,jak zvladas?
mispuli
10. črc 2009
zase leje,to by člověk blil,zvládáme celkem v pohodě,ale už mě to počasí fakt nebaví,snad od příštího týdne bude líp,míša neví co by vymyslela,z očí jí koukaj samí čertíci,honzis je spokojenej,kouká na dvd,ted frčí strýček fido a bob a bobek

tedy zdeni,smekám🙂)
mikesova25
10. črc 2009
mispul tady byla taky tma že jsem svítila,lilo tady a teď už svítí sluníčko,se z toho počasí pos..u ]-(
ninus81
10. črc 2009
Ahojky holky
Tak tatka se nám vrátil ve 2 ráno a spát jsme šli ve 4 :-N :-N :-N x-) x-) x-) x-)
Přivezl vynikající slovenský klobásy a chleba - tak ještě v noci jsem klobásu do sebe nasoukala 😃 😃 😃
Tady je krásně svíti sluníčko a ani mraků moc není ale to je otázka pár minut a bude zase hnusně 🙂
Jééé Zdeni ty jsi taková šikula, já občas taky mám stavy kdy bych chtěla předělávat,stěhovat ale většinou skončím u přebírání šuplíků 😃 😃 😃 😃
ninus81
10. črc 2009
Luci to tam máte konec světa =-) =-) =-)
mispuli
10. črc 2009
tak mi míša shodila ze stolu hořčici omatlala si v ní ruce a ochutnala jí
ninus81
10. črc 2009
Luci to je šikulka 😉
sayastautor
10. črc 2009
lucy,teda ty mas zivo :-N 😃
sayastautor
10. črc 2009
nin,tak hlavne ze uz ho mas doma 😉
ninus81
10. črc 2009
Sandruš nedovedu si představit že by měl jezdit takhle často ale on si člověk asi zvykne
mispuli
10. črc 2009
ani se u toho nešklebila,normálně jí to chutnalo,i když jí chutná téměř všechno

ted na chvíli vylez mozol a z druhý strany zase tma 😞
ninus81
10. črc 2009
Luci to si jí k té hořčici měla dát ješte párek at to nepapá samotný 😃 😃
ninus81
10. črc 2009
tak malej mi usnul tak já jdu něco dělat, a odpol asi vyrazíme na chalupu pro Rexíka
evulebobule
10. črc 2009
nin: a jaký byly klobásky? 😉
mispuli
10. črc 2009
to jo,když jsme byli u našich,tak měli dětičky párek k večeři,míša seděla babičce na klíně,v každý ruce kus párku a zajídala párek párkem,když se jí tam pokusila propašovat kousek rohlíku,tak ho vyndala,a pak ještě dojela kousek,co zbyl po honzisovi 😃 😃
sayastautor
10. črc 2009
tak uz kape 8-(
evulebobule
10. črc 2009
san: fakt jo? Tak to aby jsme to za chvilku čekali taky ]-(
sayastautor
10. črc 2009
tak musim edouska moc pochvalit,dnes uspesne udelal prezkouseni v autoskole x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
evulebobule
10. črc 2009
tak to chce fakt pochvalu 😉
mispuli
10. črc 2009
já bych taky potřebovala nějaký přezkoušení,jak moc nejezdím,tak se bojím
evulebobule
10. črc 2009
mispuli: řidičák tedy taky mám, ale nejezdila jsem ani nepamatuju a ty moje rozjezdy, to by jsi měla vidět 😃 😃 😃 , ale chystám se na to. Spíš mi vždycky šlo rozjíždění s naftou, my tedy máme benzín, ale vemu taťkovo auto a hurá na letiště 😃
sayastautor
10. črc 2009
ahojky holky,
copak takhle pri patku delate?
ja jsem slamena vdova,eda sel za odmenu na pivo,julca kupodivu uz spi :-o . nevim na jak dlouho 😃 a ja si delam spagety 🙂

co se tyce ridicaku,tak ho sice mam,ale jen jako druhy doklad totoznosti :-N. Moc se bojim a cim jsem starsi,tim vic se bojim. proto radsi neridim 🙂. a az budu chtit zacit,tak si zaplatim hooooodne jizd 😃

Začni psát odpověď...

Odešli